Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Bolívie

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Bakalář Bolívie Cochabamba Colcapirhua Municipality February 2019

Private Technická univerzita UNITEPC Cosmos je instituce vyššího vzdělání, právně existovat a je chráněn článkem 94 Ústavy Mnohonárodní stát Bolívie. Duch, který byl vytvořen na Technické univerzitě Soukromý vesmír, UNITEPC, 24 let, mají společenský prostor odborné přípravy nejen, ale je to místo, které nabízí opravdovou příležitost pro komplexní profesionalizace v těchto dnech post- modernost, globalizace a informační technologie, kde není snadné najít vzdělávací návrhy … [+] zahrnující podporu etických a morálních hodnot, které společnost požaduje. V UNITEPC je „vyšší vzdělání live“ se s podnikatelským duchem a lidskosti. Za tímto účelem má poslání a jasný a objektivní obraz, který generuje vysoké nároky na úspěch svých žáků, učební tým renomovaných odborníků z různých oblastí lidského poznání, kteří jsou vyškoleni, aby provedla tréninkové procesy v oblasti vysokoškolského vzdělávání, správa na základě vědeckých poznatků. Vítejte v tomto akademickém prostředí. mise „Příspěvek k udržitelnému rozvoji země a ve světě prostřednictvím vědeckého a technologického výzkumu, inovativní formy výroby a tvorby sociálně odpovědných odborníků, proaktivní, výzkumných pracovníků a vedoucích pracovníků s kritickou kapacity, napomáhat rozvoji kulturní rozmanitosti, sociální spravedlnosti, demokratického soužití a prosperity“. vyhlídka „Být univerzita národní a mezinárodní projekce, který je schopen vyhovět potřebám vysoce strategické priority v oblasti odborného vzdělávání, s povoláním služby k mezikulturnímu komunity v oblastech důležitých pro komplexní, udržitelný, vědeckého a technologického rozvoje, provádějí vzdělávací procesy kvalita a spravedlnost“. [-]