Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Dominikánská republika

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra

Bakalář Magistr M.D. Dominikánská republika Santiago De Los Caballeros Santo Domingo January 2019 + 1 více

Seznamte se s PUCMM Pontificia Universidad Catolica Madre y Maestra (PUCMM) Jedná se o non-state, katolická instituce obecně prospěšných prací. To bylo vytvořeno Dominikánské biskupské konference, 9. září 1962. Je to instituce vyššího vzdělávání, která klade důraz na akademické kvality a je otevřena všem osobám bez rozdílu rasy, společenské třídy, ideologie či náboženské přesvědčení. Je zaměřen na vědecké hledání řešení s cílem řešit sociální problémy a požadavky obecné… [+] ho dobra. To Misio n „Hledání vědecká řešení problémů, kterým čelí lidé dominikánské a globální životní prostředí, a připravují vůdce, obdařené etických, humanistických a křesťanských principů nutných pro materiální a duchovní rozvoj společnosti, udržovat charakter otevřeného prostoru pro svobodná diskuse myšlenek“. vyhlídka „Být instituce vyššího vzdělávání spojovány Christian humanismu, národní a regionální reference pro kvalitu a význam jejich práce a mezinárodně akreditované programy.“ Campus de Santiago Santiago Areál se nachází na dálnici Duarte, 1 1/2 km od centra města Santiago de los Caballeros. Tento školní areál, který byl otevřen 26. ledna 1967, je ikonou města. To se rozkládá na ploše 950.000 metrů čtverečních a je pravda, ekologická plic regionu a krásné zahrady, která zve studium školního areálu a výzkum. S touto vizí, architekt Francisco Camarena vedl projekční práce svých budov. Touto myšlenkou se snaží zachovat reliéf a původní krásu krajiny a zároveň vytvořit vhodné prostředí pro rozvoj akademické a duchovního života studentů, učitelů a dalších členům univerzitní komunity. Campus St. Tomás de Aquino Kampus St. Tomás de Aquino se nachází v centrálním místě Santo Domingo, nejstarší město v Americe. Skládá se z komplexu moderních budov umístěných na obvodu a oblasti v okolí staré Papežskou Seminář St. Tomás de Aquino, jsou nedílnou součástí kampusu. Začal pracovat ve městě Santo Domingo v roce 1981. [-]