Ponce Health Sciences University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

PonceBanner

Ponce Health Sciences University se zaměřuje na poskytování nejvyšší kvality absolvovat lékařské vzdělávací programy k dispozici. Tento cíl, kromě programů výzkumu a zdravotních službách univerzity, navazuje na 40 letou tradici posilování naší profese a přispívá k naší komunity.

Uznávána jak v Portoriku i v zahraničí pro vzdělávací služby a výzkumné úspěchy, univerzita pokračuje ve svém zaměření v disciplínách medicíny, klinické psychologie, biomedicínské vědy a veřejné zdraví. Reagovat na budoucí výzvy ve zdravotnickém průmyslu, univerzita zahajuje inovativní výběr mistrů a certifikačních programů, jejichž účelem je vyplnit mezery služeb v rámci profese a zlepšit zdravotní komunita s vysoce kvalifikovaných odborníků.

Náš závazek k dokonalosti vzdělání je základní hodnota, která vede univerzitu hledat a rekrutovat nejen vynikající fakulty, ale i vynikající studenty. Tím, že kombinuje expandované akademické a profesní vzdělávací nabídky v kooperativním a intimní vzdělávacího prostředí, Ponce Health Sciences University nadále absolvovat vysoce kvalifikované zdravotnické pracovníky věnují své komunity a rozšiřující se budoucí potřeby své profese.

Místa

Ponce

Adresa, 1. řádek
Ponce Health Sciences University
P.O. Box 7004

00732-7004 Ponce, Ponce, Portoriko

Ponce

Adresa, 1. řádek
Ponce Health Sciences University
388 Zona Ind. Reparada 2

00716-2347 Ponce, Ponce, Portoriko