University of Southern Queensland (USQ)

Úvod

Read the Official Description

University of Southern Queensland (USQ) má jedinečnou kulturu, která se zaměřuje na podporu, flexibilitu a kvalitní vzdělávání. Když začnete své studium s USQ se napojíte pulzující, multikulturní a poutavý komunitu studentů zavázala k vytvoření světlé budoucnosti.

O NÁS

Za méně než padesát let jsme se stali přední multi-školní areál vyučovací a výzkumné instituce poskytující vzdělání na celém světě. Více než 27 000 studentů z celého 116 zemí, využijte našich flexibilních možností vzdělávání tím, že studuje:

On-kampusu v jednom z našich tří australských kampusech Prostřednictvím on-line a distančního vzdělávání Prostřednictvím jedné z našich USQ partnery v oblasti vzdělávání po celém světě

uznání

No.1 University v Austrálii Graduate zaměstnatelnosti. Good University Guide, 2017 USQ je QLD je No. 1 poskytovatel online studií postgraduálních - odbor školství, 2015 • USQ má 14 oblastí výzkumu, které s výkonem, nebo vyšší, světový standard - vynikající výsledky ve výzkumu pro Austrálii (ERA) 2015 USQ je zařadil do top 5 programů MBA v Austrálii - Financial Review Group, 2015 USQ je zařazen č.1 v QLD pro absolventy strojírenských v práci na plný úvazek. (95,5%) - postgraduální Destinace Survey 2012-2016 Naše Bachelor of Communications (Public Relations) stupeň je akreditován s Public Relations Institute of Australia Bakalář informačních technologií je akreditována australské Computer Society (ACS)

Tam, kde jsme se nacházejí?

USQ má tři školní areály v rámci regionu Southern Queensland v Austrálii; USQ Toowoomba, USQ Springfield a USQ Ipswich. Každý školní areál se nachází v 2 hodiny jízdy od Brisbane, hlavního města Queenslandu.

Každý školní areál nabízí jedinečný a různorodý studentský kulturu, malé velikosti třídy, snadný přístup k podpoře a bezpečné a přátelskou atmosféru zažít uvolněný australský způsob života.

USQ Toowoomba poskytuje ideální útočiště pro studium, protože vám nabízí výhody městského prostředí, v uvolněné atmosféře country. Přibližně dvě hodiny dojezdové vzdálenosti od Brisbane CBD, největšího australského vnitrozemí město také nabízí spoustu práce při zavření ty knihy na den a plný on-kampusu zkušenosti s obytným College ubytování.

USQ Springfield je rozbočovač pro digitální produkci a výkon, včetně state-of-the-art televizním studiu, rozhlasové stanice a zkušebny prostor, stejně jako spolupráce učeben a zcela nové laboratoře pro vědu a techniku. Nachází se pouhých 35 minut od Brisbane CBD.

USQ Ipswich je listnatý campus má velkolepé výhledy na město a elegantním mixem historických i moderních budov, včetně ohromující knihovnou s obývacím deštný prales. Školní areál je 55 minut od Brisbane CBD, a je přístupný přes městskou hromadnou dopravou. Každý školní areál nabízí jedinečný a různorodý studentský kulturu, malé velikosti třídy, snadný přístup k podpoře a bezpečné a přátelskou atmosféru zažít uvolněný australský způsob života.

Podpora

USQ podporuje jeho žákem je každý-step-of-the-cesta celém svém učení cesty. Každý student je přidělen svůj vlastní vztah studenta Officer (SRO), od prvního dne do pomoci zlepšit jejich individuální univerzitní zkušenosti a dát jim nejlepší příležitost uspět v terciárním studiu, bez ohledu na to, jak se rozhodnete studovat.

Náš odborně akreditované pracovníci nabízejí také podpůrné služby pro on-areálu a on-line studenty od setkání s Vámi na letišti, až po on-line podpory.

Kde zůstat?

Pokud se chystáte studovat na akademické půdě s USQ existuje řada možností, aby vyhovovaly každému rozpočtu ubytování, to vše v těsné blízkosti každého z našich areálech.

Budete mít možnost na-školní areál, off-areálu a ubytování v soukromí a přátelský tým vám rád pomůže při hledání vhodného volbou pro vás.

Co studovat?

Programy USQ jsou navrženy s cílem připravit průmyslově připravená, mezinárodně kvalifikované absolventy. Můžete studovat s USQ na diplom, vysokoškoláka, postgraduální a vědecké úrovni a mohou také využít naše profesní rozvoj jednotlivými chody, stáž programy a kurzy anglického jazyka, aby posílily své kariéry.

