Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Bulharsko

University Of Ruse

Bakalář Bulharsko Ruse October 2018

UNIVERZITA RUSE "ANGEL Kanchev" (UR) je autonomní státem financované vyšší vzdělávací instituce, která se skládá z 8 fakult nabízet vysokoškoláka, postgraduální a PhD programy v oblastech: sociální, ekonomických a právních studií; Technické studie; Přírodní vědy, matematika a informatika; Vzdělávací Studies, učitelství a rozvoj; Zemědělství a Healthcare na zhruba 10.000 studentů a doktorandů. Pedagogický sbor se skládá z více než 500 vysoce kvalifikovaných lektorů na plný… [+] úvazek, z toho 46 profesorů, docentů a 168 331 doktorského lektorů. UR je pouze bulharská univerzita - člen Dunaje konference rektorů a je řádným členem Evropské asociace univerzit, Visegrad University Association, balkánskou asociace univerzit a jiných mezinárodních organizací. UR se intenzivně zapojuje do programů mezinárodní spolupráce ES: Erasmus +, Horizont 2020, Interreg, atd Řadí se mezi prvními třemi bulharských škol s ohledem na počet realizovaných mezinárodních projektů, mobilitu studentů a zaměstnanců a finančního příspěvku z mezinárodních projektů. To má více než 200 dvoustranné dohody podepsané s 28 evropskými zeměmi. Německá kancléřka Dr. Angela Merkelová je Doctor Honoris Causa z University of Ruse. Studium na univerzitě v Ruse jsou podporovány up-to-date akademických zařízení - zrekonstruovaných prostorách na akademické půdě, nové specializované knihovny, počítačových zdrojů, intranetu a internetu, kopírování a tiskové služby. Pro zájemce University of Ruse poskytuje období mobility pro výuku nebo stáže v evropských univerzitách a obchodních organizací. Více informací o univerzitě lze vidět na: http://www.uni-ruse.bg/en [-]