Přečtěte si oficiální popis

All Saints University je odhodlána poskytovat vysoce kvalitní vzdělání vedoucí k lékaři (MD) Titul za velmi cenově dostupné poplatky. Univerzita usiluje o získání rozsáhlých a důkladně vzdělaných absolventů, kteří si uvědomují, že lékařská profese není jen obchodem, který se má naučit, ale označuje pocit společenské odpovědnosti. Univerzita všech svatých vyhledává žadatele s prokázanou silnou vůlí a touhou uspět a kteří se mohou soustředit na soucitné a humanitární aspekty lékařské profese. Naše univerzita povzbuzuje své studenty, aby se aktivně zapojili do komunity a reagovali na potřeby těch, kterým slouží. Zahájení kariéry v medicíně závisí na pevném základě informací a znalostí získaných během vašeho studia na lékařské škole. S velmi málo lidí na světě, které nesou titul MD, lékařská profese je skutečně malá skupina vysoce respektovaných a vysoce kvalifikovaných humanitárních pracovníků.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

M.D.

All Saints University, Dominica

... [+]

Osnovy Maturitní Požadavky [-]
Dominika Roseau
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
All Saints University, Dominica

Pětiletý MD program je určen absolventům středních škol, kteří mají v úmyslu získat titul MD. Tento program zahrnuje 4 semestry premedikačních kurzů, včetně těch, které j ... [+]

Pětiletý MD program je určen absolventům středních škol, kteří mají v úmyslu získat titul MD. Tento program zahrnuje 4 semestry premedikačních kurzů, včetně těch, které jsou uvedeny výše. Po úspěšném absolvování 4 semestrů předpřipravených studijních programů je studentům umožněn dokončení základní části bakalářského studia (předklinické) studijního programu se svými protějšky v čtyřletém studijním programu MD.

Osnovy

Požadavky na absolvování studia

Aby měli studenti nárok na udělení titulu MD, musí splnit všechny požadavky absolventa Univerzity All Saints University, Dominica . Tyto zahrnují:

Úspěšné abso... [-]
Dominika Roseau
Září 2019
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině