University of New Brunswick College of Extended Learning

Úvod

Read the Official Description

O CEL

Naše poslání: Vyvinout a poskytnout inovativní, transformační programování pro studenty všech věkových kategorií a všech zázemí.

Univerzita New Brunswick poskytuje programy dalšího vzdělávání od roku 1950. V roce 2002 založil UNB College of Extended Learning (UNB CEL), který poskytuje vzdělávání dospělým studujícím a dalším osobním programům pro soukromé a veřejných organizací, místně, celostátně i celosvětově.

UNB CEL se zavázala nabízet kvalitní, relevantní kurzy a programy spolu s přizpůsobenými vzdělávacími řešeními a službami, které vedou k osobnímu a organizačnímu růstu a rozvoji. Prostřednictvím inovativních partnerství rozvíjí UNB CEL programy, které přispívají ke společenským, kulturním a ekonomickým potřebám kandidátů v Atlantiku i mimo ni.

Naše služby pokrývají celou škálu, od analýzy a plánování po návrh a vývoj, až po poskytování a správu možností celoživotního učení pro volný čas, kariéru a odbornou přípravu, dokončení studia a on-line pro kreditní programy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health Kurzy » Vidět Health Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certificate

Aplikační program Analýza chování programu certifikátu

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 5 let September 2019 Kanada Fredericton Saint John + 3 více

Aplikační certifikát Analýza aplikovaného chování (ABA) připraví jednotlivce na kariéru jako kompetentní asistenti analytiků chování. [+]

Praktická aplikace. Vzdělávání v reálném čase.

Aplikační certifikát Analýza aplikovaného chování (ABA) připraví jednotlivce na kariéru jako kompetentní asistenti analytiků chování.

Během programu se studenti naučí základům analýzy chování, jako je to, jak se lidé učí a odhalují chování a dovednosti. Studenti získají také dovednosti v aplikacích analýzy chování, jako je určení toho, proč se někdo zapojí do nevhodného chování, jak nastavit plán zásahu v chování a jak průběžně řídit programy změny chování etickými způsoby.

Studenti mohou tyto znalosti založené na důkazech aplikovat různými způsoby a nastavením, jako jsou:... [-]


Osvědčení o podpoře podpory intervence v oblasti plodového alkoholu (FASD)

Online forma Denní studium 16 týdnů September 2018 Kanada Fredericton Saint John + 1 více

Současné studie naznačují, že až 4% jedinců v Kanadě má FASD. [+]

CAIS 8001

Současné studie naznačují, že až 4% jedinců v Kanadě má FASD. Jedním z nejdůležitějších problémů, které v současné době čelí kanadskému intervenčnímu sektoru, je nedostatek kvalifikované pracovní síly, která vyplňuje rostoucí poptávku po diagnostice, zásahu a podpoře FAS. Tento program je navržen tak, aby poskytl účastníkům základní dovednosti aplikovat v různých rolích a podpůrných odvětvích.

Upozornění: Žadatelé musí mít poradce v oblasti raného dětství, poradce v oblasti lidských zdrojů nebo jiný související diplom nebo diplom nebo odpovídající kombinaci zkušeností v příbuzné oblasti a aplikovaného školení.... [-]


Kurzy

Tréninkové moduly aplikované analýzy chování pro rodiny a pečovatele

Online forma Přihlašování započato Kanada Fredericton Saint John

Moduly školení pro analýzu aplikovaného chování pro rodiny a pečovatele (ABATMF) jsou vhodné pro řízení behaviorálních výzev jednotlivců všech věkových skupin a schopností. [+]

Vychovávání dítěte s výzvy v oblasti chování je dlouhá cesta, ale pomoc je na cestě

Moduly školení pro analýzu aplikovaného chování pro rodiny a pečovatele (ABATMF) jsou vhodné pro řízení behaviorálních výzev jednotlivců všech věkových skupin a schopností. Pokud váš rodinný příslušník nebo někdo, koho se staráte, má intelektuální postižení, poruchy autistického spektra (ASD) nebo obecné výzvy v oblasti chování, tento program vám pomůže řídit každodenní požadavky, kterým čelíte. Všechny moduly v tomto programu jsou založeny na zásadách aplikované analýzy chování (ABA).

Tento program se skládá z on-line a předem nahraných přednášek, které vám umožní pracovat vlastním tempem. Instruktor je také k dispozici online v naplánovaných časech, aby vám odpověděl na vaše dotazy a na konci každého modulu se uskuteční konferenční hovor s instruktorem, abyste mohli diskutovat o zkušenostech a položit otázky.... [-]