Carl Remigius Medical School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Který Carl Remigius Medical School školí odborníky a manažery, které jsou potřebné v odvětví zdravotní péče. V místech ve Frankfurtu nad Mohanem, Hamburg, Idstein, Kolín nad Rýnem a Mnichov, máme bakalář- a magisterských studijních na plný úvazek a částečný úvazek na adrese. Tím, a naši absolventi bezpečné a dále rozvíjet vysokou úroveň zdravotní péče v Německu, jsme společně přijmout společenskou zodpovědnost.

Naše filozofie

Společně s našimi absolventy, budeme předpokládat, společenskou odpovědnost. Je zabezpečit náš cíl, vysokou úroveň zdravotní péče v Německu a rozvíjet. V případě, že děláme v Carl Remigius Medical School smysluplných a výhledových odborníků a vedoucích pracovníků z, které jsou naléhavě potřebné v průmyslu.

Jako strategický partner pro vzdělávání zdravotnických firem v otázkách řízení lidských zdrojů rozvinutém Carl Remigius Medical School inovativní koncepty a odpovídající školení pro lékařské, zdravotní ekonomické a terapeutické sektoru. Ty jsou výsledkem neustálého dialogu s rozhodovací pravomocí od předních průmyslových subjektů. Na pozadí demografických změn a technologického pokroku, budeme analyzovat potřeby rostoucího trhu práce ve zdravotnictví. Výsledky jsou zahrnuty v našich studijních programů.

Naši absolventi jsou připraveni na vysokou praktickou orientaci ve studii o výzvách trhu, pracují v nových, příslušných odborných oblastech a převzít důležité funkce rozhraní. Profesionálové Studenti vytvořit Carl Remigius Medical School s příslušným rozvoj dovedností, základ pro jejich další kariérní postup. Berete na sebe odpovědnost za řízení, kontrolu významné projekty v oblasti napětí mezi zdravím a ekonomii, nebo hrají důležitou roli v řízení změn.

Průběhy Carl Remigius Medical School má interdisciplinární a komplexní přístup; tak, aby splňovaly základní požadavky, které musí splňovat zdravotníků. Naši instruktoři jsou zkušení praktici, pocházejí z mnoha různých oblastí zdravotnictví, a tím zvýšit povědomí o rozdílných přístupů a úhlů pohledu.

Kurzy a Místa

V hold rodiště našeho jmenovce Frankfurt je největším počtem umístění předmětů. Další jsou ve městech Hamburk, Kolín nad Rýnem a Mnichově, stejně jako v Idstein im Taunus. Proto jsme se velmi dobře umístěné v Německu. 18. Března 2016 začíná Carl Remigius Medical School se sedmi předmětů:

  • Lékař pomoc (B.Sc., na plný úvazek)
  • Zdraví a ošetřovatelství (B.Sc., dual)
  • Zdravotní management zdravotnických profesí (B.Sc., na částečný úvazek)
  • Medical Education (BA, na částečný úvazek)
  • Vedení a řízení v oblasti zdravotnictví a sociální péče (MA, part-time) multidisciplinární terapie v pediatrii (M.Sc., na částečný úvazek)
  • Přírodní medicíny a doplňková medicína (M.Sc., na částečný úvazek)

Místa

Frankfurt

Adresa, 1. řádek
Carl Remigius Medical School,
Marienburgstr. 2

60528 Frankfurt, Hesse, Německo

Hamburg

Adresa, 1. řádek
Carl Remigius Medical School,
Alsterterrasse 1

20354 Hamburg, Hamburg, Německo

Idstein

Adresa, 1. řádek
Carl Remigius Medical School,
Limburger Straße 2

65510 Idstein, Hesse, Německo

Kolín nad Rýnem

Adresa, 1. řádek
Carl Remigius Medical School,
Im MediaPark 4d / 2.OG

50670 Kolín nad Rýnem, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Carl Remigius Medical School,
Charles-de-Gaulle-Str. 2

81737 Mnichov, Bavorsko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium