Charité – University of Medicine Berlin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Charité – University of Medicine Berlin

Charité je jednou z největších univerzitních nemocnic v Evropě. Veškerou naši klinickou péči, výzkum a výuku zajišťují lékaři a vědci na nejvyšší mezinárodní úrovni. Charité hrdě klade nárok na více než polovinu všech německých nositelů Nobelovy ceny za fyziologii nebo medicínu, včetně Emila von Behringa, Roberta Kocha a Paula Ehrlicha. Charité je mezinárodně proslulé vynikající kvalitou výuky a výcviku.

121289_121083_about-us-medical-neurosciences_460x337.jpg

Medical Neurosciences se zaměřuje na translační výzkum. Hlavním cílem je překlenout propast mezi úspěchy na lavičce a ošetřením na lůžku. Integrujeme základní laboratorní výzkum a kliniku z hlediska fakulty, studentů, obsahu kurzu a infrastruktury. Program pokrývá šíři neurověd od molekulární neurobiologie po poznání a neurovaskulární onemocnění.

Program vybízí studenty, aby rozvíjeli své vlastní, individuální profesionály, nabízející různé volitelné přednášky a možnosti rotace laboratoří v kombinaci s návrhem individuálních plánů rozvoje. Výsledkem je, že studenti vyvinuli celou řadu projektů a aktivit, jako je studentský informační bulletin CNS , příspěvek k vědeckým úderům, samoorganizované ústupy, poradní skupiny pro rozvoj programu a mnoho dalších.

121288_121084_4844_460x337.jpg

University Poloha

Berlín je vzrušující a barevné hlavní město Německa, které přitahuje lidi z celého světa. Jako horké místo pro vědu je Berlín domovem 13 univerzit včetně Humboldt-Universität zu Berlin a Freie Universität Berlin. Charité - Universitätsmedizin Berlin je lékařskou fakultou obou těchto prestižních univerzit. Kromě toho zde sídlí řada neuniverzitních výzkumných center, jako je Max Delbrückovo centrum pro molekulární medicínu, Max Planckův institut pro lidský rozvoj, Leibnizské výzkumné středisko pro molekulární farmakologii a Maxe Planckův ústav pro infekční biologii.

Místa

Berlín

Adresa, 1. řádek
Charité — Universtätsmedzin Berlin
Charitéplatz 1

10117 Berlín, Berlín, Německo