Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Americké Panenské ostrovy

University of the Virgin Islands

BSc Americké Panenské ostrovy Charlotte Amalie Spojené státy americké September 2018

Proč z toho dělat univerzitu na Panenských ostrovech vaše univerzitních první volby? Výuka je velmi cenově dostupné. UVI nabízí pestrou škálu studijních programů. UVI nabízí další vzdělávání non-vzdělání a certifikát kurzy prostřednictvím zapojení Společenství a celoživotního učení (Cell) Center. UVI je akreditována Komisí o vysokém školství Asociace Blízkého států. Průměrná velikost třídy je dostatečně malá, aby umožnila studentům smysluplně podílet a přijímat individuální … [+] pozornost nezbytnou k dosažení úspěchu. UVI je technologicky vyspělý a má několik vědeckých a počítačové učebny pro studentské použití. UVI nabízí on-kampusu bydlení na ostrovech St. Thomas a St. Croix (dvoulůžkové a jednolůžkové ubytování). UVI je součástí Národního programu Student Exchange (NSE) s více než 170 institucemi na americkém pevnině. UVI se také podílí na výměnných programů studentských s Emory University v Atlantě, GA, Oxford College v Atlantě, GA.; Státní University of New York v New Paltz, New Paltz, NY; a Universidad Internacional (UNINTER) ve městě Cuernavaca, Mexiko. UVI nabízí zdravou kampusu prostředí. Je akademicky orientovaný student vedení, atletický a náboženské organizace. K dispozici je také Brothers s Příčina (BWC) organizace a sororities s národní příslušnosti. Zatímco malé rozměry a geograficky oddělen od pevniny Spojených států, UVI má populaci studenta, který je mezinárodní v maskérně a globální výhled. UVI nabízí kvalitní vzdělání, s využitím inovativních vyučovací metody a state-of-the-art vybavení počítače v osobní a malebné nastavení. UVI Mission Poslání Univerzita na Panenských ostrovech je institucí na studenta oddaná k úspěchu svých studentů a odhodlána posílit životy lidí Americké Panenské ostrovy a širší Karibiku díky vynikající výuku, inovativním výzkumu, a citlivý prospěšných prací. Prohlášení Vision Univerzita z Panenských ostrovů bude výjimečná US instituce vyššího vzdělání v Karibiku věnované k úspěchu studentů, zavázala k dokonalosti, a zavázal se k posílení sociální a ekonomické transformace Americké Panenské ostrovy. [-]