Přečtěte si oficiální popis

The University of Rome Sapienza Unitelma studia, Byla založena v roce 2004 v rámci ministerské vyhlášky ze dne 17. dubna 2003, je oprávněna vydávat akademické tituly, které mají právní status.

Unitelma Moudrost, s využitím metodiky a moderních informačních technologií v distanční vzdělávání, podporuje výzkum, výuku a výcvik, který je schopen spojit právní znalosti, ekonomické a manažerské dovednosti potřebné ke spuštění organizací a komplexních obchodních systémů v takzvané "společnosti poznání ".

Unitelma Sapienza podporuje přístup k vyššímu vzdělání, a to bez omezení místa, času, studentů, mládeže, pracovníků a odborníků.

Unitelma Sapienza provádí školení a vzdělávací aktivity pro bakalářské a magisterské studium na právnické a ekonomické oblasti; Aktivní mistr I a II nebo v právně-ekonomických oblastech školství, zdravotnictví, technologický rozvoj, veřejnou správu a provádí školení a informování o různých profesí.

Unitelma Sapienza přijímá školní model, který vám umožní sledovat vytrvale studentů v odborné přípravě (počáteční orientace semináře pro rozvoj dovedností, webinářů, tutorship).

STRUKTURA A ORGANIZACE

výzkumné zařízení a vyučování

Katedra právních a ekonomických věd

Struktura a administrativní organizace

generální ředitelství organizační oblasti Institucionální vztahy a finance Administrativa a lidské zdroje služby pro studenty ICT Konvence a design vzdělávací aktivity Koordinace výuky a mezinárodních vztahů ovládání řízení a monitoring výuky organizačních jednotek Příjem a hodnocení studenta input Výzkum a kvalita Pošty a digitální dokumentace Komunikace, marketing a sociální sítě Správní akty a konvenční postupy vychovatelství proces

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Unitelma Sapienza

V tomto kurzu lékaři a zdravotní sestry získávají komplexní znalosti o onemocnění předčasně a termínovaných kojenců, včetně podkladového fyziologii a řízení. Oni také zís ... [+]

Cíle

V tomto kurzu lékaři a zdravotní sestry získávají komplexní znalosti o onemocnění předčasně a termínovaných kojenců, včetně podkladového fyziologii a řízení. Oni také získat klinické kompetence v akutním resuscitaci a požaduje všechny postupy v Novorozenecká jednotka intenzivní péče.

Obsah a program

Kurz zahrnuje 70 videa průpravou u odborníků v dané oblasti, které představují hlavní neonatální onemocnění a nejčastější diagnostických a terapeutických zásahů.

Zvláštní pozornost je věnována klinické aspekty, které jsou vysvětleny jednoduchým způsobem, a to díky využití obrázků a videa.

Kurz ukazuje hlavní technik a provoz řady a složitých přístrojů běžně užívaných u novorozeneckých jednotkách intenzivní péče.... [-]

Itálie Rome Španělsko Spain Online Mexiko Mexico Online Austrálie Australia Online Spojené státy americké USA Online Kanada Canada Online  + 8 Více
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Viale Regina Elena, 295
00161 Rome (Italy)

Rome, Lazio, IT
Sociální média
Adresa destinace
Spain Online, ES
Adresa destinace
Mexico Online, MX
Adresa destinace
Australia Online, AU
Adresa destinace
USA Online, US
Adresa destinace
Canada Online, CA
Adresa destinace
Spain Online, ES
Adresa destinace
Mexico Online, MX
Adresa destinace
Australia Online, AU
Adresa destinace
USA Online, US
Adresa destinace
Canada Online, CA