Deggendorf Institute of Technology

Úvod

Read the Official Description

Jsme nesmírně hrdí na to, představit naší univerzity; zajišťujeme zajímavou a velmi otevřenou instituci s moderními, relevantní a praktické kurzy uvedené v přátelské, uvolněné a bezpečném prostředí obklopen nádherné přírody.

DIT nabízí studium ve dvou areálech, jako první ve městě Deggendorf a Evropské Campus Rottal-Inn v Pfarrkirchen.

Naše moderní areály nabízejí skvělé prostředí pro výuku; jsou vybaveny state-of-the-art zařízení a vynikající technické podpory. Snažíme se, aby zde čas našich studentů stejně produktivní, kreativní a vzrušující jak je to možné a v důsledku toho jsou vysoce satified jejich vzdělávací zkušenosti. Naši absolventi odejít s vynikající vyhlídky na zaměstnání vybavit pro budoucí úspěch ve zvoleném kariéry a jsou velmi hledal po místní, národní a mezinárodní společnosti.

Vskutku, máme silnou pověst pro kvalitu našeho školství a my jsme celonárodně zařadil jako jeden z nejlepších univerzit aplikovaných věd v Německu.

Prosím, neváhejte nás kontaktovat na kus řeči a další informace, zejména o našich kurzech v angličtině. Chcete-li zobrazit fotografie a filmy studentského života v DIT, klikněte na následující odkaz k návštěvě našeho Campus Media Page

Vzkaz od prezidenta DIT

Představujeme náš nový evropský kampus, Rottal-Inn

Evropská Campus, Která je součástí Deggendorf Institute of Technology, která byla zahájena v říjnu 2015. To bude ve spolupráci s partnery z Rakouska, České republice, Polsku a Španělsku, budeme se specializují na pregraduální a postgraduální hodnosti ve zdravotnické oblasti vědy a efektivity ressource a energetické účinnosti. Všechny kurzy mají neomezený poznámek a žádné školné, a bude částečně nebo zcela vyučován v anglickém jazyce.

Jazykové znalosti: Studenti získají znalostí několika jazyků vzdělání, které je připraví na globální kariéru, i když dominantní přednáška jazykem bude angličtina. Zahraniční studenti se zúčastní hodiny němčiny a celá řada dalších jazykových kurzů bude v nabídce.

Modulární a flexibilní studie: Stupně budou mít modulární strukturu, která umožní studentům svobodu vybrat z celé řady modulů podle jejich akademického pokroku a zaostřovací pole, což jim umožní rozvíjet své vlastní individuální profesní plán.

Profesionální kariéra: K průmysly jsou krátké výborně vyškolených cestovního ruchu, hotelnictví a akcí vedoucích pracovníků. Jako tato odvětví jsou v současné době rychle se rozvíjející, úspěšní absolventi mají výborné vyhlídky na vývoj fantastické kariéry ve všech oblastech rekreačního obchodu, jako jsou veřejné a soukromé společnosti, hotelů a lázeňských středisek. Potenciální profesionální pozice bude v řízení cestovního ruchu / hotel, marketingový vedoucí postavení v odvětví cestovního ruchu nebo hotel, a destinační management v cestovních ruchu společnosti.

Kromě toho, že v říjnu 2016 první technická Samozřejmě, "Bachelor Průmyslové inženýrství / Údržba a provoz", začne na pánvi se zaměřením na údržbu, opravy a provoz (MRO).

Fantastickém místě v srdci Evropy

Evropská Campus Rottal-Inn se nachází v půvabné turistické město Pfarrkirchen v Dolním Bavorsku, jižním Německu. Je zasazeno mezi zvlněné, pictureque kopcích mezi řekami Dunajem a Inn, v blízkosti rakouských a českých hranic a v blízkosti velkých kosmopolitních měst Mnichova a Salzburgu.

Na rozdíl od mnoha zavedených podniků, početných pouličních kaváren, barů, na samotě nádvoří a stinných zahrádek svádět návštěvy a místní obyvatele k lenošení a užívat si. Chcete-li to kompliment a maximalizovat společenský životní styl studentů, kampus a studentské bydlení ubytování se nachází v pěší vzdálenosti od centra města a všech místních občanské vybavenosti.

V rescent let, Pfarrkirchen stala kulturně proslulý v Rottal v důsledku mimořádných uměleckých výstav, muzejních nocí a řadě festivalů a akcí v průběhu celého roku. V létě každý rok staré město festival láká tisíce návštěvníků do centra festival pod heslem "Pfarrkirchen slaví v evropském stylu a více". Celé město je předjet s multikulturních kulinářských a hudebních akcí.

Kromě toho, Pfarrkirchen má vynikající dopravní spojení, včetně mezinárodního letiště v Mnichově jen 90 minut jízdy autem, takže cestování rychlé, efektivní a příjemné.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Health MSc » Vidět BSc programy » Vidět MA » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc. Lékařské informatiky

Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry October 2018 Německo Pfarrkirchen + 1 více

Tento postgraduální kurz umožňuje studentům posílit, prohloubit a rozšířit jejich theorectical a faktické znalosti, aby splňovaly požadavky moderních výzkumných a vývojových polí v telematiky, telemedicíny a elektronického zdravotnictví průmyslu, stejně jako v poskytují služby polí v národním či mezinárodním zdraví sítě. [+]

Chcete-li použít on-line, naleznete na adrese: Použít online - Deggendorf Institute of Technology

Zdravotní systém je charakterizován vysokým IT infiltrace - největší klinický, ošetřovatelské a léčebné procesy jsou podporovány digitálními systémy dokumentace sítě, které jsou používány odborníky zapojenými do všech těchto čistících procesů. V průběhu těchto procesů, soukromé osoby a zdravotní pojišťovny jsou účtovány pomocí digitálního přemisťování. Tento postgraduální kurz umožňuje studentům posílit, prohloubit a rozšířit jejich theorectical a faktické znalosti, aby splňovaly požadavky moderních výzkumných a vývojových polí v telematiky, telemedicíny a elektronického zdravotnictví průmyslu, stejně jako v poskytují služby polí v národním či mezinárodním zdraví sítě.... [-]


Videos

THD - Technische Hochschule Deggendorf