Otago Polytechnic

Úvod

Read the Official Description

Otago polytechniky je hrdý na to, být lídrem v hands-on, profesního vzdělávání zaměřené na dosažení některé z nejlepších prospěchových student a spokojenost výsledky na Novém Zélandu, a vydělávat hlasité potvrzení ze strany zaměstnavatelů.

Otago polytechniky je zábavné a živé místo ke studiu

Když jste se rozhodli někam studovat Chcete-li vědět, že jste výběru nejlepší volbu pro své budoucí kariéry. Jsme předním polytechnická poskytovat vysoce kvalitní kariéry zaměřené vzdělávání a zaměstnavatelé rádi naše práce-ready, motivované a sebevědomé absolventy.

V těchto dnech je třeba se ujistit, že vaše studium vám dává nejlepší šanci dosáhnout toho, co chcete v životě a každý rok více než 7.000 na plný a částečný úvazek studenti volí Otago Polytechnika, které jim pomohou dosáhnout tohoto cíle. Proč ne se k nim připojil a podílet se na jednom z našich více než 100 různých programů, z certifikátů pro postgraduální kvalifikací, které pokrývají zdraví k umění a designu, inženýrství na něj a veterinární ošetřovatelství dobrodružných a zimních sportů.

tří prostorů

Volba, kde ke studiu - Dunedin, Central Otago nebo Auckland

DunedinJeden z nejlepších středisek v této zemi učení a domov pro 25.000 studentů - přibližně 20% obyvatel města. Živý a pulzující město, je tu něco pro každého. Máme skvělé nakupování, úžasné koncerty, dědictví architektury, divadla, galerií a muzeí, spolu se spoustou kaváren, barů a restaurací, které nabízejí jídla z celého světa.

Cromwell - Central Otago

Central Otago je na rozdíl od nikde jinde na světě. Stávkující krajiny hor, řek, jezer a trsy poskytnout hřiště pro energetické, inspirace pro uměleckou a životní styl, většina z nich může nechat jen zdát. A naše silné spojení s místními podnikateli na mysli tu spousta pracovních zkušeností k dispozici také.

Auckland

Nachází se v samém srdci města Auckland, že jste nikdy daleko od legraci z Nového Zélandu největší město. Náš tým špičkových pedagogů a podpůrného personálu pocházejí z různých kulturních prostředí. Většina programů v Aucklandu jsou v současné době k dispozici pouze pro zahraniční studenty. Výuka probíhá v angličtině, ale tam jsou zaměstnanci k dispozici, kteří mluví jinými jazyky.

OHEBNÉ Možnosti studia

Řada způsobů realizace, aby vyhovovaly vašemu stylu učení Vyvinuli jsme celou řadu způsobů doručování tak, aby vyhovovaly libovolné možnosti žáka a drah, takže můžete začít od jakékoliv úrovni!

Na kampusu: Přes face-to-face výuky, online zdroje, pracovní stáže a studentské řízené projekty.

Online: Plně on-line programy znamenat, nemusíte navštěvovat kurzy na akademické půdě, protože obsah je pak přístupný on-line. Můžete mít výukové programy v určitých časech, ale tyto mohou být také zaznamenány pro poslech později. Online learning je ideální pro studenty, kteří jsou v práci a potřebují flexibilitu on-line studia.

Vzdálenost: Různé formáty specifické pro programy, včetně blokových kurzů (na akademické půdě), místních odborných stáží, místních cvičení a on-line vzdělávání.

Práce na bázi: Kde problémy nebo potřeby vašeho pracoviště stala ohniskem svého výzkumu a učení - k dispozici ve specifických postgraduálních programů.

Plný úvazek: Požadavek, aby časový rozsah závazku cca 40 hodin týdně, podobně jako práce na plný úvazek.

Part-time: Mnozí z našich plný úvazek programů může být dokončena na částečný úvazek přes mírně delšího trvání, takže si můžete přizpůsobit své studium kolem jiné závazky. Nalezení studijní cesty

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše situace nebo pozadí, můžeme vám pomoci splnit své studijní cíle. Nabízíme širokou škálu možností a služeb učení, aby ho podpořili ve vaší studujícího cestě.

Ještě ve škole?

Podívejte se na naše možnosti mládežnické včetně Otago Střední-terciální College.

16-19 let?

Studovat v rámci režimu záruční mládeže a platit žádné poplatky (při splnění podmínek).

Potřebují pevný základ pro vybudování od?

Chcete chuť terciárního studia, zlepšit své psaní a počítání dovedností nebo rozvíjet specifické znalosti přesunout do vyšší kvalifikaci, máme perfektní možnost základové studií pro vás.

