Read the Official Description

Studium s budoucností - na NTA Isny!

Vynikající kontakty na partnerských společností v průmyslu, osobní pozornost od vysoce kvalifikovaných fakulty, praktické učení v malých skupinách, krátké doby studia v Německu unikátních předmětů a velkou Freizeitgangebot v rodinném prostředí - studium na Fachhochschule z NTA Isny ​​vám nabízí mnoho výhod.

Na NTA Isny ​​vás, pokud jste úspěšně otevřít Bachelor of Science (B.Sc.) se Technická vysoká škola nebo vysoká škola byly dokončeny. Jiné požadavky pro přijetí neexistují. Zde můžete začít hned s studie o ročním semestru startu v zimním semestru!

S dokončení Bachelor of Science (B.Sc.) vám otevírá možnost, aby vyrovnala úspěšný start STEM plochy v jednom z 123.000 bodů nebo postgraduální studium v ​​Německu nebo v zahraničí berou.

Přehled kurzů

Objevte své možnosti a nyní získat informace o našich akreditovaných kurzů pro BSC:

chemie

Bakalář Chemie, specializující se na obecné chemie a chemie a analýzy potravin na životní prostředí u NTA Isny ​​jste otevřeli široké pole působnosti.

farmaceutická chemie

Studijní program pro Bachelor of Science chemie na NTA Isny ​​je optimálně přizpůsoben potřebám farmaceutického průmyslu.

Fyzika inženýrství

Aplikovaná a technická fyzika, strojírenství, elektroniky, optiky, chemie, počítačové vědy a mnoho dalších. vše zahrnuje studium u BSC fyziku.

výpočetní technika

Bakalář vědy výpočetní techniky na NTA Isny ​​nabízí vynikající základní výcvik a následně specializace.

Volba povolání je snadné!

NTA Isny ​​vám pomůže mít správnou cestu pro budoucí kariéru! Protože v areálu NTA vám nabízíme jedinečnou příležitost objevit své silné stránky a rozhodnout se pro párování pro vás profesionální v oblasti přírodních věd a informatiky - buď degustátor pracovní stáže nebo na přípravné semestru.

Zde si můžete ve zkušební praxe nebo přípravného semestru své znalosti v přírodních vědách matematiky, chemie, fyziky a informatiky prohloubit a rozšířit, a tak snadno zjistit, kde se vaše síla spočívá. To vám pomůže při volbě povolání - ať už na odborné škole s odbornou přípravu nebo na koleji s mírou!

Jako součást naší zkušební verzi stáže, nabízíme i kurzy pro tento týden Bogy.

Tou nejlepší investicí je vlastní v budoucnosti!

NTA Isny ​​vám nabízí mnoho výhod ve studii - z osobním dohledem našich instruktorů na cvičeních až k efektivnímu učení v malých skupinách. Je to patrné nejen v úspěšném dokončení našich studentů, ale také skutečnost, že studenti NTA Isny ​​mají jeden z nejkratších dob studia v Německu! Studium na soukromé, státem uznané Fachhochschule NTA Isny ​​je tedy udržitelný Investujeme do vaší budoucnosti.

Programs taught in:
Němec

Tato škola dále nabízí:

BSc

nta Isny

Léčivé přípravky pro moderní medicíně vyvíjet, optimalizovat a zajistit jejich požadavky na kvalitu. Chemie na základě výzkumu, je jedním z hlavních větví farmaceutického ... [+]

S farmaceutické chemie Bachelor of Science (B.Sc.)

Léčivé přípravky pro moderní medicíně vyvíjet, optimalizovat a zajistit jejich požadavky na kvalitu. Chemie na základě výzkumu, je jedním z hlavních větví farmaceutického průmyslu.

Z tohoto důvodu je svým způsobem unikátní, byl zahájen specializovaný program v Isny ​​a zarovnány pro potřeby farmaceutického průmyslu. Kurz ve farmaceutické chemii vás dělá tak pro tento odborník v oblasti výzkumu a vývoje.

Akreditovaný Bachelor of Science 7 semestrů a je rozdělen do tří částí:

základní studie

Vzhledem k tomu, program v chemii, samozřejmě v oboru farmaceutické chemie je praktické v prvních dvou semestrech stejně. Dokonce i provedené testy a pokusy spojit teorii z přednášky s praktickými zkušenostmi. Takže si vyhrát zabezpečení pro budoucí kariéru!... [-]

Německo Isny im Allgäu
October 2019
Denní studium
7 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Lehrerfortbildung für Gymnasien und Realschulen im Bereich Chemie