University of Windsor, Undergraduate

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

The University of Windsor je komplexní, student-střed univerzita s více než 16,500 studentů zapsaných v širokém rozsahu bakalářské a magisterské programy včetně několika odborných škol, jako je právo, obchod, inženýrství, vzdělávání, ošetřovatelství, lidská kinetiky a sociální práce. Nový Ed Lumley centrum pro Engineering inovace, největší investiční akce na akademické půdě k dnešnímu dni, otevřen na podzim roku 2012 jako světové centrum pro inovace, představovat nejnovější v učebně výuky technologie, průmyslovou Courtyard pro společné práce s tímto regionem a 80 výzkumné laboratoře. Chcete-li vidět náš krásný areál, klikněte sem, aby se virtuální prohlídku.

UWindsor rozšíří svůj areál do centrálního jádra, kdy školy výtvarných umění, hudba, sociální práce, výroba Filmový program a Centrum pro výkonné a odborného vzdělávání, přesunout do renovovaných historických budovách v roce 2015.

The University of Windsor se nachází hned vedle Severní Ameriky nejrušnější mezinárodní hraniční přechod, kde Ontario je silnice 401and Michigan I-75 se setkávají a čelí jednomu z nejkrásnějších nábřeží Kanady na řece Detroit. Tato lokalita mluví UWindsor své velikosti jako mezinárodně orientované, multi-disciplinovaný instituce, která aktivně umožňuje širokou rozmanitost studenty, schopnost a osazenstvo vytvořit lepší svět prostřednictvím vzdělávání, vzdělanosti, výzkumu a angažovanost.

Od té rozmanitosti, univerzita podporuje atmosféru úzké spolupráce mezi fakultou a studenty, vytvářet sjednocující atmosféru dokonalosti na všech svých fakultách podpořit celoživotní učení, výuky, výzkumu a objev.

Jeho základní charakteristiky otevřenosti, teplo a podporu, aby se University of Windsor mimořádně příjemný komunity pro studenty i učitele z Asie, Evropy a Afriky - nebo přímo na ulici. Existuje více než 110.000 UWindsor absolventi, s 35,000 žijících v kraji Windsor-Essex.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health Bakalář » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bachelor of Human Kinetics in Kinesiology

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Windsor

[+]

Analytik výzkumu / dat

Sportovní management

[-]

Videos

UWindsor Programs, People, and Potential

Contact

University of Windsor

Adresa, 1. řádek 401 Sunset Avenue Windsor, Ontario N9B 3P4 519-253-3000
Windsor, Ontario, Kanada
Website http://www.uwindsor.ca/
Telefonní číslo +1 519-253-3000

Adresa, 1. řádek Thunder Bay, Ontario, Kanada
Telefonní číslo undefined