ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ESA Prezentace

Založena v roce 1996 na základě mezivládní dohody mezi Francií a Libanonem, ESA je Business School věnovaná vzdělávání vedoucích pracovníků a manažerů v Libanonu a na Blízkém východě a řízena Paříž Ile-de-France Krajské hospodářské komory a průmyslu.

Díky své poslání tvořit elitu Libanonu a regionu do vůdci zítřka, ESA stala majákem akademické excelence v Libanonu, a platforma pro interakci a jednání mezi Evropě, na Středním východě a v Libanonu.

Platební velkou pozornost podniků a jejich potřebám, ESA pomáhá jim v rozvoji jejich vize, a pomáhá jim lépe dosáhnout svých cílů tím, že školení a koučování svých vedoucích pracovníků a manažerů.

Nachází se v centru Bejrútu, a v srdci Blízkého východu, ESA uplatňuje svou působnost jako významný mezinárodní školy, který kombinuje talent žáků na vysoké úrovni a profesorů, kteří se řadí mezi světově nejvíce preeminent specialistů.

Silné ESA

Programy a kurzy na míru, trénovat a manažerů, v souladu s potřebami mezinárodní pracovišti.

Fakulty složený výhradně z profesorů čerpaných z nejlepších obchodních škol v Evropě, zejména z ESCP Evropy a HEC v Paříži.

Dva mezinárodní certifikáty, ověřit každý akademický cestu: ESA Titul a diplom z prestižní partnerské školy.

Flexibilní plány, umožňuje i školení a profesního života, aby se dohromady.

Vlivný mezinárodní síť, přístupné vstupem do asociace ESA absolventů, který je propojený a klíčový spolupracovník Asociace pro ESCP absolventů.

Výhodné místo pro obchodní setkání, ESA pořádá pravidelné semináře a panelové konference s mezinárodní reproduktory.

Akademické Partneři

Od svého založení ESA udržuje solidní síť složenou z některé z nejlepších obchodních škol, zejména ESCP Evropy a HEC v Paříži.

Tato partnerství umožňují našim studentům využívat mezinárodní fakulty akademické excelence, a získat dva certifikáty pro každou mezinárodní studia učebního plánu: ESA míry a stupně z naší partnerské organizace.

Místa

Beirut

Ecole Superieure des Affaires

Adresa, 1. řádek
ESA Campus,
289, rue Clemenceau,
P.O. Box 113 – 7318

Beirut, Guvernér Bejrútu, Libanon
Telefonní číslo
+961 1 373 373

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium