Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na jedné z nejlepších a nejvyspělejších míst učení na světě. Od roku 1996 Fakultě mezinárodních studentů vyškolil tisíce doktorů medicíny, Zubní lékaři (zubní lékaři) a farmaceutů.

Ázerbajdžán Medical University (AMU) která byla založena v roce 1930, je jedním z největších a nejprestižnějších vysokoškolských vzdělávacích institucí v zemi.

K dispozici je 5 fakult, které zahrnují: Všeobecné lékařství, Lékařská profylaxi, stomatologie (zubní lékařství), vojenské lékařství, farmaceutické.

V současné době existuje 8000 studenti (včetně 1171 zahraničních studentů), kteří studují na univerzitě. Tyto kurzy jsou vyučovány přes 74 akademických oddělení komplexním zaměstnanců více než 1628 vyškolených odborníků.

K dispozici je 5 fakult, které zahrnují:

01. VŠEOBECNÉ LÉKAŘSTVÍ

Během posledních 10 let 2768 vědecké práce zaměstnanců fakulty byly zveřejněny, 467 z nich jsou příručky, příručka doplňky a jiné vzdělávání-metodické práce, 1173 je článek z časopisů, 1128 jsou práce, 605 práce jsou publikovány v vědecké souhrny cizích zemí a konferenční materiály.

02. MEDICAL profylaxe

03. STOMATOLOGIE

Stomatologického fakulta Ázerbájdžánu lékařské fakulty byla organizována v roce 1954. Cílem založení fakulty bylo poskytnout obyvatel naší republiky s vysoce kvalifikovanými odborníky zubař.

04. vojenské lékařství

05. farmaceutické

Několik Lékaři chemických a biologických věd, kteří pracují v Azerbaijan National Academy of Science jsou absolventi katedry farmakologie Ázerbájdžánské lékařské univerzity.

Ázerbajdžán

V prvním desetiletí tohoto století, Ázerbajdžán byl doma k jednomu z nejrychleji rostoucích ekonomik na světě. Vedený rychlou expanzi svých odvětví ropy a plynu, country,Äôs HDP ztrojnásobil mezi roky 2003 a 2011. Hospodářský růst se ochladil v posledních letech, ale Ázerbájdžán nicméně udělal velmi úspěšný přechod na expandující tržního hospodářství, neboť dosažení jeho samostatnost z bývalého Sovětského svazu v roce 1991. Země o více než devět milionů lidí, Ázerbajdžán sedí na křižovatce východní Evropy a západní Asii. To je ohraničené okamžitě ze strany Turecka, Íránu a Ruska, a sdílí tento region s ostatními bývalých sovětských republik, včetně Gruzie a Kazachstánu.

Kdo jsme a co nabízíme?

 • TRC Vysoké školy část TRC výchovné skupiny společností.
 • Exkluzivní po celém světě zástupce AMU.
 • Evropská společnost s evropským etickým kodexem.
 • Dlouholeté zkušenosti.
 • Není agent, ale University Zástupce

Trvalé styčné kanceláře po celém světě

Ubytování a podpora

 • TRC Vysoké školy AMU studentů zaručena na sdílení koleji, pokud si to přejí
 • TRC Vysoké školy AMU studenti mají zdarma TV a Wi-Fi za předpokladu, ve svém pokoji
 • TRC Vysoké školy AMU studenti mají pračku a ledničku poskytované ve svém pokoji
 • TRC Vysoké školy AMU studenti mají TRC Vysoké školy pro dospělé Mentor (dr of Medicine)
AMU

AMU Jewel of Ázerbájdžán univerzit

 • Člen mezinárodního rejstříku (od roku 1996)
 • Člen Asociace univerzit moře Černé (od roku 1999)
 • Člen Asociace pro mezinárodní univerzity (od roku 2000)
 • Řádným členem Asociace evropských univerzit (od roku 2002)
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Azerbaijan Medical University

Historie školství ve farmakologii v Ázerbájdžánu začíná rokem 1938. Náš Ústav farmakologie vlaky vysoce kvalifikované pharmaceutist s bakalářského a magisterského studia ... [+]

Historie školství ve farmakologii v Ázerbájdžánu začíná rokem 1938. Our Ústav farmakologie trénuje vysoce kvalifikované pharmaceutist s Bakalářské a magisterské studium pracovat ve zdravotnictví, včetně farmakologie pole. Naše oddělení učí studenty základy farmakologie - vyhledávání zdrojů léčivých prostředků, metod kontroly jakosti léčiv a přípravu různých léků. Studenti získají znalosti a dovednosti v oblasti zavádění moderních metod chemických analýz a nákupu nových léků. Studenti také získat podrobné informace o možném vlivu léku na organismus, jakož i ke studiu kvality medicíny.

V současné době existuje více než 6500 vysoce vzdělaný pharmaceutist s bakalářského a magisterského studijního v Ázerbájdžánu. Téměř všechny z nich jsou absolventi katedry AMU farmakologie. 11 osob nedávno obhajoval tezi o doktorát a 44 osob PhD v oboru farmakologie ve speciálních křesel katedry.... [-]

Ázerbájdžán Baku
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Azerbaijan Medical University

Zdravotnický personál jsou připraveny na "Léčba work" Specialitou na fakultě. Základní lékařské předměty jsou studoval na 1-3 kurzů, klinické předměty jsou studoval na 4- ... [+]

Zdravotnický personál jsou připraveny na "Léčba work" Specialitou na fakultě. Základní lékařské předměty jsou studoval na 1-3 kurzů, klinické předměty jsou studoval na 4-6 kurzů.

Někteří studenti lišící se vzděláním mají možnost dělat praktickou práci na univerzitách v různých zemích (jak Turecku, Německu, USA, Bulharska, Rumunska, Itálie) předčasného diplomové období.

Talentovaní studenti fakulty vyzkoušet na vědecko-výzkumných prací skutečných problémů medicíny studentské vědecké společnosti spolu s jejich vzděláním.

16 oddělení a jeden úkon kurz na II profylaktické léčbě fakulty. 3 z nich jsou teoretické, 14 jsou klinika oddělení. Vědecké výzkumy se provádějí na odděleních na různých problémů a řešení problémů medicíny spolu se vzděláváním.... [-]

Ázerbájdžán Baku
Září 2019
Angličtina
Denní studium
6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Azerbaijan Medical University

Stomatologického fakulta Ázerbájdžánu lékařské fakulty byla organizována v roce 1954. Cílem založení fakulty bylo poskytnout obyvatel naší republiky s vysoce kvalifikovan ... [+]

The Stomatologie fakulta Ázerbájdžán lékařské univerzity byl organizován v roce 1954. Cílem založení fakulty bylo poskytnout obyvatel naší republiky s vysoce kvalifikovanými odborníky zubař.

Od prvních letech zahraničních studentů z - (Svazu nezávislých goverments), Lyria, Irag, Palestině, Afghánistánu, Pákistánu, Turecka, Íránu a dalších zemí studovat Azerbaijanian studenty.

Vznik zubaře kliniky Univerzity v roce 2002 lze považovat za novou fázi stomatologické fakulty. Praktická výuka v této klinice jsou prováděny v učebnách vybavených moderním zařízením.

Obecně platí, že 13 doktorů věd ČR, profesorů, 32 dosents a vedoucích pedagogů, 46 kandidátů věd, 24-senior učitel, 89 asistentů, 33 učitelů pracovat na stomatologii fakulty.... [-]

Ázerbájdžán Baku
Září 2019
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině