Read the Official Description

Jsme velmi hrdí na to, abychom vás představili na naší univerzitě. poskytujeme zajímavou a velmi otevřenou instituci s moderními, relevantními a praktickými kurzy umístěnými v přátelském, uvolněném a bezpečném prostředí uprostřed ohromující přírodní krajiny.

DIT nabízí studium ve dvou areálech, první ve městě Deggendorf a v Evropském Campus Rottal-Inn v Pfarrkirchenu.

Naše moderní areály nabízejí skvělé vzdělávací prostředí; jsou vybaveny nejmodernějšími zařízeními a vynikající technologickou podporou. Snažíme se o to, aby naše studenti zde byli co nejvíce produktivní, tvůrčí a vzrušující a v důsledku toho jsou velmi spokojeni s jejich vzdělávacími zkušenostmi. Naši absolventi odcházejí s vynikajícími vyhlídkami na zaměstnání, které je vybavují pro budoucí úspěch ve své zvolené kariéře a jsou vyhledávány místními, národními a mezinárodními společnostmi.

Máme opravdu dobrou pověst pro naši kvalitu vzdělání a my jsme v celostátním měřítku považováni za jednu z nejlepších univerzit aplikovaných věd v Německu.

Neváhejte a kontaktujte nás a porozprávějte se s dalšími informacemi, zejména o kurzech v angličtině.

Chcete-li vidět fotky a filmy studentského života na DIT, klikněte na následující odkaz a navštivte naši mediální stránku kampusu

Zpráva předsedy DIT

Představujeme náš nový evropský Campus, Rottal-Inn

Evropský areál , který je součástí Deggendorf Institute of Technology , byl zahájen v říjnu 2015. Ve spolupráci s partnery z Rakouska, České republiky, Polska a Španělska se specializujeme na vysokoškolské a postgraduální studium ve vědě a zdrojích v oblasti zdravotnictví efektivnosti a energetické účinnosti. Všechny kurzy mají neomezené vstupy a žádné školné a budou částečně nebo úplně vyučovány v angličtině.

Jazykové dovednosti: Studenti získají vícejazyčnou výuku, která je připraví na celosvětovou kariéru, ačkoli dominantním jazykem přednášek bude angličtina. Mezinárodní studenti se zúčastní německých lekcí a nabídne další jazykové kurzy.

Modulární a flexibilní studium: Tituly budou mít modulární strukturu, která umožní studentům svobodu volby z řady modulů podle jejich akademického pokroku a zaměření oblasti, což jim umožní rozvíjet vlastní individuální kariérní plán.

Profesní kariéra: Rekreační průmysl má nedostatečně vyškolený cestovní ruch, manažery hotelů a událostí. Vzhledem k tomu, že tyto průmyslové odvětví se v současné době rychle rozšiřují, úspěšní absolventi budou mít vynikající vyhlídky na rozvoj fantastické kariéry ve všech oblastech rekreačního obchodu, jako jsou veřejné a soukromé společnosti, hotely a lázně. Potenciálními profesionálními pozicemi budou cestovní ruch / hotelový management, marketingové vedení v oblasti cestovního ruchu nebo hotelnictví a řízení destinací v cestovních a turistických firmách.

Kromě toho v říjnu 2016 začne v PAN se zaměřením na údržbu, opravu a provoz (MRO) první technický kurz "Bachelor Industrial Engineering / Maintenance and Operation".

Fantastická poloha v srdci Evropy

Evropský Campus Rottal-Inn se nachází v půvabné turistické městečko Pfarrkirchen v dolním Bavorsku, jižním Německu. Nachází se mezi valivými, malebnými kopci mezi řekami Dunaj a Inn, v blízkosti rakouských a českých hranic a nedaleko velkých, kosmopolitních měst Mnichova a Salcburku.

Vedle mnoha zavedených obchodů, četné pouliční kavárny, bary, odlehlé nádvoří a stinné pivní zahrady lákají návštěvníky a místní obyvatelé se ztěžují a užívají si. Chcete-li komplimentovat a maximalizovat studentský sociální styl života, areál a studentské ubytování se nachází v pěší vzdálenosti od centra města a veškeré místní občanské vybavenosti.

Pfarrkirchen se v ostatních letech stal kulturně proslulým v Rottalu kvůli výjimečným uměleckým výstavám, muzejním nocím a mnoha festivalům a akcím po celý rok. V létě každý rok festival starého města láká tisíce návštěvníků městského festivalu pod heslem "Pfarrkirchen slaví v evropském stylu a další". Celé město je předurčeno s multikulturními kulinářskými a hudebními akcemi.

Kromě toho se Pfarrkirchen těší vynikajícím dopravním spojům, včetně mezinárodního letiště v Mnichově, jen 90 minut jízdy autem, takže cestování je rychlé, efektivní a příjemné.

Programs taught in:
Angličtina
Němec

Tato škola dále nabízí:

MSc

Deggendorf Institute of Technology

Zdravotní systém je charakterizován vysokou IT infiltrací - většina klinických, ošetřovatelských a terapeutických procesů je podporována digitálními síťovými dokumentační ... [+]

Zdravotní systém je charakterizován vysokou IT infiltrací - většina klinických, ošetřovatelských a terapeutických procesů je podporována digitálními síťovými dokumentačními systémy, které používají odborníci, kteří se podílejí na všech těchto procesech. V průběhu těchto procesů jsou soukromé osoby a zdravotní pojišťovny účtovány prostřednictvím digitálního převodu. Tento postgraduální kurz umožňuje studentům posílit, prohloubit a rozšiřovat své teoretické a věcné znalosti, aby splňovaly požadavky moderních oblastí výzkumu a vývoje v telematickém, telemedicínském a e-zdravotním průmyslu, stejně jako v oblastech poskytování služeb ve vnitrostátních nebo mezinárodních zdravotnických sítích .... [-]

Německo Pfarrkirchen
October 2019
Denní studium
3 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

THD - Technische Hochschule Deggendorf