Elevate Health

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Elevate Health nabízí ucelenou řadu on-line zdravotnických kurzů pro výzkumné pracovníky a zdravotníky. Předměty mohou být studovány výhradně on-line, nebo jako součást kombinovaného plánu, který představuje face-to-face relace kromě distančního vzdělávání. Ať už se rozhodnete ke studiu, činíte tak na vlastní pěst, ať už jste kdekoli na světě - vše, co potřebujete, je připojení k internetu.

Elevate nabízí více než on-line vzdělávacích příležitostí; to je interaktivní portál, který umožňuje globální zdravotníky setkat online sdílení znalostí, objevovat myšlenky a analyzovat nové vědy. To znamená, že pokud jste dokončili online zdravotní kurzy, budete nejen přijímat mezinárodně uznávaného diplomu z univerzity v Utrechtu - zařazen # 1 v Nizozemsku a # 46 na světě, ale také síť vrstevníky, které můžete volat na jak si vytvořit svou kariéru profesionálně.

Naším cílem je zvýšit znalosti a povědomí o zdravotních věd mezi zdravotnickými pracovníky a pracovníky v lékařském výzkumu. Přitom doufáme, že zlepšení celkové pohody a snížení rozdílů v normách lékařské péče mezi jednotlivými zeměmi.

Co znamená?

√ E-learning zkušenosti

Naše in-house tým e-learning vývojáři jsou odborníky v oblasti e-learningu. Máme silný a zdravý on-line pedagogickou filozofii a praxi, s osobním přístupem ke vzdělávání, se zaměřením na interakci a nabízíme nepřetržitou podporu v oblasti vzdělávání v celém průběhu.

√ Zaměření na zdravotnictví

Zaměřujeme se výhradně na lékařský (výzkum) sektoru. To nám umožnilo vytvořit příslušné znalosti v oboru. Také nám umožnilo vybudovat rozsáhlou mezinárodní akademické sítě. Jako takový, jsme si vědomi, o nejnovějším vývoji a výzvám čelí naši partneři.

√ Zajištění lepšího přístupu ke kvalitní zdravotní péči na celém světě

Elevate Zdraví není jen dalším poskytovatelem online vzdělávání lékařů. Ve skutečnosti jsme sociální podnik, jehož cílem je zajistit lepší přístup ke vzdělávání ve zdravotnictví po celém světě - s cílem umožnit většímu počtu lidí na celém světě přístup k kvalitní lékařskou péči.

Jak to funguje

√ Výběr kurzu

Elevate nabízí couses v širokém rozsahu témat. Procházet chodové část této webové stránky pro více informací o různých kurzech, které nabízíme.

√ Validation

Po obdržení vaší žádosti zapsat, bude Elevate zkontrolujte, zda splňují požadavky na přijímací kurz. Obdržíte e-mail s potvrzením své místo.

√ Studium

Budete používat náš on-line vzdělávací prostředí ve svých studiích. Tento portál vám dává možnost komunikovat se svými vrstevníky a přístupovými inspirativních přednášek a dalších vysoce kvalitních materiálů.

√ Vyšetření

Na konci kurzu proběhne závěrečná zkouška, která může být dokončena ve své domovské zemi, na vytvoření jednoho z našich vzdělávacích partnerů.

√ Certificate

Obdržíte mezinárodně akreditované diplom z Utrechtské univerzity, zařazen # 1 v Nizozemsku poté, co úspěšně dokončení kurzu.

10547187_420815584727575_4352506952356059003_o

Místa

Nizozemsko online

Adresa, 1. řádek
Elevate
Heidelberglaan 8
Utrecht, The Netherlands

3584 CS Nizozemsko online, Nizozemsko