Přečtěte si oficiální popis

Melaka Manipal Medical College (MMMC) je renomovaná soukromá zdravotnická zařízení s charakteristickým znakem akademické dokonalosti a záviděníhodnou zkušeností v poskytování kvalitní lékařské výchovy. Lékařské a zubní programy v MMMC se uskutečňují ve spolupráci s uznávanou manilskou univerzitou v Indii (dříve Manipal Academy of Higher Education), založenou v červenci 1993, kdy její odborné vysoké školy získaly status univerzity, což z něj činí první institut soukromého který by indická vláda považovala za považovanou univerzitu.

MMMC se zavázala k poskytnutí učebních osnov, které nabízejí různé vzdělávací příležitosti. Studenti rozvíjejí širokou škálu znalostí, dovedností a postojů nezbytných pro praktickou lékařskou praxi. Dobře naplánované vysoce efektivní učební plány, které vyučují specializovaní členové fakulty, kladou důraz na korelaci mezi základním vědním a klinickým přírodovědným výcvikem. V MMMC je závazek k dokonalosti inspirován životem a temperován etickou službou pro národ a lidstvo.

MMMC je preferovanou institucí, neboť studenti získávají to nejlepší z obou světů v oblasti zdravotní výchovy a poskytování zdravotní péče prostřednictvím:

 • Vynikající technické a odborné vzdělání
 • Kvalifikovaná, zkušená a specializovaná fakulta a zaměstnanci
 • Čas strávený v Indii, který dává studentovi silné vystavení základním vědám a modelům morbidity souvisejícím se sociálně-ekonomickým stavem a kulturními praktikami jiné země
 • Žije v multidisciplinárním univerzitním kampusu v Manipalu a dává studentovi jedinečnou cross-kulturní zkušenost a budování důvěry a nezávislosti
 • Stane se součástí vzdělaného vzdělávacího systému s mezinárodní reputací a celosvětovými absolventy
 • Klinická fáze se provádí ve státních nemocnicích v Malajsii, kde studenti pracují s pacienty a zaměstnanci z různých etnických prostředí podobných jejich vlastní. To umožňuje efektivní komunikaci a soulad a bezproblémové sloučení do malajsijského systému poskytování zdravotní péče.
 • MBBS a BDS, které uznávají Malajská lékařská rada, WHO a IMED
 • Příprava studentů na globální soutěž.
 • Kvalitní a cenově dostupné vzdělávání
 • Moderní, účelové akademické zařízení a dobře zásobené středisko zdrojů
 • Úklidně postavená desetiposchodová budova pro BDS program bydlení Zubní klinika a další zařízení.
 • Dobré výukové a učební pomůcky
 • Široká škála rekreačních zařízení
 • Student-střed učení
 • Dobré ubytování v hostelu
 • Dynamická akademická zkušenost

Přinášíme to nejlepší z obou světů!

To je jediný důvod, proč jsme jiní.

Pre-klinické školení na Manipal University (naše Manipal Campus) zajistí, že náš student obdrží BEST teoretickou část medicíny (MBBS) a zubní (BDS) vzdělání. Tato vynikající teoretická znalost se ukáže jako velmi užitečná, jakmile se vrátí do areálu Melaka na další fázi výcviku. Žádné jiné místo na Zemi nemůže nabídnout lepší zařízení k získání znalostí o anatomii člověka, fyziologii, biochemii, farmakologii, patologii, mikrobiologii a forenzní medicíně a klinických dovednostech, jako je Manipal University.

"Je rychlejší pochopit dovednosti (praktické), pokud víte, proč to děláte (teorie)"

Klinický výcvik na Melaka Campus na druhé straně poskytne našemu žákovi nejnovější klinickou dovednost, která je nezbytná pro to, aby se stala nejlepším lékařem nebo zubním lékařem. Studenti se seznámí se všemi disciplínami v medicíně a zubním lékařství. Naši MBBS studenti byli posláni do místní (malajské) vládní nemocnice pro výcvik, zatímco náš student BDS bude studovat v naší vlastní zubní kliniky (v areálu areálu), aby zlepšili své dovednosti.

"Jsme zaměřeni na výrobu nejlepšího lékaře a zubaře!

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Melaka-Manipal Medical College

Pět let bakalářské zubní chirurgie (BDS) program je veden v Manipal kampus, Indie pro fázi I a Melaka kampus, Malajsie pro fázi II. Snaha je skutečným odrazem manipální ... [+]

Úvod do programu BDS

Pět let bakalářské zubní chirurgie (BDS) program je veden v Manipal kampus, Indie pro fázi I a Melaka kampus, Malajsie pro fázi II. Snaha je skutečným odrazem manipální vize při výchově studentů s vysokými osobnostmi a posílení Manipalově hodnotového vzdělávání.

Pochopení významu propojení kultury, znalostí, humanitárních aktivit a profesionality je program BDS určen pro studenty, kteří mají z obou zemí prospěch, aby stimulovali excelence v akademickém a zdravotním stavu.

Stomatologická fakulta (FOD) přijímá tradiční učební plán jako svůj přístup k učení a učení.

... [-]

Malajsie Malacca
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Melaka-Manipal Medical College

Fáze I (Manipal Campus, Indie) 2,5 let předklinických studií ... [+]

Přehled Fáze I

Seznam kateder ve fázi I (Manipal Campus)

Oddělení anatomie

Oddělení anatomie je největším oddělením v rámci instituce a zaměřuje se na poskytování dobrého prostředí pro studium pro studenty postgraduálního studia.

Oddělení biochemie

Katedra biochemie má významný přínos pro poskytování vzdělávání v oblasti biochemie a pomáhá posoudit rizikové faktory pro vývoj multifaktoriálních onemocnění, jako je diabetes mellitus nebo infarkt myokardu.

Oddělení mikrobiologie

Katedra mikrobiologie Melaka Manipal Medical College nabízí studijní program pro studenty druhého ročníku medicíny s cílem poskytnout znalosti a dovednosti v oblasti infekčních onemocnění a imunologie, které jsou nezbytné pro lékařskou praxi.... [-]

Malajsie Malacca
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině