University of Minho - School of Nursing

Úvod

Read the Official Description

A Zdravotnická škola z University of Minho (ESE-UMinho) Je to organická jednota výuky a výzkumu-UOEI Polytechnické přírody, která zajišťuje postgraduální vzdělání, postgraduální, výzkum a další specializované služby v oboru ošetřovatelství. Jde o strukturu, s vlastními orgány a pracovníky, jehož prostřednictvím univerzita dělá prohlášení o své poslání v oblasti znalostí ošetřovatelství a příbuzných oborů, se zvláštním důrazem na rozměrech výuky a výzkumu.

Shromáždí lidské a materiální zdroje pro rozvoj jejich pedagogických, vědeckých a technických činností v rámci autonomních projektů, nebo ve spolupráci s jinými jednotkami, které splňují poslání a cíle univerzity.

Je to národní a mezinárodní reference ve vzdělávání sester, co obdržela čestnou cenou za vynikající výsledky ve vzdělávání v roce 2006, kterou uděluje Rada latinskoamerického k poctě kvality vzdělávání. Škola nabízí vyšší o přísnosti a poptávky, úzké-výuky, mentoring natrvalo. Investování na základě solidní vzdělání, který podporuje vědecké, technické, kulturní, osobní a etické studenty byl přetrvávající obava spolu se silným investicemi do sázky postgraduální vzdělávání v ošetřovatelství. Ošetřovatelskou Škola je členem ALADEFE (Asociación Latinoamericana de Escuelas y Facultades z Enfermeria AC) od září 2012.

Ošetřovatelského škola získala v srpnu 2013, v Mexiku, Sapientiae Prize vzdělávací Excellence, udělený Organizace Americas pro vzdělávací excelence (ODAEE), získá opět mezinárodní uznání pro demonstraci a za pokračující zájem o nabídnutí kvalitní vzdělávání pro komunitu, ke kterému patří.

Profesor Maria Isabel Gomes Lage, současný prezident zdravotnickou školu byl také oceněn jako součást I CLIEEC condecorativa medaile a příslušné Nabízený studia v vzdělávací managementu jakosti, který musí být "spravedlivý způsobilost k jeho houževnatost Profesionální projevuje směrem k vaší škole, o svém záměru vytvořit profesionální a institucionální spojenectví soustředěny na posílení znalosti a vzdělávací zkušenosti; pro jeho moudrost v aktu o koordinaci administrativní a akademické pracovníky, instituce a pro jeho cenné účasti v různých kurzů a školení v mezinárodním měřítku, "říká Dr. Ubaldo Ricardo Meza, prezident ODAEE. On také získal medaili "El Flechador del Sol", udělené na University of Cuautitlan Izcalli a Organizace Americas pro vzdělávací excelence, což je uznání opatření, která významně prospívají vzdělávacího systému národů, protože jeho vynikající akademickou dráhu.

Minho univerzita zdravotnická škola také obdržela dne 5. prosince 2012 Městský Medaile Za zásluhy - Gold Grade, uděluje města Braga, v uznání jeho institucionální prestiže.

Pokud jde o zásobování výcviku, ESE-UMinho má vysokoškolské vzdělání v oboru ošetřovatelství, Masters v ošetřovatelství a ošetřovatelského osoby v kritické situaci, postgraduální kurzy, postgraduální kurzy a krátkých střeleckých.

poslání a cíle

Posláním školy je vytvářet, šířit a aplikovat znalosti v ošetřovatelství a příbuzných oborech založených na svobodu myšlení a pluralitních kritických rozsudků, podpora vysokoškolského vzdělávání a přispívají k budování modelu společnosti, založené na humanistických principů, má znalosti, kreativitu a inovace, jako růstové faktory, udržitelný rozvoj, sociální péče a solidarity.