Kickstart k zaměstnání

To je perfektní program, pokud chcete, aby se sám lépe zaměstnatelní.

zemědělský dělník

Rád venku a praktickou práci? Chcete odrazovým můstkem do vzdělání a zaměstnání? Tento 13-týdenní program Dunedin bázi je za 16-25 let a je provozována ve spolupráci s Charitable Trust král váš.

Musí splňovat určitá kritéria pro vstup?

Pokud chcete studovat jeden z našich kvalifikací na vyšší úrovni, ale nesplňují kritéria pro vstup, nebojte se! Nabízíme širokou škálu možností přemostění, které jsou navrženy tak, aby vám přesné dovednosti, které potřebujete pro více pokročilé studium v ​​této konkrétní oblasti. Příklady zahrnují Certificate in Health (Level 4), Certificate in Creative studií a osvědčení v módě studia (úroveň 4).

Chtějí získat celostátně uznávané kvalifikace, aniž by zpět do třídy? Naše přední světové metody posuzování v hodnotě schopné NZ předchozí učení jednotlivců, kteří se chtějí stát kvalifikovaní a podporovat pracoviště, které je zaměstnávají. Měříme své stávající schopnosti, získané během let práce a životní zkušenosti, proti dokladu o dosažené kvalifikaci a dá vám akademický kredit za to, co už víte.

Chtějí zlepšit svou angličtinu?

Naše anglické programy vám umožní zlepšit svou angličtinu a zároveň vám také pomůže připravit se na další studium. Byly navrženy tak, aby poskytnout jasnou cestu do našich vysvědčení, diplom a studijních kvalifikací.

krátké kurzy

Nové dovednosti pro zábavu nebo zaměstnání.

fantastických výsledků

Připojte se k 98% našich absolventů v práci, studiu nebo obě Naši absolventi dosáhnout velkého úspěchu a osobního uspokojení díky našich odborných akademických pracovníků a spojení s průmyslem. Starají se o jejich širší komunity a jsou poháněny, aby se rozdíl.

Studium u nás je to skvělý způsob, jak utvářet svou budoucnost a získat kariéru budete milovat!

Poskytujeme:

flexibilní možnosti studie možnost získat praktické zkušenosti studovat cesty tak, aby odpovídaly potřebám veškerých studujících; Studium v ​​zahraničí a kurzové příležitosti oceněných lektorů propojení s průmyslem a mezinárodních sítí> pracovní zkušenosti / odborné praxe> Velká podpůrné služby pro studenty.

odborné praxe

Hands-on, reálných zkušeností

Jsme lídrem v oblasti vysoce kvalitní, kariéra-zaměřené vzdělávání a zaměstnavatelé rádi naše velmi schopné, motivované a sebevědomé absolventy. Naše hands-on přístup k učení zajišťuje, že naši absolventi jsou pracovišti a world-ready. Starají se o komunitě, jsou dobře informováni a jsou poháněny, aby se rozdíl.

Výcviková zařízení

Většina našich programů nabízíme praktické zkušenosti v nějaké formě. Máme rozsáhlé možnosti vzdělávání studijních možností, jako je automobilový průmysl (příprava dílna a garáž), kuchařství a kulinářské umění (školení kuchyní, kavárna a restaurace), ošetřovatelství (simulace souprava), kadeřnické (školení salon) a masážní terapie (školení klinika) s mnoho z těchto možností je otevřený pro veřejnost, takže můžete získat reálnou zkušenost klienta.

Průmysl spoje

Také vám pomůže najít smysl teorie jste se naučili ve třídě připojením to praktikovat. Naše silné a rozsáhlé průmyslové přípojky a kontakty nám umožňují usnadnit stáže a partnerství projektu, stejně jako nabízí pracovní zkušenosti a učebních příležitostí.

Sítí a partnerství

Otago polytechniky je součástí mnoha národních i mezinárodních sítí, včetně sdružení Cumulus (Design) a Metro Group (Engineering). Mezinárodní partnerství jsou jádrem naší filozofie pro učení a růstu. Naše vztahy s mezinárodními institucemi se pohybují od neformálních přátelských k formalizovaného studia v zahraničí a výměnných dohod, podporující naši komunitu a obohacuje řadu zkušeností k dispozici pro naše studenty

Oceněný personál hotelu

Učit se od těch nejlepších

Jsme specialisté na kariéru zaměřený na vzdělávání. Naše velikosti třídy jsou malé a studium je zaměřen na praktické, aplikované učení. Mnoho z našich lektorů mají rozsáhlé zkušenosti ve svém profesním oboru a aktivně se podílet na jejich výzkumné komunity, takže budete těžit z jejich odborných znalostí a up-to-date odvětví znalostí.

Všichni naši pedagogičtí pracovníci mají, nebo usilují, Graduate Diploma v terciárním vzdělávání (Level 7) - uznané vysokoškolské pedagogické kvalifikace. V uplynulých osmi letech, 17 naši učitelé získali ako Aotearoa třetihorních Teaching Excellence Awards klenout studijní oblastí, včetně ošetřování, kulinářského umění, komunikačního designu, sport a dobrodružství, strojírenství a stavebnictví. Naše kvalifikace míra dokončení patří mezi nejlepší v našem sektoru na Novém Zélandu. Naši zaměstnanci-student interakce, vzdělávací zkušenosti a podpůrné výukové prostředí umístila jako první v nedávném Australasian studie průzkumu!

Naši absolventi získat 92% souhlas zaměstnavatele

Otago polytechniky kvalifikace může trvat kdekoli! Zaměstnavatelé rádi naše absolventy, protože jsou:

Práce připravené a schopné inovativní a motivované sebejistý ochota učit se praktický a zaměřený na řešení globální občané, kteří se starají o tom rozdíl.

Naše kvalitní souhlasy

Otago polytechniky je vysoce kvalitní instituce a naše kvalifikace jsou uznávány na národní i mezinárodní úrovni. Dosáhli jsme nejvyššího možného potvrzení od novozélandského úřadu kvalifikací (NZQA) pro náš výkon, což znamená, že můžete cítit velmi přesvědčeni o kvalitě svého vzdělání.

GREAT STUDENT SUPPORT

Získejte potřebnou podporu

Spuštění život jako nový nebo vracející se studenty může být vzrušující, stejně jako náročné. Naše rozsáhlé podpůrné služby jsou zde, aby vám pomůže orientovat studentský život a ujistěte se, že váš čas na Otago polytechniky je obohacující a zábavná!

Studentské Advisors Kulturní podpora pro Maori a Pasifika Podpora Postižení učení Advisors podpora Kariéra Poradenské služby Student Health Centre Kaplan IT podpora Stipendia Polykids Péče o děti Centre pomoc Studylink

studentské komunity

Otago polytechniky studentský svaz

Být součástí komunity provozované studenty pro studenty Jako student, je důležité mít nezávislou organizaci zastupovat a prosazovat své názory a zájmy, chránit svůj blahobyt a zajistit, že máte velkou experience.'pan> Život u Otago polytechniky je o víc než jen studovat a classes- budete mít více příležitostí k účasti na živém komunitní kultuře událostí a zábavy je.

Sdružení studentů spravuje širokou škálu služeb včetně:

Identifikační a slevové karty Volné telefony a mikrovlnné trouby Finanční a personální poradenství Levné telefonní karty a DCC pytle na odpadky Kopírování, vázání a laminování Student Hledání práce Posilovnu a rekreační zařízení Klubů a společenských sporty.

Navštivte webové stránky OPSA pro více informací.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář - HealthcareStudies » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Diplomy » Vidět Bakalář - Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář Aplikovaných Věd (Physical Activity Zdravotnictví A Wellness)

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2018 Nový Zéland Dunedin Cromwell Auckland + 3 více

Keen povzbudit lidi, aby vést zdravější životní styl? Chcete se připravit na kariéru v oblasti sportovní vědy, zdraví a wellness nebo fitness průmyslu? [+]

Keen povzbudit lidi, aby vést zdravější životní styl? Chcete se připravit na kariéru v oblasti sportovní vědy, zdraví a wellness nebo fitness průmyslu?

Následujte tento jedinečný studijní cestu a rozvíjet požadované dovednosti, znalosti a odborné znalosti, aby do těchto spřízněné zdravotní průmysl. Fyzická aktivita a životní styl zásahy jsou dobře známé jako základní prvky při podpoře dobrého zdraví a prevence nemocí, a to průkopnický program byl navržen tak, aby pracovníci ve zdravotnictví, který splňuje budoucí požadavky různorodým obyvatelstvem v moderní společnosti. Se silným důrazem na aplikovaný učení, získat praktické zkušenosti a řadu přenositelných dovedností pro zvýšení vaší pracovní potenciál. Pracovní příležitosti mohou vzniknout ve zdravotnictví, vzdělávání, správy nebo pečovatelských služeb, a ty by mohly být nedílnou součástí v oblasti primární prevence, rehabilitace a péče, propagace zdravého životního stylu, osobní trénink a pracovat místo zjednodušení wellness. Případně můžete použít tuto kvalifikaci jako odrazový můstek do postgraduálního studia a výzkumných projektů. ... [-]


Videos

Study in Dunedin

Cromwell Campus

OPAIC 2016