Murdoch University

Úvod

Read the Official Description

Murdoch University je místo, kde zdarma myslitelé z celého světa přicházejí společně, aby se rozdíl. Murdoch je moderní, dynamický univerzita s reputací za vysokou kvalitu výuky, výzkumu a studentské podpory a spokojenosti.

Murdoch se řadí v horní dvě procenta univerzit po celém světě dle Times Higher Education World University Rankings (2013/2014), a zařadil do top 100 univerzit do 50 let v závislosti na Times Higher Education 100 pod 50 (2014). Murdoch také nedávno dostala pětihvězdičkový absolventa hodnocení zaměstnání studenty v populárním Good Universities Guide (2015).

Vzdělávání na Murdocha je o vytváření příležitostí pro vaši budoucnost, v tomto rychle se rozvíjejícím věku globalizace, vaše možnosti kariéry jsou nekonečné. V Murdoch, jsme vytvořit cesty pro přístup každý jeden z těch malých možností. Máme state-of-the art zařízení, skvělé služby pro studenty a širokou škálu kurzů. Pomůžeme vám, aby co nejvíce ze svého univerzitního vzdělání a nabídnout příležitosti, které bude vaše studium opravdu nezapomenutelný zážitek.

Murdoch se nachází přibližně 20 minut jízdy autem (15 km) od centra města Perth a 10 minut (8 km) od přístavního města Fremantle, a má více než 22.000 studentů, včetně 3000 zahraničních studentů tvoří více než 90 různých zemí, kteří studují kurzy na vysokoškolák a úroveň absolventa prostřednictvím našich 9 škol: - School of Engineering & IT - School of Management & Governance - umělecké školy - školy zdravotníků - školní psychologie - pedagogická škola - škola práva - škola veterinární a vědy o živé přírodě - Sir Walter Murdoch Škola veřejné politiky a mezinárodní záležitosti

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář Ošetřovatelství

Campus forma Denní studium 3 let February 2018 Austrálie Perth

Přineste svou vášeň pro ošetřovatelství na Murdocha a my 'll vám pomůže rozvíjet kvalifikaci a zkušenosti, které potřebujete během pouhé 3 roky. [+]

Bakalář ošetřovatelství

Staňte kvalifikovaný ošetřovatelský praktik s naší Ošetřovatelství stupně

Jako zdravotní sestra jste v první linii podpory poskytování empatii a na vysoké úrovni zdravotní péče pro pacienty a jejich blízkými.

Přineste svou vášeň pro ošetřovatelství na Murdocha a my 'll vám pomůže rozvíjet kvalifikaci a zkušenosti, které potřebujete během pouhé 3 roky. Můžete si také vybrat speciální oblast od začátku své míry, a začít svou dobře placenou kariéru dříve.

Přineste si povolání v ošetřovatelství na Murdocha a my vám pomůže vytvořit základ pro své praktické učení na pracovišti. ... [-]


BSc

Bachelor Of Science V Oblasti Veterinární Vědy

Campus forma Denní studium 5 let February 2018 Austrálie Perth

Tento pětiletý studium vede k zapsáno odborné kvalifikaci v oboru veterinárního lékařství. [+]

Bachelor of Science (BSC) ve veterinární biologie / Bachelor veterinárního lékařství a chirurgie (BVMS)

Učte se od některých z Australasie 's nejlepší veterinární pedagogických pracovníků vědy

Připojte se do našeho mezinárodně proslulý Vet School a získat dovednosti a zkušenosti, které potřebujete pracovat jako kvalifikovaný veterinář. Naše Vet Věda Kurz trvá přístup k vědecky podložené, aby vás připraví na nejvyšší úrovni práce ve veterinárním průmyslu.

Získat praktické zkušenosti s řadou zvířat

Jako Vet Science studenta, budete 'll dozvědět ruce na dovednosti ve všeobecné praxi a krizových oblastech, tady na koleji v naší veterinární nemocnice a South Street areálu farmy. Ty 'll mít také šanci na dokončení prak práci v jiných útulcích a zařízení, jako je RSPCA, Perth Zoo a západní Austrálie ministerstva zemědělství v Albany.... [-]


Videos

Study in Australia - An unexpected Adventure

Murdoch University - Welcome

The Murdoch University North-West Trip