Splnění mise se provádí v mezinárodním rámci, na základě ústřední roli výzkumu a jeho úzké souvislosti s učením, na základě sledování těchto cílů: a) lidská formace na nejvyšší úrovni v její etické, kulturní , vědeckých, estetických a technika, a to prostřednictvím diverzifikované vzdělávací nabídky, což vytváří vhodný vzdělávací prostředí, posílení činnosti učitelů, výzkumníků a nepedagogické a non-výzkum, a osobní, sociální, intelektuální a odborné vzdělávání jeho studenti, přispívání ke vzdělávání v průběhu života a pro výkon aktivní a odpovědné občanství; b) provádět výzkum a zapojení s institucemi a vědeckých akcí, se zaměřením na neustálé hledání dokonalosti, kreativitu jako zdroj návrhů a inovativních a rozlišování řešení a hledání odpovědí na velké výzvy společnosti; c) převod, výměnu a využívání vědeckých a technických poznatků produkovaný prostřednictvím vývoje softwarových řešení, poskytování komunitních služeb, provádění průběžného školení a podpory rozvoje na základě vzájemnosti a ocenění podpora podnikání; d) Podpora činnosti za účelem usnadnění přístupu a užívání kulturních statků pro všechny osoby a skupiny uvnitř i mimo školu; e) kulturní, vědecké a technické výměny s institucemi a národními a zahraničními organizacemi, a to prostřednictvím mobility studentů, non-pedagogické fakultě a zaměstnanců a non-výzkum, vývoj vzdělávacích programů a výzkumných partnerství založené, příspěvek ke spolupráci mezinárodní, se zvláštním zaměřením na evropské a portugalsky mluvících zemí, a vytvoření vícejazyčném prostředí ve škole; f) Interakce se společností, a to prostřednictvím příspěvků k veřejné chápání kultury, analýzy a prezentace řešení hlavních problémů každodenního života, a partnerství pro sociální a ekonomický rozvoj na regionální, národní nebo mezinárodní kontextu; g) příspěvek na sociální a hospodářský rozvoj regionu, ve kterém působí, a na znalosti, obhajobu a šíření jejího přírodního a kulturního dědictví; h) přispění k podpoře svého institucionálního udržitelnosti a konkurenceschopnosti v globálním prostoru; i) Podpora akademických asociací a právní rámec, uznání Asociace studentů zdravotnické školy, dále zkráceně asociace, které se řídí vlastními zákony a ostatními předpisy, jako organizace, jejímž posláním je zastupovat Studenti školy; j) Spolupráce s Asociací způsobem stanoveným platnými právními předpisy, a to vytvoření podmínek pro potvrzení asociativního činnosti; k) Sledování bývalých -alunos vytvořením hvězdárnu pro pokračování vědecké a kulturní výměnu a spolupráci na různých úrovních.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Portugal)

Vidět MSc » Vidět Kurzy » Vidět Certificates » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář V Oboru Ošetřovatelství

Campus forma Denní studium 8 semestry September 2017 Portugalsko Braga

Vysokoškolák programy v ošetřovatelství na University of Minho má za cíl zajistit, vědecké, technické, lidské a kulturní znalosti budoucích zdravotních sester základních a připravuje jim: poskytovat a spravovat všeobecnou zdravotní péči lidem v průběhu jejich životní životního cyklu, na rodiny, skupiny a komunity, na všech úrovních prevence; podílet se na řízení a služby zdravotní péče center; účastní vzdělávání sester a dalších zdravotnických pracovníků; vyvíjet a podílet se na výzkumných programů a / nebo projektů, jejichž cílem je dosažení pokroku v ošetřovatelství, a to zejména, a ve zdraví obecně. [+]

Akademický titul: Bakalář (stupeň 1. cyklus Bologna) ECTS: 240 Doba trvání: 8 semestry osnov Režim: Normální Místo: Gualtar Campus, Braga Hlavní vědecké oblasti: Ošetřovatelství Bakaláři | 4 roky Bakalářský titul v oboru ošetřovatelství si klade za cíl zajistit vědecké, technické, lidské a kulturní školení sestry, které mu umožňují poskytovat a spravovat všeobecnou ošetřovatelskou péči jedince, rodiny, skupiny a komunity v různých úrovních prevence; podílet se na řízení zdravotních služeb; účastní vzdělávání sester a dalších zdravotnických pracovníků; a rozvíjet a podílet se na výzkumných projektů zaměřených na pokrok ošetřovatelství a zdraví. Plán vzdělávání je založen na organizaci výuky modulárního typu, založené na procesu přechodu, který má zkušenosti s klinické souvislosti, kde je každý modul vytvořen jako celku, který přispívá k rozvoji daného souboru dovedností. - Předpoklady: Skupina A Kariéra Absolventi Pečovatelské vykonávat profesní činnost jako na volné noze, nebo ve veřejné / soukromé instituce, národní nebo mezinárodní, jako například: všeobecných nemocnicích; specializovaných nemocnic (v oblasti pediatrie, psychiatrie, rehabilitační a fyzikální medicíny, maternities, ...); zdravotnických zařízení; podniky, mateřské školky a školy; lékařské a ošetřovatelské kliniky, atd. [-]

