Pacific Rim College

Úvod

Read the Official Description

Pacific Rim College je vládní (PCTIA) akreditované akademické instituce komplementární a integrační medicíny se nachází na ostrově Vancouver v krásné Victoria, British Columbia. Vysoká škola byla založena poskytovat prvotřídní vzdělání, moderní výzkumné příležitosti a premiér klinické služby v různých lékařských postupech. Posláním Pacific Rim College Posláním Pacific Rim College je poskytovat vzdělání, služby a výzkumných příležitostí v komplementárním a integrativní medicíny, sloučil domácí i různé systémy uzdravení se současnými vědeckými přesvědčení a technologie. založení Filozofie Pacific Rim vysoká škola byla založena ve snaze integrovat léků na světě a tím ochránit původních postupů a zvyšující se globální dostupnost udržitelné zdravotní péče. Více než padesát procent lidí z vyspělých zemí používá nějakou formu doplňkové a alternativní léčby, a zbídačených oblastech tento podíl by byl pravděpodobně ještě větší, pokud terapie byly k dispozici. PRC trénuje praktiky na uspokojení rostoucí poptávky a pomáhat dodávat cenné lékařské dovednosti a znalosti po celém světě. Uznání a akreditace PRC je akreditovaná akademická instituce se soukromým kariéry vzdělávacích institucí agentury (PCTIA) of British Columbia. Kanadští studenti mají nárok požádat o Canada vlády studentské půjčky. Akademické programy v rámci ČLR jsou uznávány různých správních orgánů a organizací, včetně CTCMA pro Akupunktura a orientální medicíny programy, americký sběratel Cechu pro diplom fytoterapie a Národní asociace profesionálů výživy pro diplom holistické výživy.

This school offers programs in:
  • English (Canada)

Vidět Health Kurzy » Vidět Health Diplomy » Vidět Health Certificates » Vidět Health M.D. »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certificate

Certifikát komunitních herbalistů

Campus forma Denní studium Kombinované 4 měsíců September 2019 Kanada Victoria + 1 více

Program komunitních herbalistů je unikátní čtyřměsíční program, který studentům přináší neuvěřitelný svět rostlin a jejich léčebné použití podle různých kultur.

[+]

Sběratel osvědčení Společenství

Sběratel Program Společenství je unikátní 4-měsíční program, který seznamuje studenty do neuvěřitelného světa rostlin a jejich léčivých použití podle různých kultur. Tento program zkoumá historii terapií a jak se na rostlinné bázi pro identifikaci a pěstovat bylinky, používání přípravků na příkrmy pro udržení zdraví a učinit a aplikovat bylinných k obnovení zdraví.

Absolventi tohoto programu mohou využívat znalosti a zkušenosti získané vytvořit bylinné kliniku komunitní na pomoc rodině a přátelům, práce v oblasti zdraví a wellness maloobchodním sektoru, růst a udržovat bylinné zahrady, vytvořte rostlinných přípravků nebo imatrikulovat do diplom programu fytoterapie v ČLR.... [-]


Holistický certifikát doula

Campus forma Denní studium 14 týdnů September 2019 Kanada Victoria

Holistický certifikát Doula je 13,5-týdenní, 270 hodinový program, který připravuje studenty na práci jak Doulas, tak postpartum Doulas. To je nejvíce komplexní Doula program nabízen v Severní Americe.

[+]

Celostní Doula Certifikát

Holistický certifikát Doula je 13,5-týdenní, 270 hodinový program, který připravuje studenty na práci jak Doulas, tak postpartum Doulas. To je nejvíce komplexní Doula program nabízen v Severní Americe.

Vzdělávání a školení poskytované v rámci Holistic Double Certification Program jsou založeny na doplňkových a integrujících přístupech, které překonávají západní medicínu s holistickými terapiemi. Program poskytuje silné vzdělání a praktické základy v mnoha terapeutických přístupech, čímž vytváří kompetentní a sebevědomý Doulas při práci s pracujícími matkami a budování jejich praxe. Žádný jednotlivý terapeutický přístup, nebo disciplína učil je chtěl být komplexní a vést studenty stávají praktiky v této konkrétní oblasti. Namísto toho každá složka přispívá k kompetenci Doulu a je tedy ceněna pro prací matku a její rodinu. Získáním komplexního vzdělání v různých disciplínách, absolventi programu budou připraveni změnit aktuální standardy toho, co to znamená být Doula v Severní Americe. Všichni studenti se mohou podílet na Doula mentorství jakmile budou dokončeny všechny požadavky ve třídě programu certifikátu.... [-]


