Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Historie Unigranrio začala v roce 1970, rok profesor José de Souza Herdy vytvořil Fluminense vzdělávací asociace (AFE), sponzora entitu tehdejšího United Colleges Rio Grande. Účetnictví a správa - v roce 1972, první univerzitní kurzy byly realizovány. Vzdělávání a jazyky kurzů nastartuje následující rok byla vytvořena v roce 1974, Vzdělávací centrum Duque de Caxias (CEDUC), působit jako aplikační College.

1980 zaznamenal vznik prvních zdravotní oblasti kurzů - Zubní lékařství, ošetřovatelskou a farmacie - následoval kurzy biologických věd, matematiky a chemie.

Akt uznání univerzity v Rio Grande Prof. José de Souza Herdy - UNIGRANRIO byl kvůli ministerské vyhlášky č 940, zveřejněné v Úředním věstníku dne 17. června 1994, a byl pak vytvořil kurzy práva, informační technologie a výkonnému sekretariátu. V roce 1995 přišel integrovat tuto cast průběh veterinární medicíny a portugalsko-španělské kvalifikační dopisy samozřejmě.

1990 je uvedeno tvorbu medicíny a rehabilitace kurzů, které obohatily oblast zdraví. V první polovině roku 2000 zahájila Unigranrio Součástí výuky tělesné výchovy. V roce 2003 vytvořil kurz Bachelor sociální práce a četných technologií vysokoškolského vzdělávání, a v první polovině roku 2004, jsme začali kurzy Bachelor of Nutrition, titul v Arts vzdělávání (vizuálního umění) a absolvent historie.

Dnes Unigranrio má více než 40 vysokoškolské kursy a technologie studia, 12 jednotek, ve státu Rio de Janeiro.

Poslání

Podporovat kvalitu života, se základním aktu vzdělávacího procesu.

Pohled

Je instituce, která poskytuje pro společnost, snaha nabídnout vzdělání, které aktivně a trvale podílí na společenství, ve kterých působí, a jednat jako zástupce společenské transformace prostřednictvím své vzdělávací projekty, výzkum a rozšíření. Hodnoty

Jsou hodnoty, které zažívají Unigranrio: Faith - Svoboda - Peace - Solidarita - Poctivost - Justice - Dignity - Tolerance

Místa

Rio de Janeiro

Adresa, 1. řádek
Rua Professor José de Souza Herdy, 1160 - Jardim Vinte e Cinco de Agosto, Duque de Caxias - RJ, 25071-202, Brésil
Rio de Janeiro, Stát Rio de Janeiro, Brazílie