Queen Mary University of London, Barts and The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Úvod

Read the Official Description

Umístěno na 3. místě ve Velké Británii pro medicínu (Guardian University Guide 2018)

Queen Mary University v Londýně (QMUL), univerzita Russell Group ve Velké Británii, otevřela zdravotní areál na Maltě v Evropě. Přijímáme žádosti o vstup do září 2018 a naše termín pro podání žádosti je 30. června 2018 . Nabízíme:

  • Pětaletý magisterský program MBBS Malta (bakalář lékařství, bakalář chirurgie).

Stipendia budou k dispozici v roce 2018 pro vstup do roku 2018/19.

Program je vyučen Barts a London School of Medicine and Dentistry, přední britská lékařská škola, která je fakultou QMUL. Barts a Londýn byl vytvořen z nejstarší nemocnice v Evropě, St Bartholomew je (známý jako 'Barts'), který byl založen v 1123, a první lékařská škola Anglie, Londýn, který se otevřel v roce 1785.

Tento léčebný program se řídí stejnými základními učebními osnovami jako program QMUL vyučovaný v Londýně a na Maltě se vyučují pracovníci z QMUL i místní klinici školení školou.

O Maltě

Program bude vycházet z Gozo, jednoho ze tří ostrovů tvořících Maltskou republiku. Malta má oslnivou historii, která trvá 7 000 let: ostrovy mají tři památky UNESCO (včetně celého maltského hlavního města Valletta). Nedávno jste možná viděli Maltu v televizi: ostrovy poskytují některé ohromující místa pro Game of Thrones.

Školné

35 000 eur ročně

Proces aplikace

Kandidáti se přihlásí přímo na univerzitu , ne prostřednictvím standardního aplikačního systému Spojeného království, UCAS.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář lékařství, bakalář chirurgie (MBBS)

Campus forma Denní studium 5 let September 2019 Malta Victoria

Tento program byl navržen tak, aby poskytoval studentům lékařské znalosti, klinické dovednosti a profesionální postoje, které jsou nutné, aby se stal kompetentním ročníkem (FY1) doktor. [+]

Queen Mary University of London (QMUL) nabízí pět let bakalářské medicíny, bakalářský chirurgický program (MBBS) vyučovaný na středomořských ostrovech Maltézské republiky. MBBS vyučuje společnost Barts a londýnská škola lékařství a zubního lékařství, fakulta QMUL, člen skupiny Russell vedoucích výzkumných univerzit ve Velké Británii.

Tento program byl navržen tak, aby poskytoval studentům lékařské znalosti, klinické dovednosti a profesionální postoje, které jsou nutné, aby se stal kompetentním ročníkem (FY1) doktor. Naše spirální kurikulum je vyučováno v řadě modulů, které jsou založeny na tělesných systémech, které naopak zahrnují různé vědecké a lékařské téma. Program je shodný s programem MBBS London, pokud jde o základní učební plán, způsob doručování a kritéria výběru.... [-]


Videos

Study undergraduate medicine in Malta with a top UK medical school

Contact

Adresa, 1. řádek Sir M.A. Refalo Sixth Form Fortunato Mizzi Street, Victoria, Gozo
Victoria, Malta

Adresa, 1. řádek Garrod Building, Turner Street, Whitechapel
E1 2AD London, England, Spojené království
Telefonní číslo undefined