Přečtěte si oficiální popis

Cesta růstu, úspěchy a úspěchy!

Jsme na City University of Sao Paulo - UNICID, jsme model instituce v národním panorama, které se zavázaly ke vzdělání a inovací.

Sláva a síla jsme dosáhli v této zemi jsou výsledkem 40 let obětavost, průběžnou aktualizaci a vysoké investice do infrastruktury.

Následující řádky jsou účtu o tom, jak jsme se postavil tento úspěch.

Uchováváme v naší historii závažnost a hlavní cíl trénovat více příslušných odborníků od roku 1972, kdy byla vytvořena instituce skupinou pedagogů pod vedením profesora Remo Rinaldi. V této době jsme byli ještě známý jako škola východní zóny São Paulo (fzl).

Byli první instalace vysokého školství v okrese São Paulo z Tatuape, ve východní části města, a také první nabídnout kurz Fyzioterapie v roce 1984, pokračující zvolen jako jeden z nejlepších v Brazílii prestižním Student příručka, vydaná Editora duben.

V roce 1992, uznávaný jako vysoké školy, jsme začali volat City University of São Paulo - UNICID.

V roce 1995 jsme se průkopníkem v Telekomunikačním kurzu nabídky, reference pro mnoho jiných vysokých školách pod vedením MEC.

V roce 2000, všichni vysokoškolák University (historie, vzdělávání, literatura, Life Sciences, matematika a tělesná výchova) přišlo být vložen do předmětů vzdělávacího programu, aby splňovaly vzdělávací politiku MEK, které doporučilo novou dynamiku v interdisciplinární perspektivě. Tento program se stal odkaz ve vzdělávacím prostředí.

Během těchto čtyř desetiletí, posilujeme nás hodně v oblasti zdravotnictví a my jsme začali být považován za odkaz v tomto ohledu. Zpočátku jsme nabídli ošetřovatelské, fyzioterapie a zubní lékařství a v roce 2004 jsme začali nabízet kurzy medicíny a biomedicíně, zavedené s maximálním skóre MEC. Dnes jsme přidali 32 let zkušeností v této oblasti a více než 6000 absolventů a působí na trhu, což je nejrušnější a nejvíce prestižní kurzy profesionálními sektory.

V roce 2008 se mechatroniky Inženýring v elektrotechnice, stavebnictví a inženýrství životního prostředí se staly součástí našeho seznamu vysokoškolských kurzů. Kromě toho jsme spustili nové kurzy Technology vysokoškoláka v pozemním stavitelství, design, mezi ostatními.

V roce 2009 jsme začali nabízet průběh architektury a urbanismu, který dává solidní zázemí a má vyznamenání zaměření na udržitelnost.

Další silné stránky jsou naše kliniky a naše laboratoře vybaveny vysoce moderní zařízení a technologií naší fakultě velmi zkušený a kvalifikovaný. Učte závazek, požadujeme, odhodlání a účtovat studentům a učitelům výsledky a neustálé hledání novinky a aktualizace v oblasti.

Jsme teď jeden z nejlepších vysokých škol v zemi, která kombinuje solidní znalosti profesní etiku a že jde vždy v souladu s inovacemi na globálním trhu, který nabízí více než 60 vysokoškolské kursy a technologie bakalářském, magisterském kurzy Lato sensu a stricto sensu, osobně se oblastí zdraví, obchod, komunikace, právní vědy, Přesné a cestovní ruch, mimo jiné, a několik doškolování a partnerství, programy v Brazílii iv zahraničí. Rok 2012, rok UNICID karantény, znamenala okamžik rozšíření instituce, která se stala součástí Jižního kříže pro výchovu, klidný College Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Univerzitní centrum Module, Caraguatatuba - SP; University of Franca, Franca SP; Univerzitní centrum federálního okresu, Brasília - DF, San Sebastian College, San Sebastian - SP; Fakulta Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; University Panny Marie z centra sponzorství, Salto a Itu - SP, a univerzitní město São Paulo, São Paulo - SP, spojují své síly a vytvořit silnější provoz, konkurenceschopné a schopni nabídnout lepší vzdělávací možnosti pro odbornou přípravu našich studentů

Bude i nadále k napsání tohoto historii skvělých úspěchů a úspěchů!

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Curriculum umožňuje partnerství s několika oblastech a serviçosExcelência školení: nejvyšší hodnocení v brazilským ministerstvem školství (MEC) a optimální umístění ve En ... [+]

O PRŮBĚHU Curriculum umožňuje partnerství s několika oblastech a serviçosExcelência školení: nejvyšší hodnocení v brazilským ministerstvem školství (MEC) a optimální umístění ve Enade 2010. Příslušnost k uznávané zdravotnické oblasti centra univerzity v Sao Paulo - UNICID průběh biomedicíně má modulární učební plán. Tento návrh je integrovat základní disciplíny a klinických oborů v jednotkách, jako je agrese a obranné modul, který řeší obsahu patologie, mikrobiologie, imunologie, parazitologie mezi různými outros.Metodologia. Celý přístup k obsahu vzdělávání využívá aktivní metodiku výuky a učení může stimulovat budoucí biomedicínských rozvinout kritické myšlení připravuje jej pro profesní oblasti. Proto doporučujeme, aby student naučit se učit a učit se tím, že dělá, jak se tak lepší školicích a kvalifikačních profissional.Parcerias s výzkumnými ústavy a laboratoře. Tímto způsobem mají studenti přístup ke kompletnímu vzdělání, které jim umožní pracovat v partnerství s výzkumnými institucemi, odvětví technologického rozvoje, diagnostické laboratoře doplňují a prediktivní lidských nemocí, jakož i životního prostředí a potravin analýzy, studie / analýzy lidské genetiky a molekulární biologie. Teorii do praxe! Navíc, dokončení zdravotnické interdisciplinární program ve Společenství (Pisco), jehož oblastmi činnosti jsou nastavení ve Společenství, University Health Program týmy Rodinné a primárních zdravotnických služeb, umožnit studentům neustálém kontaktu s obyvatelstva a výkon povolání. Příprava jim tak, aby sloužil komunitu, integraci týmů v oblasti veřejného zdraví, vykonávat plánování, dozor a kontrolu zdravotních programů pro prevenci kvality doenças.Infraestrutura a moderní laboratoře. Univerzita spojuje infrastrukturu v nejvyšší kvalitě, s moderními laboratořemi, jako nejmladší klinická analýza Lab, což přispívá k výuky, výzkumu, zdravotní péče a služby pro komunitu, s technickou dokonalost... [-]
Brazílie São Paulo
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Příslušnost k uznávaným UNICID oblasti zdravotnictví, School of Medicine používá jinou metodu výuky-učení, student-střed. ... [+]

O PRŮBĚHU Excellence v oblasti vzdělávání: nejvyšší hodnocení v brazilským ministerstvem školství (MEC). Příslušnost k uznávaným UNICID oblasti zdravotnictví, School of Medicine používá jinou metodu výuky-učení, student-střed. Problém-založené učení (PBL - Problem Based Learning) umožňuje interdisciplinární a komplexní přístup ke zdravotním stavu obyvatelstva, s důrazem na humanistický postoj a etiku na profesi a pacientem, v realitě Unified zdravotnického systému Brazílie (SUS) , Od začátku, student je vyzývají, aby vytvořily klinické úvahy a naučit se rozhodovat na základě vědeckých důkazů. Kromě toho se provádí internátní školu v nejlepších zdravotnických zařízení ve městě, jako je například nemocnice na státní úředníci Městské dětské nemocnice Dítěte Ježíše a Porodnice Leonor Mendes de Barros. Praktické uplatnění v různých situacích: základní zdravotnické jednotky, ambulantní kliniky, pohotovosti a nemocnice střední a vyšší složitosti. ... [-]
Brazílie São Paulo
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
12 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině