Read the Official Description

Staňte implantolog s praktickými implantologii kurzů.

Naučte se v intenzivní soustředění, odborné znalosti nejmodernější implantát stomatologie. Vezměte si své šance terapeutické koncepty pro ošetření implantátu ze svých pacientů úspěšně plánovat a realizovat.

praxe Pur

Účast v našich táborech se učí praxí. Důraz je kladen na praktický výcvik je živě na pacienty. Oni implantován nezávisle na sobě, přičemž je veden zkušeným chirurgem a podporovány.

Kompetence

Nečekejte déle! Dát své teoretické know-how přímo do akce. Prostřednictvím hands-on odborných znalostí a důvěry v zacházení s pacienty, můžete začít hned po vašem kurzu.

Až do dneška

Bez ohledu na to, jaká úroveň zkušenosti máte se! Dozvědět nejnovější chirurgických metod rychleji než kdykoliv předtím, a budete v žádném okamžiku specialisty implantologii.

konzultace

Pracují samostatně v malých týmech a jsou vždy doprovázeny zkušeného chirurga. Získat důvěru a dozvědět se vše - od základů až master technologií.

Programs taught in:
Němec

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Cézanne Dental

Programové prohlášení o konsenzuální konference implantologie, Asociace vědeckých společností v Německu, zdůrazňuje význam orální implantologii v moderní stomatologii. ... [+]

7 modulů pro vaši praxi úspěch! rezervovat jednotlivě nebo v balení!

Programové prohlášení o konsenzuální konference implantologie, Asociace vědeckých společností v Německu, zdůrazňuje význam orální implantologii v moderní stomatologii. Zde, trend je jasný: počet zubního ošetření implantátu se zvyšuje každý rok v Německu o 10-15%, a to samostatně v roce 2012 byl 1 milion vkládané implantáty v Německu; stále více a více pacientů Informujte se o této metodě a volají po vhodnou léčbu funkčních i estetických důvodů. Rostoucí povědomí populace následuje tento trend a posílil ho.

vznikají pro vás z této skvělé budoucích rozvojových příležitostí pro jejich vlastní praxi a dlouhodobé zvýšení prodeje možného - za předpokladu, že si sednout s zvukového pole od sebe. S osnov implantologii nabízíme v Cézanne výcvikovém středisku komplexní a systematickou řadu kurzů v centru Berlína, na které budou prezentovány zkušenými řečníky z praxe.... [-]

Německo Berlin
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Address
Kurfürstendamm 119
10711 Berlin, Berlin, Německo
Telefonní číslo
undefined