Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

Zdroje UCM pro celosvětové inovativní přístupy k učení, reinterprets a nabízí je studentům, kteří se snaží být součástí nových mezinárodních pracovních trendů.

Zapojujeme mezinárodní odborníky z oblasti obchodu a průkopníky do nejmodernějších, interdisciplinárních vzdělávacích technik, abychom zajistili nejvyšší vzdělávací standard.

UCM využívá téměř dvacetiletou akademickou zkušenost ve Švýcarsku, kde je jeden, pokud je založen.

UCM je akreditována Národní komisí pro vyšší a další vzdělávání licencí č. 2015-011. * * *

Vidění

UCM, butikový vzdělávací poskytovatel, se zaměřuje na nejnovější trendy, výklenky a potřeby pracovního trhu, což umožňuje UCM rychle vyvíjet své vzdělávací metody a kurzy, aby byly v souladu se současnými dobami. UCM se pyšní flexibilní a agilní akademickou strukturou, která poskytuje studentům přidanou hodnotu.

UCM realizuje vizi zakladatele prof. Paola Sotgia, přičemž se zaměřuje na celkovou spokojenost každého studenta, jeho emocionální, intelektuální, akademické a sociální zájmy. UCM proto zdůrazňuje metody výuky a vzdělávací prostředí, která vytvářejí bohaté učící komunity.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Italština
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

United Campus of Malta

Kromě trénovat studenty na praxi fyzické terapie profese je studijní obor ve fyzioterapii také řeší umění péče v nejvyšším slova smyslu: od soukromého do veřejného, ​​od ... [+]

Kromě trénovat studenty na praxi fyzické terapie profese je studijní obor ve fyzioterapii také řeší umění péče v nejvyšším slova smyslu: od soukromého do veřejného, ​​od sportu na kliniku, od sociopatologickým do mezinárodní spolupráce.

Teoretické znalosti a dovednosti zdokonaloval manuály, empatii a organizaci, preventivní a rehabilitační techniky: kompletní kurz, důsledné, vysoce profesionální.

Inovativní promoce, kříž, bohaté a vysoce relační vhodných pracovníků. Absolventi Osteopathy, tělesné výchovy, sportu vědy a masérů můžete zaregistrovat do kurzu a požádat o uznání předchozích materiálů.

Výuka bude probíhat v naší škole na Maltě a bude se skládat ze 7-10 dní povinných vyučovacích hodin měsíčně po dobu čtyř let.... [-]

Malta Saint Julian's
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

United Campus of Malta

Kurz probíhá po dobu čtyř let, na částečný úvazek, a vede k magisterskému studiu. ... [+]

Přehled

Kurz probíhá po dobu čtyř let, na částečný úvazek, a vede k magisterskému studiu.

Kurz kombinuje přednášky a výzkum s povinnými klinickými výcvikovými moduly. Ten bude pod dohledem ortodontického specialisty většinou akreditovaného Evropskou radou Ortodoncie.

Předměty se vyučují prostřednictvím skupinových zasedání, školení praktických dovedností a seminářů vedených studenty.

Přednášky budou probíhat po dobu 2 týdnů každé čtyři měsíce na Maltě 40 hodin klinické praxe každý semestr pro první rok, 50 hodin pro druhý rok a 60 hodin pro třetí rok.

Magisterské studium vám umožní

léčit dentofaciální deformity;léčbu pacienta, který představuje opadavý, smíšený a trvalý den;diagnostikovat a léčit malokluzby třídy I, II a III, vertikální a příčné změny okluze;léčbu dospělých pacientů i při snížených chrupu a / nebo periodontálních potížích;spolupracovat s dalšími specialisty a být součástí multidisciplinárního týmu: zvládnout nejnovější 3D technologie, stejně jako nové kotevní zařízení a neviditelnou techniku.Modul... [-]
Malta Saint Julian's
September 2019
Kombinované
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Why study Criminology? (IT lang)

Adresa, 1. řádek
Business Labs Office Centre, Level 1 Dun Karm Street, Birkirkara, Malta
Saint Julian's, Malta