Kurzy

Postgraduální Míra Specializace V Rehabilitačního Ošetřovatelství

Campus forma Kombinované 2 semestry October 2017 Portugalsko Braga

Průběh postgraduální specializací na rehabilitačního ošetřovatelství si klade za cíl posílit zdravotní sestry, aby pomohl lidem, aby reorganizovat svůj zdravotní projekt podle potřeby vyplývající ze zkušeností přechodů, ať už náhodné nebo předvídatelné, poskytnout jim prostředky na účinná reakce na zdravotní problémy. [+]

Rehabilitační ošetřovatelství Specializace diplom - uznán řádu sester ECTS: 60 Doba trvání: 2 semestry Stravování: Post-Employment Umístění: Areál Gualtar, Braga Hlavní vědecké oblasti: Ošetřovatelství Současné sociálně demografické změny v populaci zemí Evropské unie, zejména na stárnutí a drastickým poklesem porodnosti, byli zájmem zaměřit se na různých agentur, vyvinout strategie, jak reagovat na tyto nové společenské výzvy. Živý zdravější a nezávisle na sobě tolik let, jak je to možné se objeví tak jako výzvu k odpovědnosti celé společnosti s významným dopadem na jejich rozvoj. Kurz Postgraduální specializace v Rehabilitační ošetřovatelství plánuje vyškolit sestry, aby pomohl lidem, aby reorganizovat svůj zdravotní projekt podle potřeby vyplývající ze zkušeností přechodů, ať už náhodné nebo předvídatelné, že jim poskytne prostředky, aby účinně řešit zdravotní problémy. Tento kurz bere jako své zaměření pozornosti na předcházení výsledné následky chorobných procesech a / nebo deficitů léčby a funkční přizpůsobení a / nebo životních procesů, včetně stárnutí a chronické onemocnění, jehož cílem je podporovat nezávislost na úrovni činností Základní a Instrumentální každodenního života, zlepšení funkce, omezit zdravotní postižení, zachovat sebeúctu a osoby kvalitu života v celé skupin životního cyklu, rodinných a společenských. Školení tak přispívá k vědecké, technické, lidské a kulturní budoucnost sestry specialistky v rehabilitačního ošetřovatelství, které mu umožňují zajistit všeobecnou ošetřovatelskou péči, a konkrétně specializované ošetřovatelské péče v této oblasti, na základě při vytváření Rehabilitační ošetřovatelství rozhodnutí. Předpoklady: Mít bakalářský titul v oboru ošetřovatelství nebo ekvivalentní; Kariéra Držáky sestry z postgraduální studium Specializace v rehabilitaci ošetřovatelské praxi své nezávislé odborné činnosti nebo veřejné zdraví instituce nebo soukromé,... [-]

školení Specializující Se Na Pokročilé Rány Intervence

Campus forma Kombinované 1 semestr October 2017 Portugalsko Braga

Evropská asociace ran (EWMA) vyvíjí svou činnost podporu výroby, šíření a provádění stávajících znalostí v oblasti rány tím, že poskytuje informace o všech aspektech souvisejících s péčí lidem s zraněné osobě. [+]

ECTS: 30 Trvání: 1 semestr Stravování: Post-zaměstnání Umístění: Areál Gualtar, Braga Hlavní vědecké oblasti: Ošetřovatelství Vysoká prevalence ran v současném kontextu péče a její vliv jak individuálně, tak ekonomicky, vzhledem k vysoké náklady spojené s jeho léčbě, aby tuto oblast veřejného zdraví relevantní problému v oblasti veřejného zdraví. K European Wound vedoucí asociace (EWMA) Rozvíjí svou činnost podporu výroby, šíření a provádění stávajících znalostí v oblasti rány tím, že poskytuje informace o všech aspektech souvisejících s péčí lidem s zraněné osobě. Uznání / akreditace udělena EWMA tento kurz demonstruje pedagogickou kvalitu tohoto specializovaného školení, zatímco vzdělávací projekt, který je schopen poskytovat sestry s odpovídajícími specializovaných klinických dovedností na konkrétní dopravci zraněn člověk potřebuje, stejně jako úrovně dovedností propagace projektování, řízení a dohled nad péče, poradenství, odborné přípravy a výzkumu v této oblasti. Předpoklady: Ošetřovatelství Titul Kariéra Držáky sestry výcvikový kurz Specializované intervence Advanced Wound uplatnit svůj vlastní odborná činnost nebo veřejného zdraví instituce nebo soukromé, národní nebo cizí a to: Jednotky veřejné zdraví a Private Jednotky nemocnice specializovaná péče Centrum zdraví Soukromé zdravotnická zařízení Jednotky Home Care [-]

