Aalto University

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Vítejte na Aalto University

Be a Changer Game, Chcete vytvořit něco jedinečného? Změnit společnost, vyvinout novou inovaci - nebo celá nová odvětví?

Na Aalto UniversityVěříme v zvědavosti a budeme podporovat naše studenty, aby prozkoumala neznáma a dělat věci ve zcela novým způsobem. Nabízíme nejvyšší úroveň vzdělání v podnikání, umění a designu, architektury a technologie ve Finsku.

Svoboda si vybrat

Aalto University stupňů vám jít pro úspěšnou kariéru. V Helsinkách a na přilehlém areálu Otaniemi, magisterské a doktorské programy čerpat talentovaných akademiky z celého světa. Studenti získají pádný slevy v dopravě, ubytování a stravování. S výjimkou společných programů, Aalto University účtuje žádné školné.

Aalto University School of Business je první obchodní škola v severských zemích, které obdržely všechny tři štítky s vynikající kvalitou od světových akreditačních přední obchodní školy orgánů: AACSB, AMBA a EQUIS. Tento stav Triple Crown je čest koná jen několik obchodních škol po celém světě.

Svoboda dělat

Od počátku svého studia dostanete podílet se na zajímavých projektech a zdokonalovat své praktické dovednosti. Rozkvět spuštění scény a iniciativy jako Aalto Design Factory pomáhají našim studentům vytvářet skutečné podniky ze svých snů a představ. Pod vedením několika významných učenců, můžete také zadat do sféry výzkumu a usilovat o to nejlepší. Svoboda pohybu Aalto University má rozsáhlé partnerství s více než 400 univerzitách po celém světě. Například School of Business má výměnné programy s některými z nejlepších obchodních škol na světě. Mezinárodní doktorandské a post-doc výzkumných pracovníků, učitelů a letní školy jsou silným svědectvím o našich možnostech.

Aalto University Školy

 • School of Arts, designu a architektuře
 • School of Business
 • Škola chemicko-technologická
 • Škola elektrotechnická
 • School of Engineering
 • School of Science

Poplatky za studium

Školné pro bakalářské a magisterské programy vyučované v angličtině ode dne 1. srpna 2017 a dále jsou předmětem ročních poplatků, které nejsou občany EU / EHP. Programy vyučované v finské nebo švédské jsou k dispozici zdarma pro všechny studenty.

Školné se pohybují od 12 000 15 000 EUR na EUR za akademický rok v závislosti na programu:

 • 12 000 EUR za akademický rok na programu International Business BScBA;
 • 15 000 EUR za akademický rok studijních možností vedoucích k magisterskému titulu.

Mezinárodní společný studijní programy mají své vlastní školné a programy stipendia. Pro více informací navštivte webovou stránku programů ": http://www.aalto.fi/en/studies/education/international_double_degree_programmes/

Stipendia

Existuje několik způsobů, jak financovat své studium na univerzitě Aalto. Pro zájemce o studium mimo EU / EHP vztahující se na Aalto University bakalářských a magisterských studijních programů, jakož i programy severských magisterských, mohou požádat o stipendium udělované ze stipendijního programu Aalto University. Některé mezinárodní společný studijní programy mají své vlastní školné a programy stipendia. Tam jsou také některé možnosti požádat o stipendium mimo Aalto University.

Program Scholarship Aalto University

Aalto University stipendium Program se snaží rozpoznat talentované studenty ze zemí mimo EU / EHP po celém světě udělením akademické kvality. Stipendia se může vztahovat na 50% nebo 100% z ceny školného. Počet stipendií udělovaných je omezený a závisí na rozpočtu, které má k dispozici program.

Aalto University je také vybudování pobídka stipendijní systém, ve kterém budou další zřeknutí odměněni pro studenty, kteří učinili velký pokrok ve studiu.

Žadatelé žádat o stipendia současně se vztahují k jejich upřednostňovaných možností studijních se stejným přihlášce. Rozhodnutí o stipendium je podáván společně s rozhodnutím o přijetí. Rozhodnutí o udělených stipendií jsou prováděny na základě akademické zásluhy vybraných studentů ke studiu v programech.

V současné době Aalto University nenabízí žádné stipendia k pokrytí životních nákladů ve Finsku. Předpokládají se vztahuje na všechny životní náklady (cca. 800 EUR měsíčně) a ostatní náklady spojené studie z vlastních finančních zdrojů. stipendisty musí být stále schopen financovat jejich životní náklady, dle požadavků finské imigrační služby. Studenti, kteří byli vybráni v období uplatňování 2016 do angličtiny-učil bakalářských nebo magisterských programů nebudou muset platit školné a nemohou žádat o stipendia.

Ujistěte se, že nás sledovat na snapchat!

