ESO Paris - École Superieure d'Osteopathie (SUPOSTEO)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vyšší škola Osteopathy se narodil v dubnu 1990 její současný prezident a ředitel Roger Caporossi studií, osteopath absolvoval Fakultní Company, studie a Techniky Osteopathic Research, expert výcvik a praxe vztahující se k této disciplíně.

Vznik soukromých vysokých škol registrovaných s rektorem Akademie Créteil - rektora univerzity, který byl schválen Ministerstvem zdravotnictví vyhláškou ze dne 9. srpna 2007, posláním ESO je vytvořit exkluzivní specialistů, manažerů a oprávněné v souladu s doporučeními Mezinárodní společnosti Osteopathy a Světovou zdravotní prevence a konzervace zdravotnická organizace.

ESO je historická škola Osteopathic tréninku po mládence ve Francii. Ve skutečnosti, od svého založení, zřízení trvá prekurzor přístup ke vzdělávání v osteopathy tím, že jako první:

osvobodit ve Francii poté, co bakalářského nebo rovnocenný doklad, plná průběh univerzitního typu, 5 let počáteční přípravy na plný úvazek osteopatie, požádá ředitelství zdravotnictví a sociálních věcí za zákonnost počáteční osteopata tréninku po Bakalář (1990) požádat o registraci svých aktivit vysokých škol s ministerstvem školství (1992) Formát učení normám stanoveným Evropskou unií z Boloně (2001) zahájit přezkum výběru na konci prvního ročníku kurzu, integrované přípravné (2003) Pro zahrnutí studia, francouzský Osteopathy stupeň, Národní adresář odborných certifikací (diplom certifikované Level II Vyhláška ze dne 10. dubna 2009 - Úř 21.dubna 2009). V roce 2014, ESO byla potvrzena zahrnutí určitého stupně v I. stupni (ministerské vyhlášky ze dne 20. ledna 2014).

ESO je také a především první školou osteopatie být certifikovány v květnu 2003 za kvalitu své výuky, pokud jde o organizaci a jeho řízení ze strany Lloyds Register Quality Assurance ISO 9001, No. 1 celosvětová organizace pro certifikaci podle mezinárodních standardů kvality. Tato certifikace potvrzuje francouzským Akreditační komise (COFRAC) dne 13. května 2003. Kvalita osnov navržené ESO, organizaci a obsah a dobu trvání jsou dnes k profesi odkaz na počátečního vzdělávání v osteopatie, což je standardní, které instituce jsou inspirací náročnější ve Francii a v Evropě.

Nachází se v samém srdci univerzitního kampusu v Marne-la-Vallée, Vyšší škola Osteopathy má vynikající polohu, která umožňuje její francouzské a zahraniční studenty, aby provedla vyšších studií v klidné a zelené, i když poblíž Paříž (letiště Roissy Charles de Gaulle a Orly na 30 min., Gare de Lyon 20 minut. regionálními vlaky RER A). ESO vítá 600 studentů ročně, všechny stupně vzdělávání. Vzdálenost do jiných škol v kampusu podporuje výměnu mezi lidmi pocházejícími z různých prostředí.

Předměty jsou vyučovány na fakultě 120 učitelů: osteopatů francouzské a zahraniční odborníci z lékařských expertů, vědců, akademiků, výzkumných pracovníků, asistenty kursu, TD a TP.

Proč ESO

Výběr správného školu osteopatii je zásadní.

Kritéria ESO

Prostorné pokoje, moderní a přizpůsobené k výuce osteopatie.
Senioritu historického prvního školy ve Francii tvoří exkluzivní osteopatů za více než 20 let v mezinárodním formátu po bin.
Stupeň zapsána v RNCP, úroveň hlavy I.
Přítomnost skutečného osteopata klinice pod dohledem profesionálů, který zaručuje léčbu "skutečné" pacientům po dobu 4 let studia.
Akademická partnerství (Reims, Evry).
Reálné zdroje pro výzkum v osteopathy (laboratorní týmy).
Bohatá a intenzivní život studenta.
Profesionální vložení téměř 100%.

ESO v číslech

6000 m2 prostor v srdci univerzitního města Cité Descartes.
160 účastníci: osteopatů, zdravotnických pracovníků, výzkumníků.
40 konzultační místnosti uvnitř IA integrované kliniku.
80 externích kurzů (nemocnice, kliniky, obchodní, sportovní klub ...).
10% studentů ve dvojím studijního programu v Master.
1 Research Unit
1 dokumentační centrum (knihovna, media knihovna).
2 studentské koleje 150 pokojů a 190 pokojů.

Místa

Paříž

École Superieure d'Osteopathie

Adresa, 1. řádek
Cité Descartes, 8 rue Alfred Nobel
Champs-Sur-Marne

77420 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 1 64 61 66 21