Přečtěte si oficiální popis

O CEL

Naše poslání: Vyvinout a poskytnout inovativní, transformační programování pro studenty všech věkových kategorií a všech zázemí.

Univerzita New Brunswick poskytuje programy dalšího vzdělávání od roku 1950. V roce 2002 založil UNB College of Extended Learning (UNB CEL), který poskytuje vzdělávání dospělým studujícím a dalším osobním programům pro soukromé a veřejných organizací, místně, celostátně i celosvětově.

UNB CEL se zavázala nabízet kvalitní, relevantní kurzy a programy spolu s přizpůsobenými vzdělávacími řešeními a službami, které vedou k osobnímu a organizačnímu růstu a rozvoji. Prostřednictvím inovativních partnerství rozvíjí UNB CEL programy, které přispívají ke společenským, kulturním a ekonomickým potřebám kandidátů v Atlantiku i mimo ni.

Naše služby pokrývají celou škálu, od analýzy a plánování po návrh a vývoj, až po poskytování a správu možností celoživotního učení pro volný čas, kariéru a odbornou přípravu, dokončení studia a on-line pro kreditní programy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certificate

University of New Brunswick College of Extended Learning

Aplikační certifikát Analýza aplikovaného chování (ABA) připraví jednotlivce na kariéru jako kompetentní asistenti analytiků chování. ... [+]

Praktická aplikace. Vzdělávání v reálném čase.

Aplikační certifikát Analýza aplikovaného chování (ABA) připraví jednotlivce na kariéru jako kompetentní asistenti analytiků chování.

Během programu se studenti naučí základům analýzy chování, jako je to, jak se lidé učí a odhalují chování a dovednosti. Studenti získají také dovednosti v aplikacích analýzy chování, jako je určení toho, proč se někdo zapojí do nevhodného chování, jak nastavit plán zásahu v chování a jak průběžně řídit programy změny chování etickými způsoby.

Studenti mohou tyto znalosti založené na důkazech aplikovat různými způsoby a nastavením, jako jsou:... [-]

Kanada Fredericton
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
250 - 1000 hodiny
Kampus
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
University of New Brunswick College of Extended Learning

Tento program je navržen tak, aby poskytl účastníkům základní dovednosti aplikovat v různých rolích a podpůrných odvětvích. ... [+]

Současné studie naznačují, že až 4% jedinců v Kanadě má FASD. Jedním z nejdůležitějších problémů, které v současné době čelí kanadskému intervenčnímu sektoru, je nedostatek kvalifikované pracovní síly, která vyplňuje rostoucí poptávku po diagnostice, zásahu a podpoře FAS. Tento program je navržen tak, aby poskytl účastníkům základní dovednosti aplikovat v různých rolích a podpůrných odvětvích.

Upozornění: Žadatelé musí mít poradce v oblasti raného dětství, poradce v oblasti lidských zdrojů nebo jiný související diplom nebo diplom nebo odpovídající kombinaci zkušeností v příbuzné oblasti a aplikovaného školení.... [-]

Kanada Fredericton
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
20 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

University of New Brunswick College of Extended Learning

Analýza aplikovaného chování pro rodiny a pečovatele je vhodná pro osoby, které čelí každodenním požadavkům na řízení behaviorálních problémů osob s různou věkovou hranic ... [+]

Vychovávání dítěte s výzvy v oblasti chování je dlouhá cesta, ale pomoc je na cestě

Analýza aplikovaného chování pro rodiny a pečovatele je vhodná pro osoby, které čelí každodenním požadavkům na řízení behaviorálních problémů osob s různou věkovou hranicí, s mentálním postižením, s poruchami autistického spektra (ASD) nebo s obecnými problémy v oblasti chování. Všechny kurzy v tomto programu jsou založeny na principech aplikované analýzy chování (ABA).

Tento úvodní program se skládá z on-line a předem nahraných přednášek, které vám umožňují pracovat vlastním tempem. Online zprostředkovatel je také k dispozici (prostřednictvím e-mailu nebo konferenčního hovoru), aby odpověděl na vaše dotazy, diskutoval o zkušenostech nebo objasnil materiály kurzu.... [-]

Kanada Fredericton
Přihlašování započato
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině