Utrecht University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Utrecht University

Utrecht University byla založena v roce 1636 a je uznávanou mezinárodní výzkumnou univerzitou, která je trvale jedničkou v Nizozemsku, 14. v kontinentální Evropě a 100 nejlepších světových žebříčků a je členem renomované Evropské ligy výzkumných univerzit.

Inovativní a mezinárodně orientovaná akademická komunita

Připojením se k Utrecht University jako studentovi se stanete součástí inovativní a mezinárodně orientované akademické obce - která přinesla nejméně 12 výherců Nobelovy ceny - zapojených do špičkové a multidisciplinární výuky a výzkumu. Mezi vědce z Utrechtu, kteří významně přispěli do společnosti, patří vítěz Nobelovy ceny Christiaan Eijkman, jeden z objevitelů vitaminu; neurofarmakolog David de Wied, který získal národní i mezinárodní uznání za svůj objev, že neuropeptidy (malé proteiny) řídí mozkovou aktivitu a chování; a nejnovější držitel Nobelovy ceny Gerard 't Hooft, přední vědec v oblasti teoretické fyziky. Patří sem také Johanna Westerdijk, první profesorka v Nizozemsku.

Osobní a interaktivní výuka

Na Utrecht University zažijete model kvalitního vzdělávání, které znamená osobní a interaktivní výuku založenou na kritické reflexi a debatě, flexibilitě a úrovni výběru pro studenty, jakož i trvalém profesním rozvoji lektorů.

Studenti a programy

Utrecht University čítá přes 30 000 studentů ze 118 zemí. Můžete si vybrat mezi 10 anglicky vyučovanými bakalářskými programy a téměř 100 anglicky vyučovanými magisterskými programy - nejširší nabídkou anglicky vyučovaných postgraduálních programů v Nizozemsku. Bakalářské programy jsou tříleté programy vedoucí k získání bakalářského titulu (BA) nebo bakalářského titulu (BSc). Magisterský program na Utrecht University je 1- nebo 2letý program vedoucí k získání titulu Science (MSc), Arts degree (MA) nebo Laws degree (LLM). Kromě magisterského programu se můžete účastnit programu Young Innovators: selektivní kurz 15 ECTS vyznamenání na postgraduální úrovni.

Profesionální obor

Spojení s odbornou oblastí je důsledně zakomponováno do studijních programů magisterských programů UU. Centrum kariérních služeb bude podporovat váš přechod na nizozemský nebo mezinárodní postgraduální trh práce.

5 nejšťastnějších míst k životu

Angličtina je široce používaná v Nizozemsku. Utrecht je krásné středověké město, centrálně umístěné v Nizozemsku. Amsterdam a letiště Schiphol jsou odtud vzdáleny méně než půl hodiny a po celé Evropě je snadné vlakové spojení. Je to s dobrým důvodem, že BBC Travel umístil Utrecht na „nejlepších 5 nejšťastnějších míst k životu“.

Jak se přihlásit?

Náš proces podávání žádostí se provádí online. Další informace o procesu podávání žádostí naleznete na našich webových stránkách.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich programů, kontaktujte nás. Služby studentů Utrecht University (pondělí až pátek, 10:00 - 16:00)

Tel: +31 30 253 7000
E-mail: study@uu.nl.
Adresa návštěvníka: UU pro U, studentské služby, Heidelberglaan 6, de Uithof / Utrecht

Místa

Utrecht

Utrecht University

Adresa, 1. řádek
Domplein,29
3512 JE Utrecht, Utrecht, Nizozemsko
Telefonní číslo
+31 30 253 3550

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium