Přečtěte si oficiální popis

UNIVERSITAS GADJAH MADA považovaná za jednu z nejstarších univerzit v Indonésii, slouží jako pilíř vzdělávacího probuzení v Indonésii a má za to, že je obráncem a šíritelem Pancasily.

Na UNIVERSITAS GADJAH MADA , studenti jsou poskytovány obrovské množství příležitostí k rozvoji kreativity a inovace ve svých oblastech prostřednictvím podpory moderní infrastruktury a informačních technologií. Jako výzkumná univerzita na světové úrovni věnuje UGM velkou pozornost výzkumným aktivitám tím, že motivuje členy fakulty i studenty k provádění a publikování jejich výzkumu. Kromě toho je toto úsilí podpořeno rozvojem 25 studijních center na různých vědeckých oborech. UGM je vybavena pouhými zdroji 3 608 členů fakulty a 4 324 zaměstnanců, kteří jsou pevně odhodláni dělat UGM nejlepší univerzitou a výrazným vzdělávacím odkazem v Indonésii.

Představujeme UGM

UNIVERSITAS GADJAH MADA je indonéská veřejná výzkumná univerzita ivy v Yogyakartě v Indonésii, založená 19. prosince 1949. UGM je nejstarší a největší instituce vyššího vzdělávání v Indonésii. Nachází se v Yogyakarta, Indonésie, 360-akr univerzita se skládá z 18 fakult, 68 bakalářských studijních programů, 23 diplomových studijních programů, 104 magisterských a odborných studijních programů, a 43 doktorských studijních programů.

To má přibližně 55,000 studentů, 1,187 zahraničních studentů a 2.500 členů fakulty současně. UNIVERSITAS GADJAH MADA byla považována za jednu z nejprestižnějších univerzit v Indonésii.

UGM realizuje oblast educopolis, což je krok, který univerzity přijaly při vytváření příznivého prostředí pro kontinuitu procesu učení. Toto úsilí se vyvíjí v kontextu rozvoje multidisciplinární spolupráce a reagování na ekologické otázky za účelem dosažení vize univerzity. Některé z těchto kroků jsou snížení znečištění a emisí výfukových plynů vozidel, rozvoj chodců, omezení vozidel vstupujících do areálu, výstavba nových kolejí na akademické půdě, rozvoj parkovacích kapes, výsadba zelených stromů a mnoho dalších.

Zvláštní oblast Yogyakarta kde UGM je lokalizován je jeden z nejmenších provincií v Indonésii a byl široce známý jako centrum jávské kultury také jako centrum učení. To má 3,400,000 obyvatelů, 511,000 koho bydlí ve městě Yogyakarta. Jeho označení jako centra učení je poznamenáno existencí 120 státních a soukromých vysokoškolských vzdělávacích institucí, s počtem studentů přes 300 000.

Vidění

Být vynikající a inovativní univerzitou světové třídy, naplněná národními kulturními hodnotami založenými na Pancasile jako státní ideologii a zasvěcená zájmu národa a lidstvu.

Mise

Provádět vzdělávání, výzkum a veřejnou službu, jakož i zachování a rozvoj znalostí, které jsou vynikající a užitečné pro společnost.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

UNIVERSITAS GADJAH MADA

Založena 5. března 1946, Fakulta lékařská, zdravotnictví a ošetřovatelství UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) se v průběhu let rychle rozvíjela a rozvíjela. FK-KMK UGM ... [+]

Založena 5. března 1946, Fakulta lékařská, zdravotnictví a ošetřovatelství UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) se v průběhu let rychle rozvíjela a rozvíjela. FK-KMK UGM zaujímá vedoucí postavení v Indonésii, Asii a ve světě. Tisíce absolventů absolvovaly a barvily zdravotnictví v Indonésii a po celém světě. Nachází se v areálu s tropickým podnebím, příjemnou atmosférou a poskytuje různá zařízení, která podporují vzdělávání, výzkum a veřejnou službu. Vize školy medicíny má být vynikajícím národním lékařským vzdělávacím programem, který je inovativní, globálně standardizovaný a nadřazený, a zároveň slouží zájmům národa a lidstva s profesionální podporou lidských zdrojů. Vzdělávací fáze v bakalářském studijním programu FK-KMK UGM zahrnuje 3. pětiletou bakalářskou fázi, 2 roky odborné fáze a 1 rok stáže.... [-]

Indonésie Yogyakarta
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině