All Saints University, Dominica

Úvod

Read the Official Description

All Saints University je odhodlána poskytovat vysoce kvalitní vzdělání vedoucí k lékaři (MD) Titul za velmi cenově dostupné poplatky. Univerzita usiluje o získání rozsáhlých a důkladně vzdělaných absolventů, kteří si uvědomují, že lékařská profese není jen obchodem, který se má naučit, ale označuje pocit společenské odpovědnosti. Univerzita všech svatých vyhledává žadatele s prokázanou silnou vůlí a touhou uspět a kteří se mohou soustředit na soucitné a humanitární aspekty lékařské profese. Naše univerzita povzbuzuje své studenty, aby se aktivně zapojili do komunity a reagovali na potřeby těch, kterým slouží. Zahájení kariéry v medicíně závisí na pevném základě informací a znalostí získaných během vašeho studia na lékařské škole. S velmi málo lidí na světě, které nesou titul MD, lékařská profese je skutečně malá skupina vysoce respektovaných a vysoce kvalifikovaných humanitárních pracovníků.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health M.D. »

Programs

Tato škola dále nabízí:

M.D.

4-Year MD Program

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Dominika Roseau

[+]

Osnovy Maturitní Požadavky [-]

5-letý MD program

Campus forma Denní studium 5 let February 2019 Dominika Roseau

Pětiletý MD program je určen absolventům středních škol, kteří mají v úmyslu získat titul MD. Tento program zahrnuje 4 semestry premedikačních kurzů, včetně těch, které jsou uvedeny výše. Po úspěšném absolvování 4 semestrů předpřipravených studijních programů je studentům umožněn dokončení základní části bakalářského studia (předklinické) studijního programu se svými protějšky v čtyřletém studijním programu MD. [+]

Pětiletý MD program je určen absolventům středních škol, kteří mají v úmyslu získat titul MD. Tento program zahrnuje 4 semestry premedikačních kurzů, včetně těch, které jsou uvedeny výše. Po úspěšném absolvování 4 semestrů předpřipravených studijních programů je studentům umožněn dokončení základní části bakalářského studia (předklinické) studijního programu se svými protějšky v čtyřletém studijním programu MD.

Osnovy

Požadavky na absolvování studia

Aby měli studenti nárok na udělení titulu MD, musí splnit všechny požadavky absolventa Univerzity All Saints University, Dominica . Tyto zahrnují:

Úspěšné absolvování 5 semestrů základních lékařských vědÚspěšné ukončení 72 týdnů schválených klinických prací / rotací v přidružených nebo schválených školáchÚspěšné ukončení Národní rady lékařských zkoušejících (NBME) absolvovalo zkoušku na základní a klinické vědy;Úspěšné dokončení zkoušky lékařské licencování Spojených států (USMLE) Kroky 1 a 2 klinické znalosti (CK). Místo USMLE může student dokončit lékařskou radu Kanady pro hodnocení vyšetření (MCCEE), kterou provádí lékařská rada Kanady. Za výjimečných okolností může být studentovi umožněno vynechat některý z výše uvedených zkoušek (USMLE / MCCEE) za předpokladu, že provede srovnatelné zkoušky národním zkušebním orgánem země, ve které má student v úmyslu vykonávat praxi. Bude se jednat o případ od případu.Student musí být v dobrém stavu. Musí dostávat povolení od různých oddělení univerzity, včetně oddělení účetnictví, registru, laboratoří a knihovny. Musí být také dobrého chování a charakteru. [-]