Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Úvod

Read the Official Description

Cruzeiro do Sul Educacional byla založena v roce 1965 v Sao Paulu av současné době se skládá z vysoké školy Jižního kříže, SP SP; Universidade Cruzeiro do Sul, SP - SP; Univerzitní centrum Module, Caraguatatuba - SP; Univerzitní centrum federálního okresu, Brasília - DF, City University of São Paulo, SP - SP, Franca University College, vysoký standard a College CTEC v Franca - SP, College San Sebastian a College Goal San Sebastian - Center ve městě San Sebastian - SP, Fakulta Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; a více nedávno Univerzitní Panny Marie Záštita Centre, CEUNSP College College ITU a Salto City College ve městech Itu a Salto SP.

Strategická výhoda skupiny je skutečnost, že spolupráce s institucemi, značek a různých pozicích jako specifické trhy a charakteristiky měst, kde se udržuje vzdělávací zařízení. Všechny instituce zachovat svou identitu, aniž by se etické principy a ideály vzdělávání, které vedou akce jižního Vzdělávací Cruise, který se promítá do některé z nejlepších akademických ukazatelích mezi brazilskými vzdělávacích institucí.

 • Nejvyšší známky v první zahraniční institucionální hodnocení ministerstva školství - MEC.
 • Nejlepší kurz výtvarných umění v São Paulu v Národním průzkumu výkonů studenta - Enade.
 • Top kurzy v sociálních věd Brazílie v Národním Vyšetření výkonů studenta - Enade.
 • Nejlepší Production inženýrství kurzy v São Paulo v národním průzkumu výkonů studenta - Enade.
 • Nejlepší fyzikální léčba Průběh Sao Paulu v Národním průzkumu výkonů studenta - Enade.
 • Nejlepší Geografie Brazílie samozřejmě na Národní Vyšetření výkonů studenta - Enade.
 • Nejlepší běh dějin v Národním průzkumu výkonů studenta - Enade.
 • Biomedicíně: nejvyšší hodnocení v MEC.
 • Lékařský: pouze průběh São Paulo rozpoznán s maximálním konceptu. V Brazílii, která je členem průkopníka Příležitosti Global Health učení - GHLO, konsorcium vytvořené amerického sdružení lékařských vysokých škol.

 • Nejlepší program vysokoškoláka, podle CNPq.
 • Zvýšený počet vědeckých publikací v ISI Web of Science.
 • Nejlepší obliba v OAB-DF vyšetření.
 • Nejlepší místo v Enade, severním pobřeží ostrova São Paulo.
 • Více než 200 řádků institucionalizované výzkumu.
 • 66 výzkumné skupiny registrované v CNPq.
 • 04 doktorských a magisterských programech 11.
 • 51 stipendia pro vědecké Initiation CNPq.

Tyto charakteristiky a úspěchy jsou výsledkem dopustil, strukturované a sdíleného řízení mezi zakládajícími učiteli, členové akademické obce a uznávaní odborníci na trhu.

Stručná historie

Příběh začal v roce 1965, kdy skupina mladých učitelů vytvořila školu v Sao Paulo, čtvrti Sao Miguel Paulista: kolegia Jižního kříže. S rostoucím počtem studentů a nových perspektivách v roce 1972, byl oprávněn nabízet studijní obory, s vytvořením Fakultní Cruzeiro do Sul. To bylo zahájeno odtud, dodávky vysokoškolského vzdělávání.

Po 21 letech tvrdé práce a hodně odhodlání v roce 1993, přichází uznání od Ministerstva školství, která poskytuje Jižní kříž nejvyšší úrovni mezi vysokoškolskými institucemi, název univerzity.

Od té doby, to bylo zahájila řadu činností, které by podpořily vědecký výzkum. I v 90. letech, to bylo zaveden stipendijní institucionálním programem pro vědecký Zahájení Cruzeiro do Sul a držel 1. schůze vědeckého Zahájení univerzity.

Zaměření na budoucnost a hledají technologická řešení, která by poskytly kvalitní vzdělávání, výzkum v oblasti distančního vzdělávání byly provedeny, tvořit první testy s virtuální výukové prostředí a vytvoření vzdělávacího centra vzdálenost, aktuální Virtual Campus Cruzeiro do Sul.

V pátrání po vynikajícím vzděláním v roce 2001 byla profesionalizace Dean a Pro-farách, něco neslýchaného v rámci soukromých vysokých škol v Brazílii.

Ve stejném roce, školní areál Analia Franco, v luxusní čtvrti Sao Paulo, byl slavnostně otevřen, jasně ukazují touhu rozšířit oblast provozu ve městě. Během tohoto období, v uznání rozšíření aktivit podporovaných instituce od jejího založení, univerzita je v čele první mezinárodní misi programu univerzity partnerství v Mosambiku - Afrika.

Použití technologických nástrojů aplikovaných na vzdělání je institucionalizovaná s použitím Blackboard, vzdělávání absolvent, a také s rozvojem eClass, virtuálním výukovém prostředí, univerzita Cruzeiro do Sul. Dalším významným krokem bylo zahrnutí bakalářského programu na univerzitě v institucionálním programem pro vědecké Zahájení CNPq Exchange.

V roce 2004, dvě významné události značení historii univerzity: počátek aktivit kampusu svobody v centru města, a schválení prvních dvou mistrů: Zubní lékařství a přírodních vědách a matematice Výuka.

Sen o vytvoření skupiny soukromých vysokých škol, které balizasse etické zásady a závazky ke vzdělání začíná rýsovat, s pořízením modulu University Center, největší a nejvíce tradiční vysoká škola North Paulista pobřeží ,

A konsolidace univerzity pokračoval s otevřením dalšího školního areálu: kampusu Pinheiros, na západním zóně São Paulo a nasazení dvou doktorátů: Zubní lékařství a vědy a vyučování matematiky.

Také v roce 2008, dalším krokem k upevnění jižního vzdělávací Cruise Group je uveden, se získáním univerzitního Centra federálního okresu, první soukromá instituce vyššího vzdělání v Brasilia.

V roce 2012, univerzitní město Sao Paulo, tradiční instituce a uznávána pro kvalitu svých kurzů v oblasti zdravotní péče a pro jeho roli v distančního vzdělávání, připojil se k Southern Cross pro výchovu, tak, rozšíření výkonnost skupiny v státní území a prospěšný, s vědomím, získala v průběhu svých 40 let existence, k neustálému zlepšování kurzů nabízených každým členským institucí skupiny.

Byla založena v roce 2013, vysoká škola Vysoký standard, technický College a University of Franca - UNIFRAN, která vlastní nejlepší oficiální ukazatele kvality mezi brazilskými soukromých vysokých škol.

V letech 2014 a 2015, se stal součástí skupiny College San Sebastian - San Sebastian - SP, vysoká škola Cíl San Sebastian - San Sebastian - SP, Fakulta Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP, University Center Panny Marie Sponzorství - Salto a Itu - SP, vysoká škola CEUNSP - Salto - SP, vysoká škola Itu - Itu - SP vysoká škola a skok - skok - SP.

V současné době osm instituce vysokoškolského vzdělávání nabízejí bakalářských, magisterských a čelit vzdálenosti a programy dosahu, respektovat místní charakteristiky a požadavky. Tímto způsobem, shromažďovat akademicky příslušné instituce vyššího vzdělání a uznávané značky na svých příslušných trzích jsou cíle Jižní vzdělávací Cruise.

This school offers programs in:
 • Portuguese (Brazil)

Vidět Health Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Veterinářství

Campus forma Kombinované March 2019 Brazílie São Paulo

Kurz dává studentského sboru praktickou výuku zaměřenou na profesionální trh fakulty složený z lékařů učitelů, kteří mají bohaté zkušenosti ve svých oblastech. Veterinární Complex byly vyvinuty učební postupy, výzkum, rozšíření, jakož i klinické a chirurgická péče o malá i velká zvířata, která by doplňovala teoretickou výuku zajištěnou. Jeho nosná konstrukce má tři operační sál, osm kliniky klinické péče, klinické laboratoře, chov zvířat a preventivní medicína, pitva pokoje a chirurgickou techniku, anatomie laboratoře a mikroskopie, tekutiny pokoj a zobrazovací průmysl ( radiologie, ultrazvuk a echokardiografie), stejně jako velké péče o zvíře yard, stánky a boudy pro chov zvířat Complex a za péči. V průběhu kurzu je student podněcovány k účasti na výzkumných činnostech prováděných učiteli, stejně jako programy technické a vědecké spolupráce vedené v tuzemských i zahraničních institucí, jako je San Diego Zoo, s nímž udržuje jediný projekt v zemi, financované Zoological Society of San Diego. vzdělávací aktivity jsou podporovány, včetně kurzů a přednášek pro veřejnost o základní péči v zacházení se zvířaty, který je zodpovědný vlastnictví pet a dobrých životních podmínek zvířat, vakcinační a kastrovat psů a koček, o osvojení zvířete projekty opuštěné a veterinární pomoc farmám .Professores kurzu a studenti, kteří dělají vědecký výzkum tvoří výzkumnou skupinu s názvem strukturální a funkční veterinární patologie, zapsaná v (Národní rada pro vědecký a technologický rozvoj) CNPq, která vyvíjí projekty v oblasti výzkumu linií infekční a parazitární nemoci u domácích zvířat a Wild, Experimental Pathology, onkologie a veterinární toxikologie. [+]

V průběhu

Kurz dává studentského sboru praktickou výuku zaměřenou na profesionální trh fakulty složený z lékařů učitele, kteří mají rozsáhlé zkušenosti v oblastech jejich atuação.No veterinární komplexu byly vyvinuty učební postupy, výzkum, rozšíření a lékařské a chirurgické péče o malá i velká zvířata, která by doplňovala teoretickou výuku.

Jeho nosná konstrukce má tři operační sál, osm kliniky klinické péče, klinické laboratoře, chov zvířat a preventivní medicína, pitva pokoje a chirurgickou techniku, anatomie laboratoře a mikroskopie, tekutiny pokoj a zobrazovací průmysl ( radiologie, ultrazvuk a echokardiografie), stejně jako velké péče o zvíře yard, stánky a boudy pro chov zvířat Complex a za péči. ... [-]


Zubní lékařství

Campus forma 8 - 8 semestry March 2019 Brazílie São Paulo

Kurz dává studentského sboru praktickou výuku zaměřenou na profesionální trh fakulty složený z lékařů učitele, kteří mají rozsáhlé zkušenosti v oblastech jejich atuação.No veterinární komplexu byly vyvinuty učební postupy, výzkum, rozšíření a lékařské a chirurgické péče o malá i velká zvířata, která by doplňovala teoretickou výuku. Jeho nosná konstrukce má tři operační sál, osm kliniky klinické péče, klinické laboratoře, chov zvířat a preventivní medicína, pitva pokoje a chirurgickou techniku, anatomie laboratoře a mikroskopie, tekutiny pokoj a zobrazovací průmysl ( radiologie, ultrazvuk a echokardiografie), stejně jako velké péče o zvířata yard, stánky a boudy pro chov zvířat Complex a pod atendimento.Durante kurzu je student podněcovány k účasti na výzkumných činnostech prováděných učiteli a as programů technické a vědecké spolupráce vedené v tuzemských i zahraničních institucí, jako je San Diego Zoo, s nimiž udržovaných jediný projekt v zemi financován z Zoological Society of San Diego. vzdělávací aktivity jsou podporovány, včetně kurzů a přednášek pro veřejnost o základní péči v zacházení se zvířaty, který je zodpovědný vlastnictví pet a dobrých životních podmínek zvířat, vakcinační a kastrovat psů a koček, o osvojení zvířete projekty opuštěné a veterinární pomoc farmám .Professores kurzu a studenti, kteří dělají vědecký výzkum tvoří výzkumnou skupinu s názvem strukturální a funkční veterinární patologie, zapsaná v (Národní rada pro vědecký a technologický rozvoj) CNPq, která vyvíjí projekty v oblasti výzkumu linií infekční a parazitární nemoci u domácích zvířat a Wild, Experimental Pathology, onkologie a veterinární toxikologie. [+]

V průběhu

Zubní Student (budoucí DDS) je profesionální s humanistický, kritický a reflexní v profesi, pracující na všech úrovních ústní zdravotní péče, založené na etických a právních zásad, které se zavázaly ke společenské realitě, kulturní a ekonomické země. Humanistické vzdělání má zásadní význam pro zdravotní profesionály, jak to bude fungovat a bude vztahovat na lidi poskytující četné mezilidských situací, které vyžadují přípravu v oblasti humanitních věd. Vědecké poznání dá technickou přípravu studentů s dovedností a chování, které umožňuje rozhodovat a jednat bezpečně a efektivně v prevenci a léčbě orální a maxilofaciální nemocí a podpora celkové zdraví svého pacienta. Stomatologie je profese, která se stará o zdraví ústní dutiny lidí, kteří pracují v preventivní, léčebné a rehabilitační nemocí úst. Student získává vzdělání, které umožní diagnostikovat a léčit ústní onemocnění a systémová onemocnění s ústní projevy. Tak se na jejich výcviku, učení je nutná z různých oblastí poznání se základní a odborné obsah, který se učil s různými metodě výuky. Předmět je určen na kampusech San Miguel a svobody, které nabízí během dne a noci, která trvá 8 semestry, mají celkovou zátěž 4007 hodin. Trh práce Professional když se cesta ven připraven působit jako praktického lékaře nebo obecně může jednat v jedné z těchto oblastí: zdraví veřejnosti; Endodoncie: ošetření kořenových kanálků; Parodontologie: ošetření guma; Stomatologie: výplně zubů; Protéza: Rehabilitace funkce zubu nebo nahrazení chybějících zubů; Radiologie: rentgenové vyšetření a další testy za použití obrazu; Pacienti se zvláštními potřebami; Pediatrická stomatologie: prevence a léčba kojenců a dětí; Chirurgie: jednoduché extrakční postupy, nebo rozsáhlé... [-]


Videos

Conheça a Universidade Cruzeiro do Sul