University of Minho - School of Engineering

Úvod

Read the Official Description

School of Engineering je aktivní v tradičních oborech strojírenství, stejně jako v rozvíjejících se a jedinečných oblastech na národní úrovni. Je charakterizován silnou výzkumnou složkou, excelence jeho pedagogických projektů, internacionalizaci a interakce se společností. Je podporován fakultou více než 300 doktorských profesorů, přibližně 400 výzkumných pracovníků a zaměstnanců více než 90 technických a administrativních pracovníků.

Existuje jedenáct výzkumná centra, z nichž 70% byly klasifikovány jako velmi dobré nebo výborné. Jedná se o mezinárodně uznávané střediska díky různým ocenění připisovaných profesorů a výzkumných pracovníků ze školy inženýrství a důležité výzkumné partnerství s národními a mezinárodními univerzitami. Spolupráce s MPO, Carnegie Mellon University a University of Texas v Austinu, v rámci Portugal_MIT a Portugal_CMU / AT programů, je také pozoruhodné.

Díky programů mezinárodní mobility, jako je Erasmus Mundus, výukové projekty mají velmi vysokou poptávkou na národní a mezinárodní úrovni. Tam je přibližně 6.000 studentů různých cyklů studia, s asi 700 patří do 3. cyklu.

Škola inženýrství je orientován na společnosti, kde se relevance její žaloby je patrné v řadě partnerství s národními a mezinárodními společnostmi.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portuguese (Portugal)

Vidět PhDs » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktorský Program Na Tkáňové Inženýrství Regenerativní Medicíny A Kmenových Buněk

Campus forma Denní studium October 2018 Portugalsko Guimarães

PhD Kurz si klade za cíl nabídnout studentům vzdělávací prostředí, které jim umožní rozvíjet schopnost přispívat k rozvoji vědy a techniky prostřednictvím kreativního a samostatného výzkumu v víceoborových oblastech, s cílem v konečném důsledku na hledání terapeutická řešení v rámci regenerativní medicíny. [+]

Doktorský studijní program v tkáňovém inženýrství a regenerativní medicíny Kmenové buňky

PhD Kurz si klade za cíl nabídnout studentům vzdělávací prostředí, které jim umožní rozvíjet schopnost přispívat k rozvoji vědy a techniky prostřednictvím kreativního a samostatného výzkumu v víceoborových oblastech, s cílem v konečném důsledku na hledání terapeutická řešení v rámci regenerativní medicíny.

Kurz představuje inovativní podnik, pokud jde o kurikulárních obsahů, s využitím jedinečných schopností (vědecké excelence, schopnost přilákat studenty, lab infrastruktury, vztahy se mezinárodních vědeckých skupin a institucí) jsou k dispozici na University of Minho. Dokončení tohoto PhD znamená kurikulární složku s 60 ECTS a disertační práce. Závěr kurikulární složky uděluje studentovi Advanced Studies diplom na termín SC.... [-]


Videos

EEUM Institutional

Contact
Adresa destinace
Campus de Azurém
4800-058 Guimarães

Guimarães, PT