USQ nabízí kurzy v následujících oblastech disciplíny:

Podnikání a obchod Creative Arts a média vzdělání Strojírenství a zastavěného prostředí Zdraví & Community Humanitní vědy a komunikace informační technologie Právo a spravedlnost Vědy Anglický jazyk

Studium na-školní areál v Austrálii

Výběr ke studiu na-školní areál v Austrálii vám dává na výběr ze tří areálů, které se nachází v jižní Queensland v Toowoomba, Ipswich a Springfield. Volba svou polohu bude do značné míry záviset na stupni, který chcete studovat. Jako on-kampusu USQ studenta se můžete ponořit v bezpečné, přátelské a multikulturním prostředí. Najdete užitečné a přístupně personál a ubytování, které je pohodlné a cenově dostupné.

Studium podle vzdálenosti (on-line) vzdělávání

Rozhodnout se studovat distančního vzdělávání poskytuje flexibilitu pokračovat v práci, zatímco budete studovat, a zůstat v blízkosti rodiny a přátel. Stupeň obdržíte je přesně stejný jako studenti, kteří studují na akademické půdě. Hlavním rozdílem je způsob, jakým budete komunikovat se svými přednáškami a spolužáky. To všechno se děje online.

Připraveni použít na USQ?

Použití ke studiu se USQ je snadné! USQ přijímá žádosti po celý rok. USQ dostává tisíce žádostí každý rok, takže je důležité používat včas, aby se ujistil, bezpečné místo, a aby byl čas pro vaši, aby se vaše nezbytná studijní opatření (tj vízum, organizovat rodinné a pracovní závazky).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Magistr » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář Ošetřovatelství

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 3 - 6 let February 2018 Austrálie Toowoomba Brisbane Australia Online + 3 více

[+]

Vstupní požadavky Anglický jazyk Požadavky Střídavé cesty [-]

Magistr

Magistr Ošetřovatelství (mnsg)

Online forma Denní studium Kombinované 18 - 60 měsíců February 2018 Austrálie Australia Online + 1 více

Jste RN, kteří chtějí upgradovat svou kvalifikaci nebo se stát lídrem v oblasti zdravotní péče? Naše Master of Nursing jsou navrženy pro zvýšení své dovednosti ve vedení a strategické řízení v rámci svého aktuálního ošetřovatelské praxi. Kromě možnosti volitelných předmětů a výzkumných příležitostí lze srovnat s vašimi osobními kariérních ambicí. [+]

Mistr ošetřovatelství pro registrované zdravotní sestry Jste RN, kteří chtějí upgradovat svou kvalifikaci nebo se stát lídrem v oblasti zdravotní péče? Naše Master of Nursing jsou navrženy pro zvýšení své dovednosti ve vedení a strategické řízení v rámci svého aktuálního ošetřovatelské praxi. Kromě možnosti volitelných předmětů a výzkumných příležitostí lze srovnat s vašimi osobními kariérních ambicí. Studium ošetřovatelství on-line Bez ohledu na to, kde žijete ve světě, můžete studovat on-line s naší Master of Nursing. Naše pečovatelské kurzy jsou určeny pro on-line studiu, takže můžete pokračovat v práci jako RN. Kariérní výsledky Chtěli byste mluvit do strategického směru vašeho oddělení, nemocnice nebo organizace? Naše Master of Nursing posílí vaše kariérní příležitosti v ošetřovatelství a řízení zdravotnictví. Vstupní požadavky Registrovaná sestra (požadovaná ověřená kopie vašeho aktuálního ročního licenčního certifikátu), která je držitelem tříletého bakalářského ošetřovatelství z australské univerzity nebo jeho ekvivalentu. I když to není povinné, bylo by užitečné mít klinické zkušenosti jako registrovaná sestra. Anglický jazyk Požadavky Musíte splnit příslušné požadavky anglického jazyka. Tento program vyžaduje a Minimálně IELTS 6,5 nebo ekvivalent. Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete požádat o studium programu angličtiny schváleného univerzitou. Střídavé cesty Formální proces akreditace předchozího učení (APL), budou použity k posouzení registrovaných zdravotních sester, aniž by bakalářským vzděláním, kteří chtějí získat vstup do programu na základě odpovídající zkušenosti nebo kvalifikaci. Žadatelé by měli kontaktovat programový koordinátor, pokud chtějí být posouzeny pro přijetí na tomto základě. [-]

Videos

USQ - Unleash Your Fearless

Contact

University of Southern Queensland

Adresa, 1. řádek West Street 521-535
4350 Darling Heights, Australia
Website http://www.usq.edu.au/international
Telefonní číslo +61 74631 5543

Telefonní číslo

Telefonní číslo

Telefonní číslo undefined