University of Minho - School of Economics and Management

Úvod

Read the Official Description

Škola ekonomie a managementu - EEG EEG nabízí 8 bakalářské programy, z nichž čtyři po pracovních dohod, 18 magisterských programů a 6 doktorské programy, z nichž 3 ve spolupráci s dalšími vysokými školami. Celkový počet studentů je 2430, z nichž 1351 ar vysokoškolských studentů, 918 magisterských a 161 doktorských. 20% vysokoškolských studentů účastnících se mezinárodních programů mobility. 70 Zahraniční studenti navštěvují naše tituly, které nabízejí 30 kurzů vyučovaných v angličtině. EEG má 27 specializovaných vzdělávacích kurzů vytvořené a 4 nahoru manažerské kurzy pro veřejnou správu. EEG má 8 podjednotky: 3 oddělení a 5 výzkumných center. 3 z těchto center získat nejvyšší rating Excellent od Nadace pro vědu a technologie. V našich vědních oborů, zbytek země, tam jsou jen pět výzkumných center se stejným ratingem. Celkový počet učitelů je 124, z nichž 86 arů kariéra - 76 z nich mají doktoráty - a 38 hostů. Výzkumníci integrované v 5 centrech jsou 102, z nichž 44 patří do jiných institucí. Většina našich výzkumníků je PhD v evropských univerzitách a severoamerických tak rozmanité jako univerzit Oxfordu, Warwicku, Lancaster, Essex, Manchester, Nottingham, Cornell, Stockholm, London School of Economics, Tinbergen ústavu nebo Evropském univerzitním institutu. Doktorské programy Ve školním roce 2012/2013, škola ekonomiky a managementu nabízí šest doktorské programy: správních věd, obchodní administrativa, politologii a mezinárodní vztahy, účetnictví, ekonomika a marketing a strategie. Nabídka z EEG doktorského kurzů, které odrážejí jejich vědeckých dovedností. Zaměření na školení své fakulty v evropských a amerických univerzit jak různorodý jako Oxfordské univerzitě, University of Warwick, Lancaster University, University of Essex, Cornell University, Stockholm School of Economics, London School of Economics, Tinbergen institut a Evropský institut Florence umístil EEG v hlavní roli ve výzkumu v Portugalsku, se třemi výzkumnými centry s nejvyšším ratingem Excellent. Tak, snaha o doktorandské studium v ​​EEG je získat jistotu vysoké úrovně národní a mezinárodní uznání. Ve třech ze doktorátů, EEG spolupracuje s dalšími portugalskými univerzitami. PhD v oboru ekonomie, je partnerství s univerzitou v Coimbře; PhD v oblasti účetnictví s University of Aveiro a jeho PhD v oboru marketingu a strategie, s univerzitami v Aveiro a Beira vnitra.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portuguese (Portugal)

Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět PhD » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Managementu Zdravotnických Zařízení

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Portugalsko Braga

Nové modely, nástroje a techniky řízení podniku, však vstoupil, klade zvýšené nároky na manažery zdravotnických zařízení, které mají zvládnout velmi specifickou řadu dovedností, vyžadují odpovídající a autonomní tvorbu školení v oblasti obecného managementu, odůvodňující význam Masters ve zdravotnictví Management. [+]

V posledních letech, portugalský zdravotní systém prošel několik reforem zvýšit jeho flexibilitu, účinnost a přesnost.

Nové modely, nástroje a techniky řízení podniku, však vstoupil, klade zvýšené nároky na manažery zdravotnických zařízení, které mají zvládnout velmi specifickou řadu dovedností, vyžadují odpovídající a autonomní tvorbu školení v oblasti obecného managementu, odůvodňující význam Masters ve zdravotnictví řízení.

Mířil na zdravotnických pracovníků, veřejných nebo soukromých institucí, tento kurz studie obecně klade za cíl: Poskytovat přísný a komplexní výcvik v řízení.

Podporovat konsolidaci koncepční a metodický rámec v oblasti řízení, což umožňuje efektivní praktický zásah prostřednictvím specifických technik a nástrojů v rámci zdravotnických organizací.... [-]


Videos

Minho Master Programs

Minho Undergraduate Programs

Contact

Escola de Economia e Gestão (EEG)

Adresa, 1. řádek Campus de Gualtar 4710 - 057 Braga
Braga, Portugalsko
Website http://www.eeg.uminho.pt/
Telefonní číslo +351 253 604 510