Certificate

Školení Se Specializuje Na Paliativní Ošetřovatelské Péče

Campus forma Kombinované 2 semestry October 2017 Portugalsko Braga

Průběh specializované vzdělávání v paliativní péči ošetřovatelství klade za cíl zajistit vědecké, technické, lidské a kulturní ošetřování, které mu umožňují zajistit specializovanou péči pro lidi s dlouhotrvající, nevyléčitelné, progresivní onemocnění, a na konci životnosti. [+]

Diplom specializovaný výcvik Course v paliativní péči ošetřovatelství ECTS: 60 Doba trvání: 2 semestry Stravování: Post práce Umístění: Areál Gualtar, Braga Hlavní vědecké oblasti: Ošetřovatelství Kurz Specializovaný výcvik v paliativní péči ošetřovatelství si klade za cíl zajistit vědecké, technické, lidské a kulturní ošetřování, které mu umožňují zajistit specializovanou péči pro lidi s dlouhotrvající, nevyléčitelné, progresivní onemocnění, a na konci životnosti. Cílem je tedy poskytnout znalosti a zásahy v oblasti paliativní péče, které podporují profesní schopnosti ke kvalitní péči; rozvinout schopnost vlastní analýzy orientované řešení problémů a rozhodování v ošetřovatelství paliativní péče; a podporovat prostor pro úvahy o výzkum v paliativní péči ošetřovatelky. Průběh tohoto tréninkového plánu je založen na organizaci výuky založený na modulární konstrukci v souladu se zásadami intra a interdisciplinární. Rozmanitost nabízených kurzů studentům a pružnosti vzdělávacího programu zaměřené na podporu jejich nezávislost a odpovědnost, která se snaží rozvíjet jejich schopnost učit se a požadavek ve vztahu ke znalostem, zásadní pro specializovanou odbornou praxi. Předpoklady: Licencované Ošetřovatelství Kariéra Kurz držáky sestry specializované vzdělávání v oblasti paliativní ošetřovatelské péče, vykonávat své nezávislé profesní činnosti nebo veřejné zdraví instituce nebo soukromé, národní nebo zahraniční a sice: Jednotky paliativní péče v nemocnicích a specializovaných veřejných a soukromých Jednotky nemocnice specializovaná péče Centrum zdraví Soukromé kliniky Jednotky Home Care [-]

MSc

Magisterský Titul V Oboru Ošetřovatelství

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2017 Portugalsko Braga

Mistr ošetřovatelství umožňuje získání historické, teoretické a filozofické znalosti, které tvoří základ ošetřovatelské epistemologie a rozvoj vědeckých dovedností zakotvena v výzkumu zvláštnosti a rozmanitosti odborné praxe v různých politických souvislostech, kombinování a integrovat tyto znalosti a dovednosti pro lepší ošetřovatelskou péči a splňuje hygienické potřeby občanů. [+]