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Finský
 • švédský

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr Technologií Věda života - Lidský Neuroscience A Technologie

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Získat silné pochopení nervových mechanismů lidského poznání a příkaz pokročilých měření a analýzy. [+]

Získat silné pochopení nervových mechanismů lidského poznání a příkaz pokročilých měření a analýzy. studie na Lidský Neuroscience a -technologie čerpat z výzkumu na světové úrovni prováděného na Katedře Neuroscience a biomedicínského inženýrství. Tyto velké problémy v oblasti výzkumu mozku jsou v lepší pochopení funkce lidského mozku ve zdraví a nemoci, jak studoval v dobře řízené a stále složitější experimentální nastavení, a to i během sociální interakce. Cílem lidského Neuroscience a -technologie dur je poskytnout studentům hluboké pochopení struktury a funkce lidského mozku, mozkové výzkumné metody a přístrojové vybavení, a neurotechnologies. Výuka fakulty se skládá z uznávaných vědců ve svých oblastech výzkumu studují funkce smyslových systémů a kognitivních funkcí a rozvoje výzkumu technologií mozku. Osnovy odráží výzkumné zájmy na pedagogické fakultě. Lidský Neuroscience a -technologie je jedním ze šesti velkých společností nabízených v rámci magisterského programu v biologických vědách technologií (Lifetech). Program poskytuje multidisciplinární učební plán zaměřený na důležitých aspektech současných a nově vznikajících technologií pro vědy o životě. Studijní program Osnovy lidského Neuroscience a -technologie dur je pečlivě navrženy tak, kombinace Moderní systémy na úrovni metodologie výzkum mozku, mysli a lidské poznání, signálu a výpočetní analýzy, a modelování metody. Důraz učiva je experimentální. Ačkoli je také zapotřebí pravidelné přednášky a pracovní Samozřejmě, že součástí studia se konají v malých skupinách pod vedením vedoucího vědce. Nedávné témata práce lidské Neuroscience a -technologie studenty patří například pohyby očí a předčasné magnetoencephalographic mozkové reakce vyvolané tváří v přírodních scénách; Ladění těla hudby: Mapování fyziologické reakce na akustických vlastností; Magnetoencephalographic (MEG) mezi předmětem korelace... [-]

Magistr V Vědních Technologií života - Biomedicínské Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Biomedicínského inženýrství staví na pevných základech fyziky a techniky charakterizovat, monitor, obrazu a vlivu biologických systémů. Tento významný seznamuje studenta s fyzikou biologických systémů s cílem efektivně měřit, obrazu a modelových takových systémů. Kromě toho poskytuje studentovi základní znalosti a dovednosti potřebné pro vývoj nových technických řešení pro diagnostiku a léčbu ve zdravotnictví. [+]

Naučí aplikovat inženýrské principy a návrhové koncepty lékařských a biologických dat! biomedicínské inženýrství staví na pevných základech fyziky a techniky pro charakterizaci, monitor, obraz a vliv biologické systémy. Tento významný seznamuje studenta s fyzikou biologických systémů s cílem efektivně měřit, obrazu a modelových takových systémů. Kromě toho poskytuje studentovi základní znalosti a dovednosti potřebné pro vývoj nových technických řešení pro diagnostiku a léčbu ve zdravotnictví. Biomedical Engineering je jedním ze šesti velkých společností nabízených v rámci magisterského programu v biologických vědách technologií (Lifetech). Program poskytuje multidisciplinární učební plán zaměřený na důležitých aspektech současných a nově vznikajících technologií pro vědy o životě. Studie kreslit na základní a aplikovaný poznatky o těchto oblastech s úzkými vazbami na výzkumu provedeného v zúčastněných škol a ústavů. Výsledky učení Po dokončení hlavní, bude student schopen charakterizovat biofyzikální systémů tím, že koncepční a kvantitativních modelů vysvětlit, jak fyzikální zákony povolit a omezit provoz biologických systémů sledovat vývoj biomedicínského inženýrství prohloubit jeho / její znalosti a dovednosti konkrétních témat v rámci biomedicínského inženýrství aplikovat stávající vědecké poznatky z oblasti výzkumu a vývoje v průmyslu začít překládat nové výsledky výzkumu do vývoje produktů v oblasti biomedicínské techniky Nedávné témata práce biomedicínského inženýrství studentů patří například funkční magnetické rezonance při živelných prohlížení; Srovnání pěti metod pro deformovatelné, multimodální registrace obrazu v prostatě a pánevní oblasti; Inteligentní digitální kontrola supravodivých kvantových interferenčních zařízení pro ultra-low-field magnetickou rezonancí; a magnetická stimulace pomocí pohyblivých permanentních magnetů. Kariérní možnosti Hlavními nabízí vynikající základ pro pokračování kariéry v oblasti biomedicínského technologickém průmyslu nebo v... [-]

Videos

Aalto University has gained reputation as a mecca of Scandinavian design education. The students have succeeded well in international fashion competitions and work as designers in fashion houses around the world.

Are you interested in a career in the game industry? Then, Aalto University is the right choice for you. You will learn about game design, production, and technology using a project-oriented, hands-on with minds-on approach.

The world population is growing exponentially while the natural resources are decreasing. Therefore, sustainable material development at low cost and minimum environmental impact will be the only way to warrant human wellbeing.

What happens when students of technology, business, arts and design bang their heads together and start to collaborate? This video gives a glimpse of the energetic atmosphere at Product Design Gala 2015.

Contact

Aalto University

Adresa, 1. řádek Otakaari 1 B
02150 Espoo, Finland
Website http://www.aalto.fi/en/studies/
Telefonní číslo +358 9 47001

Telefonní číslo