Holistický výživový certifikát

Campus forma Kombinované 4 měsíců September 2019 Kanada Victoria

Holistické výživy Certificate Program (HNCP) je unikátní 4-měsíční program, který seznamuje studenty s Whole Foods Výživa a léčivá použití potravin podle různých kultur. [+]

Holistické výživy Certificate Program (HNCP) je unikátní 4-měsíční program, který seznamuje studenty s Whole Foods Výživa a léčivá použití potravin podle různých kultur.

Absolventi tohoto programu mohou využívat znalosti a zkušenosti získané k obhájci zdravější a udržitelnější výběr potravin. Mohou pracovat v oblasti zdraví a wellness maloobchodním sektoru, růst a udržovat městské a venkovské zahrady, pomáhat rodině a přátelům při vytváření zdravější volby potravin, nebo imatrikulovat do diplom holistické výživy programu na ČLR.

Možnosti studia

Holistické výživy Certificate Program je nabízen dvakrát ročně, s programy, které začínají v lednu a září. Třídy jsou naplánovány na čtvrtek a pátek večer av sobotu a neděli dnů.... [-]


Diplom

Diplom akupunktury

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Kanada Victoria

Diplom of Akupunktura je 3 roky (6 semestrů) program, který hluboce zkoumá teoretické i klinické koncepty Akupunktura a orientální medicíny.

[+]

Diplom z akupunktury

Diplom of Akupunktura je 3 roky (6 semestrů) program, který hluboce zkoumá teoretické i klinické koncepty Akupunktura a orientální medicíny. Studenti se učí foundational filozofie, diagnostické principy a terapeutických technik tohoto starobylého a výkonný systém medicíny, a začlenit je s biomedicínských věd a dalších léčebných filozofií. Tento 2145 hodinový program splňuje požadavky kurikula CTCMA BC.

Možnosti studia

Škola akupunktury a orientální medicína nabízí celoroční vzdělávací příležitosti s akademickým kalendáře založeného na 3 semestry ročně. Noví studenti se mohou zapsat každý leden, květen a září a studenti si mohou zvolit buď celoroční studium, nebo absolvovat semestr nebo více podle svého uvážení. Výběrem jejich průběh zatížení každý semestr, studenti mohou absolvovat jakoukoli semestr na částečný úvazek nebo na plný úvazek.... [-]


Diplom akupunktury a orientální medicíny

Campus forma Denní studium Kombinované 4 let September 2019 Kanada Victoria + 1 více

Diplom of Akupunktura a orientální medicíny je 4 roky (8-semestrální) program, který hluboce zkoumá teoretické i klinické koncepty Akupunktura a orientální medicíny [+]

Diploma of Akupunktura a orientální medicíny

Diplom of Akupunktura a orientální medicíny je 4 roky (8-semestrální) program, který hluboce zkoumá teoretické i klinické koncepty Akupunktura a orientální medicíny. Akupunktura a orientální medicíny zahrnuje disciplíny, jako je akupunktura, bylinné medicíny, čínské masáže, dietní léčba a léčebné cvičení. Studenti se učí foundational filozofie, diagnostické principy a terapeutických technik tohoto starobylého a výkonný systém medicíny, a začlenit je s biomedicínských věd a dalších léčebných filozofií. Tento 2925-hodinový program splňuje požadavky studijního plánu CTCMA BC.

Možnosti studia... [-]


Diplom fytoterapie

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let September 2019 Kanada Victoria + 1 více

Diplom fytoterapie je 3 roky (6 semestrů) program, který zkoumá lékařského využití severoamerických a evropských bylin. Studenti studují jak tradiční znalosti o bylinné medicíně - to, co je předáváno různými světovými tradicemi po celá léta - a moderní vědecké poznatky.

[+]

Diplom fytoterapie

Diplom fytoterapie je 3 roky (6 semestrů) program, který zkoumá lékařského využití severoamerických a evropských bylin. Studenti studují jak tradiční znalosti bylinné medicíny - to, co se dědí z různých světových tradic v průběhu věků - a moderní den, vědecky založené na znalosti. To je nejkomplexnější program západní bylinné medicíny k dispozici buď v Kanadě nebo ve Spojených státech, se skládá z teoretických a praktických kurzů, kterou se provádějí výhody hands-na studium rostlin.

Absolventi diplom fytoterapie, mohou požádat o členství do sídlem ve Velké Británii College of lékařů fytoterapie, která je jednou z předních světových profesionálních bylinných praktického registruje. Absolventi jsou rovněž nárok na členství do asociace Canadian bylinkář v BC (CHA BC), americký bylinkáři Guild (AHG), přičemž bylinkáře Asociace Ontario (OHA), a moderní a tradiční Bylinkáři Cech před naším letopočtem.... [-]


Diplom holistické výživy

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let September 2019 Kanada Victoria + 1 více

Diplom Holistic Výživa je 3 roky (6 semestrů) program, který zkoumá použití potravin k udržení zdraví a léčení nemocí. Tento nejkomplexnější on-site program holistické výživy v Kanadě se skládá z teoretických i praktických kurzů a zahrnuje vaření a klinické studium.

[+]

Diplom Holistic Nutrition

Diplom Holistic Výživa je 3 roky (6 semestrů) program, který zkoumá použití potravin k udržení zdraví a léčení nemocí. To je nejvíce komplexní program na místě holistické výživy v Kanadě, se skládá z obou teoretických a praktických kurzů a zahrnuje vaření a klinické kurzu. Tento program je rozpoznán Národní asociace profesionálů výživy (NANP) a je NANP doporučené vzdělávací program.

Mít dosáhl poprvé bod v lidské existence, kde více lidé mají nadváhu než hlad, kde se náš dětský délka života je menší než naše, a kde potravinové zdroje a původní znalosti jsou mizející rychleji, než jsme je mohli uchovat, zvyšuje nutriční poznatky o místní i globálním měřítku je životně důležitá. Diplom Holistic výživu trénuje studenty k postupu na zdraví lidí a životní prostředí prostřednictvím sdílení nutriční znalostí.... [-]


Kurzy

Přírodní zdravotní osvědčení

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2019 Kanada Victoria + 1 více

Natural Health Program je program 2 roky (4 semestry), který poskytuje studentům přehled o mnoha přírodních zdravotních disciplín. NHP může být užíván jako nezávislý certifikát [+]

Natural Health Certifikát

Natural Health Program je program 2 roky (4 semestry), který poskytuje studentům přehled o mnoha přírodních zdravotních disciplín. NHP může být užíván jako samostatný program, nebo osvědčení může být vstup program, do jiné školy nebo program v ČLR. Studenti musí úspěšně dokončit každé z následujících kurzů, aby absolvent. Volitelné Požadavky mohou být splněny úspěšným ukončením všechny kolekce nabízeného kurzu ve škole fytoterapie, School of Akupunktura a orientální medicíny a škola holistické výživy. Některé kurzy dalšího vzdělávání mohou rovněž počítat jako volitelných kreditů.

Oba na částečný úvazek a možnosti studium na plný úvazek je k dispozici studentům.... [-]


M.D.

Doktorát tradiční čínské medicíny

Campus forma Denní studium Kombinované 10 semestry September 2019 Kanada Victoria + 1 více

Doktor tradiční čínské medicíny je 10-semestrální program, který hluboce zkoumá oblasti tradiční čínské medicíny, jako je psychologie, onkologie, gerontologie, akupunktura detox, výzkumu a klasické texty, které nejprve zaznamenaných principy této mocné a starobylé systému medicíny.

[+]

Lékař tradiční čínské medicíny

Doktor tradiční čínské medicíny je 10-semestrální program, který hluboce zkoumá oblasti tradiční čínské medicíny, jako je psychologie, onkologie, gerontologie, akupunktura detox, výzkumu a klasické texty, které nejprve zaznamenaných principy této mocné a starobylé systému medicíny.

Noví studenti se mohou ucházet přímo o tento program nebo mohou po absolvování diplomu o akupunktuře a orientální medicíně nebo dvouletém postgraduálním programu po absolvování akupunkturního diplomu přijmout jednoroční postgraduální program. Učební plán je stejný, ať už se studenti přímo týkají tohoto programu, nebo se učí z výše uvedených programů.... [-]


Videos