Přečtěte si oficiální popis

Určen pro profesionály s různým vzděláním a zkušenostmi, programů na IUGS jsou strukturovány tak, aby splňovaly potřeby kvalifikovaných lidí, kteří se snaží dokončit své formální pověření.

Kombinací anglických a amerických modelů postgraduální vzdělání, cvičit profesionály, kteří mají nashromážděné značné post-bakalářské ročníkovou práci mají nyní možnost, aby urychleně vydělávat na jejich magisterský nebo doktorátů a certifikací prostřednictvím on-line nebo kombinovanými drah.

Mnozí studenti dokončili své požadované ročníkovou práci, ale ještě nedokončili své disertační práci nebo práci. Jiní mají nahromaděné dostatek absolventů úvěry, ale neberou požadované kurzy získat jejich titul. Ještě jiní vzali požadované kurzy, ale našli tyto kurzy nebyly přijaty k převodu.

IUGS přijímá pro přenos všech relevantních post-bakalářského kurzy získaných v akreditovaných institucí, včetně schváleného dalšího vzdělávání, vydávání licencí a certifikace kurzu před nebo po přijetí.

Protože většina kandidáty jsou mid-life profesionálové, jsou uznávány jako vrstevníci a jsou respektovány pro jejich kariéru, osobní a akademických úspěchů. Tradiční Profesor-žák vztah je nahrazen akademické a profesní přátelství. Spojovací mezi kandidáty, stejně jako mezi kandidáty a profesory, je vyvíjen a trvá déle než dokončení studia.

The UNIVERZITA byla založena v roce 1979, je akreditována, a získala akademické a profesní uznání a schválení z veřejných a soukromých organizací. Každý profesor je praktický odborník, který získal alespoň jednu doktorát. Z tohoto důvodu, akademické a praktické znalosti je integrována do IUGS učení zážitek.

Prohlášení vír

Existuje potřeba pro postgraduální stupňů, které jsou cenově dostupné, jsou individuálně tempo, disponují akademické integrity a umožňují doktorského a magisterského kandidáty, aby i nadále plnit své další povinnosti. Všechny relevantní postgraduální kredity z akreditované instituce by měly být přijaty k převodu. Většina post-maturitě úvěry potřebné pro vydávání licencí a certifikace by měl být přijat k převodu. Postgraduální studenti by měli mít právo, aby se po bakalářského kurzy v různých institucích, které slouží jejich profesní a osobní cíle. Postgraduální studenti, kteří hledají tituly by měly být povinny přijmout, nebo již dříve užíval, tradiční počet post-bakalářského úvěrů požadovaných hlavních univerzit. Postgraduální studenti by měli být jednotlivě uznána a respektována jejich odborných a akademických úspěchů. Studenti s odbornou vyspělost a relevantní životních zkušeností jsou nejlepšími kandidáty na sledují postgraduální studium.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

PhD

International University For Graduate Studies - IUGS

Fakulta Behaviorální zdravotnictví poskytuje akreditované, uznáván a cenově dostupné doktorské tituly a magisterské tituly pro chování zdravotníků, kteří chtějí rozšířit ... [+]

Fakulta Behaviorální zdravotnictví poskytuje akreditované, uznáván a cenově dostupné doktorské tituly a magisterské tituly pro chování zdravotníků, kteří chtějí rozšířit své osobní i profesní rozvoj.

Naše programy nabízejí zájemcům možnost zlepšit své vzdělávací pronásledování na částečný nebo plný úvazek tím, že: - Za poznáním současné trendy, filozofie, postupů a metodologií; - Podpora interakce s ostatními profesionály duševního zdraví a pedagogy; - Skýtajícím kandidátům příležitost formálně zaměřit se na jejich specifické oblasti (y) zájmu.

Kandidáti, kteří úspěšně dokončili naši doktorský program nyní uznání, stejně jako získané znalosti potřebné pro splnění svých profesních cílů a lépe sloužit svým klientům, organizace a komunity.... [-]

Dominika Portsmouth
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International University For Graduate Studies - IUGS

IUGS studenti jsou typicky mid-kariéra profesionálové, kteří ukončili post-bakalářského studia. Studenti, kteří potřebují další studium pro splnění svých požadavků, budou ... [+]

Instruktážní filozofie a poslání

IUGS studenti jsou typicky mid-kariéra profesionálové, kteří ukončili post-bakalářského studia. Studenti, kteří potřebují další ročníkové splnit jejich požadavky bude poskytnuta možnost zúčastnit kurzu (y) na další akreditované post-bakalářské instituci nebo prostřednictvím samostatného studia na IUGS.

Celoroční práce předložena k pokročilým Credit Transfer stálé musí být schválena děkan. Celoroční musí být relevantní pro akademické a / nebo profesní cíle žáků a být v souladu se stupněm, který má být vydělal.

Primárním posláním je pomáhat těmto studentům dokončit doktorát v jejich zvolené oblasti studie, která má zlepšit a pokročilo v oblasti veřejného zdraví a zdravotní péče.... [-]

Dominika Portsmouth
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International University For Graduate Studies - IUGS

Addiction STUDIE ... [+]

Addiction STUDIE

Tam je rostoucí poptávka po dalším vzdělávání a pověření v oblasti závislostí. Můžete mít profesionální a akademické zázemí podobný našich současných kandidátů. Vy jste licencovaný závislost profesionální s bakalářského nebo magisterského stupně, který přijal profesionální a pokračovat ve vzdělávacích kurzech nebo jste závislost profesionální hledají bakalářský a certifikaci post-magisterský stejně jako mezinárodní certifikaci? Pokud ano, možná jste dokončili všechny potřebné kurzu pro vašeho pána nebo doktorát. Zkouška může být požadováno, aby převést tento ročníkovou práci na absolventa úvěru. Na fakultě jsou praktikující profesionály, kteří disponují alespoň jednu vydělané doktorát a kteří jsou dobrými komunikátory. Z tohoto důvodu, a to jak teorie a praxe jsou integrovány na vzdělávání, který je vyžadován pro váš profesní růst a uznání. Instruktážní filozofie a poslání IUGS se zaměřuje na vzdělávání odborníků v studijní program závislost, aby splňovaly potřeby společnosti při řešení narůstající problémy závislost na národní i mezinárodní úrovni. Doktorských a magisterských programů Addiction Studium na IUGS vyžadovat jako základ poslání profese, jak je uvedeno Národní asociace pro alkohol a drogovou závislost poradci (NAADAC) "Mise NAADAC je vést, sjednotit a posílit závislost zaměřil profesionály k dosažení excelence prostřednictvím vzdělání, advokacie, znalosti, standardy praxe, etiky, profesního rozvoje a výzkumu. "přijaté v roce 1998. IUGS také hlásí k normám pokročilý mezinárodní certifikační a vzájemnosti Consortium (IC & RC) postoupit mezinárodní reciproční normy v credentialing v alkoholové a drogové léčby, prevence a klinických oborů dohledu. Za založení požadavků na profesní způsobilost, jsou studijní programy jsou vytvořeny k dalšímu zvýšení znalosti a schopnosti těchto odborníků. E.... [-]
Dominika Portsmouth
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Introduction to the Parapsychology Program at IUGS