Magisterský titul Získání Ošetřovatelství ECTS: 120 Doba trvání: 4 semestry Stravování: Post-zaměstnání Umístění: Areál Gualtar, Braga Hlavní vědecké oblasti: Ošetřovatelství O Mistr v ošetřovatelství umožňuje získání historické, teoretické a filozofické znalosti, které tvoří základ ošetřovatelské epistemologie a rozvoj vědeckých dovedností zakotvena v výzkumu zvláštnosti a rozmanitosti odborné praxe v různých politických souvislostech, který kombinuje a integruje tyto znalosti a dovednosti pro lepší Ošetřovatelská péče a který splňuje hygienické potřeby občanů. Mistr v ošetřovatelství si klade za cíl: Poskytnout studentům historické, teoretické a filozofické znalosti, které tvoří základ ošetřovatelské epistemologie a vědecké kvalifikace uzemněna v výzkumu zvláštnosti a rozmanitosti odborné praxe v různých politických souvislostech, který kombinuje a integruje tyto znalosti a dovednosti pro lepší péči Ošetřovatelství a splňuje hygienické potřeby občanů; Rozvíjet své dovednosti v rozhodování pro řešení ošetřovatelských problémů a procesy řízení kvality ve zdravotnictví (lidské zdroje, materiální zdroje a strukturální); Poskytnout studentům znalosti, které jim umožňují pochopit význam sociální reprezentace zdraví a nemoci a psychologických a behaviorálních faktorů v rámci ošetřovatelské praxe; Připravit studenty na etického chování při výkonu odborné praxe. Předpoklady: Mohou se vztahovat na Master na Ošetřovatelství osoba v kritickém kandidátů Situace: - Držitelé titulu v ošetřovatelství nebo ekvivalentní; - Držitelé zahraničního akademickým titulem Ošetřovatelství titul v návaznosti na 1. cyklu studia organizovaných podle Boloňského procesu ze strany státu, lpěním na tomto procesu; - Držitelé zahraničního akademického titulu, který je uznáván jako splnění cílů a charakter oboru ošetřovatelství; - Držitelé akademického, vědeckého a odborného vzdělávacího programu v oblasti vědy ošetřovatelství, který je uznán za ověřování způsobilosti... [-]

Magisterský Titul V Oboru Ošetřovatelství, Od Osoby, V Kritickém Stavu

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2017 Portugalsko Braga

Osoba v kritickém stavu je ten, jehož život je ohrožen hrozícím konkursu nebo platební neschopnosti jednoho nebo více vitálních funkcí a jejichž přežití závisí na pokročilé prostřednictvím dohledu, monitorování a terapie. The osoba ošetřovatelská péče v kritické situaci jsou vysoce kvalifikovanou péči průběžně k osobě v bezprostředním ohrožení života, v reakci na postižených potřebám, pomáhají udržovat základní funkce života, prevenci komplikací a omezení postižení, v pohledu na jeho úplné uzdravení. [+]

Magisterský titul Získání Ošetřovatelství Název Award v Medical-Surgical Nursing specialista na pokyn sester (Portugalsko) ECTS: 90 Doba trvání: 3 semestry Stravování: Post-zaměstnání Umístění: Areál Gualtar, Braga Hlavní vědecké oblasti: Ošetřovatelství Osoba v kritickém stavu je ten, jehož život je ohrožen hrozícím konkursu nebo platební neschopnosti jednoho nebo více vitálních funkcí a jejichž přežití závisí na pokročilé prostřednictvím dohledu, monitorování a terapie. The osoba ošetřovatelská péče v kritické situaci jsou vysoce kvalifikovanou péči průběžně k osobě v bezprostředním ohrožení života, v reakci na postižených potřebám, pomáhají udržovat základní funkce života, prevenci komplikací a omezení postižení, v pohledu na jeho úplné uzdravení. To je také považováno, reakce na katastrofy a nouzové multivítima, od návrhu až po jednání, stejně jako maximalizaci intervence v oblasti prevence a kontroly infekcí před osobou v kritickém stavu a nebo orgánu selhání. Mistr v ošetřovatelství Osoba na kritické situace, si klade za cíl: Umožněte k dosažení zdravotní zisky obyvatel, vyplývající z poskytování ošetřovatelské péče na osobě, která prožívá složité procesy kritickým onemocněním a / nebo selhání orgánů, s přihlédnutím k etické a deontologických rozměrů profese; Chcete-li vlak na vedení, řízení zdrojů a péče a pro optimalizaci ošetřovatelských odpovědí a zdravotní tým, jehož cílem je zlepšit kvalitu péče osoby, která prožívá složité procesy kritickým onemocněním a / nebo selhání orgánů; Podporovat výrobu, vlastnictví a šíření vědeckých poznatků zajišťujícího etické a sociální odpovědnosti ošetřovatelství; Zvýšit povědomí o dosažení cílů vzdělávání po celý život, vést k vývoji konkurenceschopnosti v oblasti veřejného nebo soukromého zdravotnictví; Předpoklady: Mohou se vztahovat na Master na... [-]