Centria University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Univerzita s velkým srdcem!

Centria Univerzita aplikovaných věd je multidisciplinární, dynamickou a mezinárodní vysokoškolská instituce. Jsme hrdi na nabízejí studentům a zaměstnancům prostředí, které je inovativní, péči a multikulturní.

Nachází se v západní Finsku, Centria má tři školní areály - Kokkola, PIETARSAARI a Ylivieska - se nachází na Ostrobothnian pláni. Každé město nabízí jedinečné prostředí se spoustou aktivit a krásném prostředí.

Centria je mladý vysoká škola, s téměř 3,000 a 250 zaměstnanců, nabízíme studentské střed výuku se zaměřením na praktické zkušenosti. Centria nabízí studijní programy v pěti různých oborů a celkem 20 studijních programů. Naše obory vzdělání jsou:

Technologie, komunikace a doprava Společenské vědy, obchod a správa Sociální služby, zdravotnictví a sport KULTURA Humanitní a pedagogická

S více než 500 zahraničních studentů, a to jak míra-hledat a vyměňovat si studenti, internacionalizace je jednou z našich základních hodnot. Více než deset procent našich studentů studijních usilující jsou mezinárodní studenti, přicházející z více než 40 různých zemí. Také dostáváme kolem sto výměnných studentů každý rok, z našich partnerských univerzit po celém světě.

Vzdělává, výzkumy a rozvíjí

Centria má silný důraz na podnikání a výborné spojení s místní pracovní života, to poskytnout vynikající základ pro kombinování teoretických znalostí s profesionálními dovednostmi v smysluplným způsobem. Jsme mezinárodní University of Applied Sciences, která podporuje inovace a podnikání.

Centria R & D spolupracuje s firmami a organizacemi za účelem zvýšení jejich konkurenceschopnosti. Naším cílem je pomoci našim zákazníkům při vývoji nových výrobků, podnikatelských aktivit a mezinárodní aktivity a stejně jako v procesu podnikání, pomocí naší multidisciplinární odbornost. Nabízíme aktuální technologie a nejnovějších aplikací informačních technologií, aby se vešly potřebám našich zákazníků. Děláme maximum z našeho týmu odborníků, jejich know-how a různé druhy laboratoří, které máme k použití. Naše R & D, pokračující služby vzdělávání a hlavní aktivity projektu všechny jsou zaměřeny na zlepšení konkurenceschopnosti našich zákazníků.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář - HealthcareStudies » Vidět BBA programy » Vidět Kombinované MBA » Vidět Bakalář - Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalářská Zdravotní Péče - Ošetřovatelská

Campus forma Denní studium 7 semestry September 2018 Finsko Kokkola

Studijní program Ošetřovatelství vzdělává profesionální zdravotní sestry, kteří jsou schopni pečovat o, pomoc [+]

Zkouška: Bakalář zdravotnictví - délka a doba trvání: 3,5 let, 210 kreditů, na plný úvazek studie - Místa: 15 - Areál: Terveystie 1, Kokkola - aplikační doby: 8.-27.1.2016 - výběr Student: všechny způsobilé uchazeči zúčastnit přijímací zkoušku na jaře roku 2016. Výběr studenta je založen na přijímací zkoušce.

Chcete se dostat blízko k lidem a podílet se na jejich různých fázích života? Zajímáte se o podpoře blahobyt a bezpečnost jednotlivce a komunity? Líbí se vám měnícím se situacím a multikulturním prostředí? V případě, že se vám líbí práce s lidmi jako člen týmu, pokud jste schopni převzít odpovědnost a pracují nezávisle na sobě, pak jste vhodné pro kojící studiu!... [-]


Contact

Centria University of Applied Sciences

Adresa, 1. řádek Centria University of Applied Sciences Talonpojankatu 2 67100 Kokkola Finland
FIN-67100 Kokkola, Finsko
Website http://www.centria.fi/
Telefonní číslo +358 6 8250000

Adresa, 1. řádek Ylivieska , Finsko

Adresa, 1. řádek Pietarsaari, Finsko