Přečtěte si oficiální popis

UNIPAC- University prezident Antonio Carlos zahájila svoji činnost ve městě Barbacena, v roce 1965, a její zakladatel profesor Boniface Andrada.

Unipac-JF Campus II členem University prezident Antonio Carlos- UNIPACK má svůj původ v roce 1996 s vytvořením School of účetnictví u Dr. José Rua Cesario 175 v okrese Juiz de Fora schodů registrují silnou poptávku.

O dva roky později, on instaloval první Juiz de Fora logopedické Samozřejmě, vzhledem k očekávání juizforana vzdělávací komunity a mají značný poptávky z důvodu absence pokroku ve městě a regionu.

V roce 2000 byla postavena nová budova v sousedství farem Bethania s moderními laboratořemi a speciální zařízení potřebných pro výuku své akademické oblasti humanitních věd, fyzikální a zdravotnictví.

Tak, v souladu se svým plánem expanze bylo vytvořeno několik kurzů v souladu s potřebami Juiz de Fora a regionální prostředí a stal se nedílnou kampusu University prezident Antonio Carlos, vedení Fakulty humanitních studií a vědy s kurzy administrace, účetnictví a masová komunikace kvalifikace: žurnalistika a cestovního ruchu; Ústav Juiz de Fora školství s vyššími běžném Fakulty zdravotnických věd s biomedicína kurzy, tělesné výchovy, ošetřovatelství, farmacie, fyzioterapie, výživa, veterinárního lékařství, biologických věd; Lékařská fakulta v School of Medicine; Fakulta práva a humanitních věd v advokátní Course a Vysoká škola technická a sekvenčních studií Juiz de Fora s technologií kurzů v oblasti životního prostředí, technologie v oblasti marketingu Management Technology v podnikové informatiky a technologie v oblasti bezpečnosti.

Za ta léta, po dokončení své cíle a po vstřebává poptávky v Juiz de Fora, některé kurzy byly odstraněny, čímž se rozšiřuje počet míst pro stávající.

Být ve svém 16. roce své existence má v současné době přibližně 230 učitelů, včetně lékařů, učitelů a odborníků plně splňují stanovení MEC a rozvíjet svou pedagogickou činnost v několika kurzech instituce podle jejich poslání, které je: "Dosáhnout středního školství, výzkum a rozšíření, znalost filozofie vědy, techniky a techniky obecně, s cílem přispět k a ovlivňovat rozvoj sociálních oblastí v regionu Minas Gerais a Brazílie, as také vyškolit odborníky pro komunitu. "

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Celkovým cílem Veterinary Medicine kurzu je nácvik praktických lékařů v rámci holistického pohledu, s dovedností a kompetencí potřebných pro činnosti prevence, diagnostik ... [+]

Vyškolený profesionální je kvalifikován jednat v oblasti klinické a společník zvířat chirurgie, kliniky a chirurgie hospodářských zvířat nebo sportu a také v multidisciplinární týmy v oblasti veřejného zdraví, ekologie, sanitárních podmínkách prostředí a prevenci zoonóz. Ve výrobních a chovu zvířat činností, působí v oblasti tvorby živočišnou výrobu a produkci masa a mléka různých druhů, stejně jako technologie a kontrola živočišných produktů. zemědělství a agropodnikání řízení a technickou kontrolu laboratoří zvířat drog a krmiv jsou také oblasti role veterinárního lékaře, mezi mnoho jiní.

Průběh veterinárního lékařství Farm School má moderní veterinární nemocnice, která hostí vzdělávací postupy, výzkum a služby ke komunitě. Kurz je den, trvající 5 let.... [-]

Brazílie Juiz de Fora
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

M.D.

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

V průběhu Lékařská UNIPACK, dostatek příležitostí učení jsou k dispozici v teorii a praxi, včetně služeb obyvatelstvu podle kurzu, v němž se student vložen. ... [+]

V průběhu Lékařská UNIPACK, dostatek příležitostí učení jsou k dispozici v teorii a praxi, včetně služeb obyvatelstvu podle kurzu, v němž se student vložen.

Co znamená profesionální Pomáhá jednotlivcům i komunitám v prevenci a léčbě nemocí; studie, výzkumy a léčí poruchy a nemoci, výběru nejlepších postupů, jejichž cílem je předcházet a jak proti nim bojovat; diagnózu, žádosti o vyšetření, předepsané léky a dělá operaci. Pracuje rovněž do výzkumu nových léků a zařízení, nebo se účastnit programů prevence, hygieny a plánování sociálního lékařství.

kde pracuje Nemocnice, kliniky, zdravotní středisk... [-]
Brazílie Juiz de Fora
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině