BAU International University Batumi

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní univerzita BAU, Batumi je nově založená univerzita pro výuku v Gruzii, kde se trojnásobné poslání vzdělávání a výzkumu úspěšně uskutečňuje vysoce kvalifikovaným akademickým pracovníkem, nejmodernějšími technologiemi, laboratořemi a učebnami. Americký model vzdělávacího programu splňuje mezinárodní standardy a je prováděn zahraničními i gruzínskými profesory pozvanými z různých vzdělávacích institucí. Univerzita se nachází ve stejné budově jako nová mezinárodní univerzitní nemocnice. Samotná nemocnice byla postavena podle standardů JCI a je vybavena moderními zařízeními. To nám umožňuje poskytnout nejlepší vzdělání pro studenty medicíny, protože obdrží klinické zkušenosti z prvního roku svého vzdělání. Mezinárodní univerzita BAU, Batumi je univerzita v rámci globální sítě BAU, která se skládá z 9 univerzit, 16 kontaktních kanceláří a 3 jazykových škol rozšiřujících se v 9 zemích na 4 kontinentech. To dává našim studentům vynikající příležitost obohatit své znalosti a zkušenosti v předních zdravotnických a vzdělávacích zařízeních v celosvětovém měřítku.

Proč BAU BATUMI ?

 1. BAU International University, Batumi je univerzita v rámci globální sítě BAU, která se skládá z vysokých škol na celém světě. Tak mají naši studenti jedinečnou příležitost rozšiřovat své znalosti a zkušenosti v celosvětovém měřítku.
 2. BAU International University, Batumi, se nachází ve stejné budově jako nová mezinárodní univerzitní nemocnice. Samotná nemocnice byla postavena podle standardů JCI a je vybavena moderními zařízeními. To nám umožní poskytnout nejlepší vzdělání studentům medicíny, protože budou mít klinické zkušenosti z prvního roku svého vzdělání.
 3. Vzdělávací program amerického modelu odpovídá mezinárodním normám, trvá šest let a probíhá v anglickém jazyce. Během studií budou studenti rovněž absolvovat kurz USMLE (Spojené státy americké pro lékařské vyšetření).
 4. Profesoři pozvaní z Bahcesehirské (Istanbulské) univerzity a přidružené klinice Medical Park, stejně jako z různých gruzínských univerzit, vedou učební proces na BAU International University v Batumi. Navíc univerzita pravidelně hostí slavné lékaře z Turecka, kteří jsou držiteli veřejných přednášek pro studenty.
 5. BAU International University, Batumi sám je moderní zařízení, které nabízí nejmodernější technologie, laboratoře a učebny.
 6. Studenti univerzity mají přístup k fyzické knihovně uvnitř budovy univerzity a také k jedné z nejbohatších elektronických knihoven na světě, Istanbulské knihovně Bahcesehir University.
 7. Univerzita se může pochlubit multikulturním prostředím, který umožňuje studentům setkat se s přáteli a budoucími spolupracovníky s různou kulturou, tradicemi a zázemím z různých částí světa.
 8. Univerzita se nachází v jednom z nejkrásnějších měst v Gruzii, Batumi, který je oblíbeným turistickým cílem na pobřeží Černého moře. Zatímco žijí a studují v Batumi, studenti mohou také těžit z bezpečného prostředí a cenově dostupných cen, které vytvářejí pro studenty atraktivnější prostředí.

Mise a vize

Mise

Posláním univerzity BAU v Batumi je realizace vzdělávacích programů odpovídajících mezinárodním standardům a školení profesionálů, kteří jsou konkurenceschopní na mezinárodním trhu práce, mají vysoké morální standardy, jsou vysoce kvalifikovaní, mají vědecký výhled, znalost inovační technologie a liberální hodnoty. Hlavními cíli univerzity jsou:

 • Provádět a rozvíjet vysokoškolské vzdělávací programy (jednoleté, bakalářské a magisterské);
 • Vyškolení vysoce kvalifikovaných pracovníků, kteří budou konkurenceschopní na mezinárodním trhu práce;
 • Podporovat integraci univerzity do globálních vzdělávacích a vědeckých tržišť;
 • Vyvíjet a provádět vědecké výzkumné projekty ve spolupráci s univerzitami v Gruzii a v zahraničí;
 • Zajistit akademickou svobodu profesorů a instruktorů;
 • Vytvořte flexibilní prostředí pro studenty, které jim umožní jejich studium a vědecké snahy.

Hlavní úkoly univerzity zahrnují:

 • Neustálé zlepšování vzdělávacích programů a inovační rozvoj vzdělávacího procesu s ohledem na zájmy potenciálních zaměstnavatelů;
 • Maximalizovat podporu studentům, aby se stali profesionály;
 • Podpora mobility studentů;
 • Podporovat vědecký výzkum a zavádět inovativní metody výuky;
 • Rozvíjet mezinárodní vědecké partnerství;
 • Podporovat rozvoj a provádění mezinárodních vědeckých, výzkumných projektů;
 • Profesionální profesní a profesní rozvoj profesorů.

Vidění

BAU mezinárodní univerzita, Batumi je přední vzdělávací instituce ve směru medicíny nejen v Gruzii, ale v oblasti Kavkazu. Univerzita úspěšně realizuje na jedné straně vzdělávací a na druhé straně výzkumné aktivity zaměřené na odborníky na vzdělávání, kteří jsou globálními občany, kteří mají vědecký výhled, schopnost řešit problémy a znalosti inovativních technologií.

Místa

Batumi

BAU International University

Adresa, 1. řádek
14 Gen. A. Abashidze St, Batumi
6010 Batumi, Adjara, Gruzie
Telefonní číslo
+995 422 21 25 35