Přečtěte si oficiální popis

Academy Group New Zealand je jedním z nejvíce zavedených soukromých poskytovatelů vzdělávání Nového Zélandu nabízet širokou škálu výukové programy na úrovních 1-5 Na soustavu kvalifikací na Novém Zélandu.

Academy New Zealand nabízí hands-on praktické učení, aby vás na další krok ve své kariéře. Byli jsme výcvik studentů od roku 1987 a naše zkušenost je to, co z nás dělá úspěšné.

Naši studenti těžit z naší silné komunity a odkazy průmyslu se školami, zaměstnavatelé, Píle a Vládní agentury, Jedním z našich klíčových směrnic týkajících se zajištění požadavky místních pracovišť jsou plněny.

Jako součást programu akademie, zajišťujeme náročné zkušenosti, které pomohou budovat důvěru, budete muset splnit velká výzva: nalezení a udržení zaměstnání. Váš čas s námi, umožní vám převzít iniciativu a riskovat. Vidíme úspěch každý den, a pochopit jeho sílu motivovat.

Pro naše Zahraniční studenti, Nabízíme Technik Program lékárna - Level 5, který je schválený NZQA kvalifikace potřebné, aby se stal Lékárna Dispensary technik. Po dokončení jakéhokoli výukového programu, budou studenti akademie byla udělena příslušné normy NZQA podílové a národní certifikáty, které poskytují celostátně uznávané certifikace dovedností a standardů dosaženo.

Zde na Academy New Zealand máme jednotnou zaměření na všech našich programů; pomoci všem z našich studentů získat cenné, kvalitní vzdělání a dovednosti přes vzrušující a různých průmyslových odvětvích. Naše hodnoty jsou v centru všeho, co děláme, a tyto základní principy pomáhají Academy New Zealand být první volbou při studiu v našich nabízených předmětů.

"Akademie Nový Zéland Absolvent má znalosti v reálném světě dovednosti a profesní a osobní vlastnosti, aby se rozdíl" - Naše Graduate Promise

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certificate

Academy New Zealand

Nový Zéland Certificate v oboru farmacie (farmaceutický laborant) - Level 5 je NZQA schválený kvalifikace potřebné, aby se stal lékárna Dispenzární technik. Náš kurz vás ... [+]

Vaše kariéra v lékárně průmyslu začíná zde

Nový Zéland Certificate v oboru farmacie (farmaceutický laborant) - Level 5 je NZQA schválený kvalifikace potřebné, aby se stal lékárna Dispenzární technik.

Náš kurz vás naučí všechny potřebné technické dovednosti a znalosti farmaceutickým, aby se stal farmaceutický laborant a Academy Nový Zéland je jednou z mála škol na Novém Zélandu, které nabízejí tento kvalifikaci vyžádání.

Existuje spousta míst na Novém Zélandu kvalifikovaných techniků farmacie a my jsme hrdí, že 93% našich absolventů pracujících v průmyslu.

Obsah kurzu Zpracování recepty - Výpočty - Manipulace s farmaceutickými výrobky - právních předpisů - Skládání - poradenství klientům - léky - biologie člověka Studenti budou provádět dispenzární pracovní zkušenosti s některými z Nového Zélandu předních lékáren a jsme odhodláni pomoci absolventům do lékárny kariéry. Pracovní příležitosti Farmaceutický laborant - Lékárna Retail asistent - lékárna Retail Kupující - farmaceutická zástupce - Výroba farmaceutický laborant Certifikáty NZ Certificate in Technik Level 5 Farmacie - NZ Certificate in Technik úroveň 4 Farmacie - NZ Certifikát v oboru farmacie (Úvod do praxe lékárny) Level 3 Vstupní kritéria ... [-]
Nový Zéland Auckland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
54 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině