Přečtěte si oficiální popis

Farmaceutická fakulta

Farmaceutická fakulta je široce uznávána v oboru farmacie, protože jejich vynikající výuky, výzkumu a hospodářské činnosti, a to jak v Maďarsku, tak v zahraničí. V ústavů Farmaceutická fakulta hlavní výzkumné běhu. Studenti, kteří zde absolvují studium je vyhledávaný a vysoce kvalifikovaní odborníci.

Dnes Semmelweis University se vztahuje ke dvěma kurzy cizích jazyků německých a anglických jako světový unikát. Diplom nabyvatel na maďarské, německé a anglické programy mají možnost, že mohou vykonávat své povolání v zemích EU a za určitých podmínek i mimo Evropu.

Tento program se používá pro výcvik lékárny mají vědecké a lékařské znalosti na vysoké úrovni vysoce kvalifikovaných odborníků. Jeden získá základní znalosti týkající se farmaceutických drog výroby, kontroly drog, logistika, informační centrum medicíny (prodej a poradenství) a jejich účast v biologických a chemických výzkum, obchod s drogami a v podnikání zdravotnickými orgány. Výcvik je připravuje na nové úkoly v daleké budoucnosti farmacie.

Vzhledem k vysoce kvalifikovaných pedagogických pracovníků, Semmelweis University a Farmaceutická fakulta prospěch. To vedlo k nejvyšší mírou akademických pracovníků na Farmaceutické fakultě.

Na Farmaceutická fakulta významného vědeckého výzkumu se provádí na všechny oblasti farmacie. Tyto úkoly jsou řízeny šesti ústavů fakulty v souladu s jejich vlastní specializaci. to je podporováno úzkou spoluprací s maďarskými farmaceutických firem, akademických výzkumných skupin a dalších výzkumných skupin tuzemských nebo zahraničních univerzitách. Výzkum portfolio se zabývá návrh, syntézu a izolaci potenciálních lékových molekul, jakož i jejich identifikace struktury a strukturní analýzy fakulty jsou zkoumány. Farmakologická in vitro a in vivo metod, jsou stejně důležité. Existují i ​​jiné faktory, jako například:

  • Farmakokinetika a metabolismus,
  • Bezpečnostní vyšetřování drog,
  • Lékových forem plánování a formulování
  • Výzkum zaměřený na vývoj nových terapeutických zaměstnání
  • a metodologické studie, jejichž cílem je měřit účinnost farmakoterapii a zlepšovat.

Fakulta učinila značné zkušenosti v oblasti vyhledávání a rozvoj ekologického a syntetického výsledného efektu prostředky, jakož i jejich interakce s biomolekulami. Vývoj těchto léků vede k osobní léčebný proces je podporován. Tento výsledek se získá z lidského genomu a provádí neinvazivními metodami. (Tento postup se nazývá personalizované medicíny) Vzhledem k mezinárodnímu stanovisku pro zaměstnané na výzkum fakulty, atraktivní nemovitost je zde nabízen ve vynikajících tuzemských i zahraničních organizací konsorcia. Výzkum také zhoršit konkurenceschopnost a podporovat kooperativní kontakty.

Vzdělávání v oblasti farmacie na univerzitě Semmelweis v Budapešti se ohlíží zpět na historii několika staletí.

Programy se vyučují na:
Němec

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Semmelweis University Faculty of Pharmacy

Zahraniční jazykové kurzy jsou nabízeny na Farmaceutické fakultě v Semmelweis univerzitě v Budapešti od roku 1989th Od září 2011 se studium německého jazyka byl představe ... [+]

Německy mluvící lékárna studium na Semmelweis univerzitě v Budapešti

at the Farmaceutická fakulta v Semmelweis univerzitě v Budapešti Zahraniční jazykové kurzy jsou nabízeny od 1989th Od září 2011 se studium německého jazyka byl představen. probíhá v souladu s mezinárodními normami a diplom je uznáván v celé Evropě. Německá konzultační příležitost je pro německé studenty po celou dobu k dispozici. Studie předpokládá Všeobecné fakultní.

Studie byla zpracována v souladu s platnými na osnov Semmelweis University, ale také bere v úvahu požadavky německých licenčních předpisů pro lékárníky (Aappo) do značné míry.

Struktura kursu umožňuje studentům přesunout do Německa po čtvrtém semestru. První čtyři semestry studia odpovídají prvnímu úseku farmacie vzdělávání podle Aappo.... [-]

Maďarsko Budapest
Přihlašování započato
Němec
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome to Semmelweis University!