Hamad bin Khalifa University

Úvod

Read the Official Description

جامعة حمد بن خليفة

جامعة حمد بن خليفة , člen Katarské nadace pro vzdělávání, vědu a rozvoj komunity, byla založena v roce 2010, aby přispěla k nadaci víry lidského potenciálu. Univerzita جامعة حمد بن خليفة je nově vznikající výzkumná univerzita, která pracuje na radikálních změnách ve státě Katar a regionu, stejně jako na posílení své pozice a globálního dopadu současně.

Díky své poloze ve vzdělávacím městě se جامعة حمد بن خليفة snaží poskytovat jedinečné příležitosti, ve kterých jsou výzkum a objevy nedílnou součástí výuky a učení na všech úrovních, a to s využitím multidisciplinárního přístupu zaměřeného na různé oblasti.

Na základě svého závazku vůči Qatar National Vision 2030 se جامعة حمد بن خليفة snaží budovat lidské kapacity díky bohaté akademické zkušenosti a jedinečnému systému environmentálního výzkumu. Díky znalostem a tvořivosti budou studenti mít velkou příležitost přijít s novými řešeními a inovacemi, které budou mít velký vliv na rozvoj jejich komunity a celého světa.

Všichni členové جامعة حمد بن خليفة , studenti, fakulty, zaměstnanci, partneři a vedoucí představitelé věří v sílu vysokoškolského a vědeckého výzkumu a v jejich schopnosti pozitivně ovlivnit vývoj a rozvoj zemí.

Vize

جامعة حمد بن خليفة usiluje být průkopnickou, praktickou, vzdělávací a výzkumně orientovanou univerzitou se zaměřením na inovace, aby poskytla řešení problémů, kterým čelí Katarský stát a celosvětový svět.

Zpráva

جامعة حمد بن خليفة vyvíjí integrované akademické programy na celosvětové úrovni a také rozvíjí národní výzkumné kapacity pro posílení spolupráce s významnými mezinárodními institucemi. Cílem univerzity je připravit budoucí vůdce, vytvořit znalostní ekonomiku a vytvořit inovativní řešení s globálním dopadem.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět PhDs » Vidět BSc programy » Vidět Juris Doctor » Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Vidět PhD » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr Genomiky A Mikrobiologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

K udržení této pozice musí Qatar zajistit znalosti a dovednosti nové generace zdravotnických pracovníků a být schopen držet krok s moderním vědeckým vývojem a současnými technikami, které odborníkům umožňují porozumět biologickým aspektům lidského zdraví Úroveň molekul a studií genomu jako nikdy předtím. [+]

K udržení této pozice musí Qatar zajistit znalosti a dovednosti nové generace zdravotnických pracovníků a být schopen držet krok s moderním vědeckým vývojem a současnými technikami, které odborníkům umožňují porozumět biologickým aspektům lidského zdraví Úroveň molekul a studií genomu jako nikdy předtím.

Uznávající potřebu doplnit učební osnovy, které jsou slučitelné se současným myšlením na postgraduální programy v biologických vědách, zahájila جامعة حمد بن خليفة specializované akademické programy v oblasti genomiky a mikrobiologie se zaměřením na výzkum a praktické zkušenosti.

Prostřednictvím svých pokročilých programů podporuje جامعة حمد بن خليفة úsilí v oblasti vývoje zdravotnických služeb a řešení zdravotní péče ve státě Katar a ve světě.... [-]


Magistr V Biologických Vědách A Lékařských Vědách

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

Katar čelí řadě jedinečných výzev ve zdravotnictví. Pokračuje pokrok v léčbě onemocnění, jako je diabetes, rakovina, kardiovaskulární onemocnění a duševní poruchy v Kataru a regionu. Zatímco tyto nemoci se zdají být nesouvisející, nedávné objevy jasně ukazují, že vysoká prevalence těchto onemocnění v mnoha částech světa obecně a zejména v Kataru je způsobena kombinací faktorů souvisejících se znečištěním životního prostředí a genetickými faktory. Vysoká míra sňatku mezi příbuznými v Kataru a oblasti Perzského zálivu také zhoršuje nebo zvyšuje výskyt genetických mutací vedoucích k těmto nemocem. Mnoho molekulárních a buněčných mechanismů souvisejících s těmito chorobami zůstává záhadou. [+]

Katar čelí řadě jedinečných výzev ve zdravotnictví. Pokračuje pokrok v léčbě onemocnění, jako je diabetes, rakovina, kardiovaskulární onemocnění a duševní poruchy v Kataru a regionu. Zatímco tyto nemoci se zdají být nesouvisející, nedávné objevy jasně ukazují, že vysoká prevalence těchto onemocnění v mnoha částech světa obecně a zejména v Kataru je způsobena kombinací faktorů souvisejících se znečištěním životního prostředí a genetickými faktory. Vysoká míra sňatku mezi příbuznými v Kataru a oblasti Perzského zálivu také zhoršuje nebo zvyšuje výskyt genetických mutací vedoucích k těmto nemocem. Mnoho molekulárních a buněčných mechanismů souvisejících s těmito chorobami zůstává záhadou.... [-]


PhD

PhD V Biologických Vědách A Lékařských Vědách

Campus forma Denní studium 4 - 5 let September 2018 Katar Doha

Doktorský program v biologických vědách a lékařských vědách جامعة حمد بن خليفة absolventům multidisciplinární program určený k přípravě budoucích vedoucích pracovníků a jejich školení na globální úrovni v oblasti biologických a lékařských věd. [+]

Doktorský program v biologických vědách a lékařských vědách جامعة حمد بن خليفة absolventům multidisciplinární program určený k přípravě budoucích vedoucích pracovníků a jejich školení na globální úrovni v oblasti biologických a lékařských věd.

Kurz PhD poskytuje studentům vzdělání, které jim dává vysokou úroveň znalostí - zejména v aplikovaných oborech biologických a lékařských věd - a rozvíjí kritické a nezávislé logické dovednosti.

PhD program v biologických vědách a biomedicíně v krátkosti:

Studenti splní požadavky na základní a volitelný předmět v prvních dvou nebo třech semestrech programu.... [-]


PhD V Oblasti Genomiky A Medicíny Mouky

Campus forma Denní studium 4 - 5 let September 2018 Katar Doha

Kaviár Katar vedoucí postavení v oblasti poskytování zdravotnických služeb, a dokonce i udržovat tento stav, je nutné zajistit, znalosti a dovednosti poskytovat příští generace zdravotníků, a musí být schopen držet krok s moderními vědeckého vývoje a současných technologií, které umožňují odborníkům porozumět biologické aspekty lidského bytí na úroveň molekul a studií genomu jako nikdy předtím. [+]

Kaviár Katar vedoucí postavení v oblasti poskytování zdravotnických služeb, a dokonce i udržovat tento stav, je nutné zajistit, znalosti a dovednosti poskytovat příští generace zdravotníků, a musí být schopen držet krok s moderními vědeckého vývoje a současných technologií, které umožňují odborníkům porozumět biologické aspekty lidského bytí na úroveň molekul a studií genomu jako nikdy předtím.

Vědomi nutnosti doplnit osnovy odpovídají současnému myšlení programů absolventa v biologických vědách je Hamad bin Khalifa Univerzita zahájila speciální výukové programy ve vědě genomiky a medicíny mouky, se zaměřením na výzkum a získat praktické zkušenosti.... [-]


Contact
Adresa
Hamad bin Khalifa University,
P.O. Box: 5825
Education City

QA
Adresa destinace
Hamad bin Khalifa University,
Education City,
Al Luqta St

Doha, Doha, QA
Social Media