The International Academy Of Osteopathy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Chceme, aby byli naši studenti připraveni být bezpečnými, kompetentními a nezávislými osteopaty. Proto nabízíme moderní kurzy, které splňují nejvyšší možné akademické standardy. Velkou výhodou je dobrá vědecká nadace (Evidence-Based Practice - EBP). Od našich studentů se očekává, že budou vždy jednat na základě rozsáhlých vědeckých poznatků.

Kvalitní. Inovace. Uznání. Respekt. To je to, čeho jsme na stánku IAO®.

  • Kvalita : Neustále hledáme způsoby, jak zlepšit naše kurzy. Dnešní studenti hrají hlavní roli v tomto: částečně díky své zpětné vazbě dokážeme zlepšit kvalitu našich služeb.
  • Inovace : IAO® sleduje nejnovější vývoj (Evidence-Based Practice). Již řadu let provádíme "smíšené učení" v našich učebních osnovách. To znamená, že naše metodika výuky se skládá z kombinace klasické výuky a e-learningu. Kromě toho i nadále hledáme způsoby, jak ještě více zvýraznit model osvědčených postupů v našich kurzech.
  • Ocenění : Velkou váhu pro disciplínu osteopatie, ale také pro úsilí našich zaměstnanců, učitelů a studentů.
  • Respekt : Nejen respekt k našim studentům, našim učitelům, našim asistentům a zaměstnancům, ale také k pacientům. Vztah mezi osteopatou a jeho pacientem je založen na vzájemném respektu.

Osteopathická profese

IAO® nadále usiluje o zvýšení akademické povahy osteopathické profese a uznávání profese osteopatie ve všech zemích, kde organizujeme školení. Spolupráce se stávajícími zdravotnickými profesemi je v tomto ohledu životně důležitá.

Sociální účel

Vedle našich kurzů zaměřených na osteopatie se také snažíme dosáhnout společenského cíle. Na našich klinikách v Gentu a Antverpách (Belgie) dáváme každému možnost užívat si výhody osteopathické léčby. Na klinikách mohou pacienti léčit zdarma naši studenti v posledním ročníku, samozřejmě vždy pod dohledem kvalifikovaného osteopatu.

Místa

Gent

Adresa, 1. řádek
Kleindokkaai 3-5

B-9000 Gent, Flandry, Belgie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium