University of Southern Queensland (USQ)

Úvod

Read the Official Description

Myslíš na studium v ​​Austrálii? University of Southern Queensland (USQ) pyšní tím, že poskytuje nejlepší možnou podporu, která vám pomůže dosáhnout vašich studijních a kariérních cílů. Studenti USQ se těší malým třídám, společným učebním prostorům a sadu podpůrných služeb, které posílí vaše studijní zkušenosti. Se studenty z více než 80 zemí a mezinárodně uznávaných titulů a programů si můžete zvolit studium na akademické půdě, externí nebo on-line.

O nás

University of Southern Queensland je dynamická univerzita zaměřená na poskytování kvalitních titulů a programů v pružném a podpůrném prostředí. Za více než 50 let se USQ stala významnou výukovou a výzkumnou institucí, která poskytuje vzdělání po celém světě ze tří regionálních lokalit: Toowoomba, Springfield a Ipswich. Máme také hlídkový dosah, který se nachází ve městě Stanthorpe.
Naši studenti jsou vyučováni přednášejícími, kteří jsou lídry ve svých oborech, kteří stejně jako naše programy zůstávají aktuální s neustále se měnící tváří tohoto odvětví. Jsme hrdí na to, že jsme v Queenslandu číslo 1 pro absolventy v prezenční práci (Průzkum letových cílů 2014-2016). Bez ohledu na to, zda naši studenti studují on-line nebo on-campus, je naše zaměření poskytnout jim personalizovanou podporu.
Každý student má přístup k USQ Student Relations Officers (SROs), kteří je mohou podporovat prostřednictvím své výukové cesty.

Kurzy

Programy nabízené na USQ jsou navrženy s cílem připravit absolventy, kteří jsou připraveni na mezinárodní úrovni a jsou kvalifikovaní. Na USQ můžete studovat na diplomové, vysokoškolské, postgraduální a výzkumné úrovni. Využijte také naše kurzy odborného vývoje pro jednotlivce, programy Pathway a kurzy angličtiny pro zlepšení své kariéry.

Téměř 28000 studentů z celé Austrálie a po celém světě se rozhoduje pro studium na USQ v oblastech:

 • Obchod a obchod
 • Kreativní umění a média
 • Vzdělání
 • Inženýrství a prostředí
 • Zdraví a komunita
 • Humanitní vědy a komunikace
 • Informační technologie
 • Právo a spravedlnost
 • Vědy
 • Výzkum
 • Programy anglického jazyka a Pathway
 • Profesionální vývoj.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba je původním univerzitním areálem a je dobře vybavený širokou škálou zařízení, které jsou vhodné pro celou řadu studentských potřeb. Největší ze tří kampusů USQ ohledně velikosti, USQ Toowoomba nabízí plný zážitek z kampusu s ubytováním v rezidenční koleji a širokou škálu studentských životních aktivit, které doplňují akademický program.

USQ Toowoomba se nachází v jedné z největších vnitrozemských měst Austrálie, pouhých 40 minut jízdy západně od Brisbane a poblíž letiště Toowoomba Wellcamp.

USQ také nabízí bezplatnou denní interkampusovou kyvadlovou dopravu mezi USQ Toowoomba, USQ Springfield a USQ Ipswich, což studentům nabízí více možností a flexibilitu k účasti v hodinách v závislosti na jejich potřebách.

USQ Springfield

USQ Springfield je čerstvý moderní areál, který se nachází v srdci jedné z nejrychleji se rozvíjejících oblastí Queenslandu.

USQ Springfield nabízí širokou škálu vysokoškolských a postgraduálních možností v živém prostředí pouhých 25 minut od Ipswich CBD, 45 minut od města Brisbane a hodinu od Gold Coast.

Rozbočovač pro digitální produkci a výkon pro univerzitu zahrnuje areál průmyslových stanic televizních a rozhlasových výrobních stanic a zkušebních prostor, stejně jako výukové místnosti pro spolupráci, zbrusu nové laboratoře.

USQ Springfield je světový třídní letový simulátor je první svého druhu v Queenslandu. Simulátor USQ je úzký tělový paprsek, ve kterém studenti letectví mohou při provádění kontrol a postupů replikovat celý let, jak pravidelné, tak abnormální scénáře.

USQ Ipswich

Ipswichský areál USQ se nachází na památkově chráněném místě v jednom z nejstarších australských měst. Od roku 2006 jsme součástí Ipswichu a jak se region rozšiřuje, rozšiřujeme náš závazek k regionu.

USQ Ipswich je listnatý areál má velké výhledy přes město, stejně jako ohromující knihovna představovat živoucí deštný prales. Campus je 55 minut od města Brisbane, hodinu a 15 minut od Gold Coast, a je dostupný městskou hromadnou dopravou. Domov USQ School of Health and Wellbeing, USQ Ipswich zahrnuje na zakázku vybudované paramedical školicí zařízení a nové klinické ošetřovatelské laboratoře, sportovní hřiště, kavárna a tělocvična.

Online

S on-line studiem na USQ, je snadnější než kdy jindy, aby se studie vešla do vašeho života. Zaměřujeme se na úspěšnost studentů, a proto vám usnadňujeme, abyste se přizpůsobili všem svým profesionálním a plně akreditovaným studijním programům do vašeho rušného života. Ve skutečnosti jsme univerzita číslo jedna v Queenslandu pro absolventy v práci na plný úvazek (Průzkum letových cílů 2014-2016). Můžete studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek nebo měnit své studijní zatížení, protože život se pro vás mění - vaše učebna je tak blízko jako váš počítač.

Naši studenti, kteří se rozhodli studovat online, jsou velmi součástí našich komunit v kampusu a jsou velmi vítáni, že se s námi účastní kampusu a využívají širokého spektra zařízení a podpůrných služeb, které nabízíme.

Studenti online mohou mít přístup ke své flexibilní online třídě, která jim umožňuje vybrat si, kde studují, a jak studovat. Není divu, že přes 75% našich studentů se rozhodne pro studium v ​​tomto režimu.

Mezinárodní studentská podpora

 • Bezplatná letištní sbírka a přesun do vašeho ubytování pro nové přicházející studenty
 • Rezidenční vysoké školy a ubytování mimo areál
 • Mezinárodní studentská pracovní skupina na USQ Career Hub
 • Studentské blaho, zdraví, poradenství a blahobyt
 • Podpora víry a služby
 • Pravidelné studentské akce a aktivity
 • Zdroje zdravotního postižení.

Zjistěte více informací o službách USQ International.

Kde zůstat?

Pokud plánujete studovat na kampusu s USQ, existuje řada možností ubytování, které vyhovují každému rozpočtu - to vše v těsné blízkosti každého univerzitního kampusu. Zjistěte více o ubytování s USQ.

Jste připraveni na přihlášku na USQ?

Přihlašovat se ke studiu s USQ je snadné! Zjistěte více o našem procesu podávání žádostí a spusťte aplikaci. Nezapomeňte, že na USQ není žádný poplatek.

Výzkum

Společnost USQ je odhodlána provádět výzkum, který není jen vědeckého významu, ale angažuje se s průmyslem a našimi zainteresovanými stranami a přispívá k inovacím, které jsou přínosem pro naše komunity, národ a další.

Klíčem k naší výzkumné kultuře je spolupráce s průmyslem, abychom porozuměli problémům, kterým tento sektor čelí, a spolupracovali na vývoji nových myšlenek a technologií, které mají skutečný dopad na hmatatelný přínos. Máme významné výzkumné schopnosti a odborné znalosti v těchto oblastech:

 • Zemědělství a agrobyznys
 • Astrofyzika
 • Kulturní dědictví a archeologie
 • Digitální život
 • Vědy o životním prostředí
 • Zdraví a behaviorální vědy
 • Matematické vědy a hypersonie
 • Materiálové inženýrství a inženýrská technologie
 • Regionální komunita a hospodářský rozvoj

Jsme mezinárodně uznávaní pro naši práci v budoucích materiálech a kompozitích, úzce spolupracujeme s mezinárodními průmyslovými partnery a dalšími výzkumnými institucemi, abychom zjistili životaschopná řešení šetrná k životnímu prostředí pro některé z největších komodit na světě.

USQ se také rychle objevuje jako světový výzkumný lídr v zemědělských systémech a řízení udržitelné venkovské krajiny s výzkumem v oblasti environmentálních věd, výpočetní a matematické vědy, zemědělské vědy a inženýrství. Mezinárodní výzkumné projekty v Asii pomáhají zlepšit zavlažování, zeleninovou výrobu a obchodování s kávou, mimo jiné.

Od superfoodů až po regionální přežití rakoviny se naši výzkumní pracovníci snaží zlepšit kvalitu života pro všechny prostřednictvím našeho výzkumu v oblasti zdraví. Projekty zahrnují řešení jedinečných potřeb regionálních a venkovských obyvatel s výzkumem zahrnujícím zdravotnické systémy, vědu a technologie, přístup a péči, infrastrukturu a inovace. USQ výzkumníci také zkoumají potenciál pro funkční potraviny, aby zvrátili lidskou obezitu a chronická zánětlivá onemocnění, poskytovat základnu, aby nakonec poskytly optimální přínosy pro zdraví ke snížení rizik spojených s chronickými poruchami životního stylu.

Studenti postgraduálního výzkumu v USQ mají přístup k širokému spektru zařízení a jsou vedeni našimi výzkumníky a partnery, aby podporovali dynamické a obohacující prostředí. Inovativní programy USR (Higher degree by research) (HDR) rozšiřují horizonty studentů a připravují je na náročné kariéry ve svých vybraných oborech, čímž zvyšují jejich zaměstnatelnost a inovační dovednosti.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět Online DBA » Vidět Online PhD » Vidět Online Graduate Certificates » Vidět Online BScs » Vidět Online Kurzy » Vidět Online Bakalář » Vidět Online Magistr » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Law Juris Doctor » Vidět Diplomovaný specialista » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Bakalář » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář ošetřovatelství

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let July 2019 Austrálie Toowoomba Brisbane Australia Online + 4 více

[+]

Vstupní požadavky

Anglický jazyk Požadavky

Střídavé cesty

[-]

Bakalář Paramedicína

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let September 2019 Austrálie Springfield + 1 více

USQ's Paramedicine vám poskytne specifické dovednosti, které jsou jedinečné jako záchranář a vy budete trénovat v oblasti hodnocení, analýzy, rozhodování a práce v obtížných situacích. [+]

Přijměte kroky a zahajte svou zdravotní kariéru

USQ's Paramedicine vám poskytne specifické dovednosti, které jsou jedinečné jako záchranář a vy budete trénovat v oblasti hodnocení, analýzy, rozhodování a práce v obtížných situacích.

Od prvního ročníku a po celou dobu studia dokončíte klinická stáže s Ambulančním servisem v Queenslandu a v dalších zdravotnických zařízeních - abyste získali "praktické zkušenosti".

Jako zdravotní sestra budete mít možnost zlepšit své dovednosti v simulovaných ambulancích a výcvikových laboratořích.

Náš bakalář Paramedicín byl navržen předními lékaři a zdravotníky, kteří rozumějí skutečnému stavu předškolní nouzové péče.... [-]


Bakalář zdravotnictví (biomedicínské vědy)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Lidské tělo vás intrikuje? Hledáte Pathway do medicíny? Naše bakalářské zdravotnické (biomedicínské vědy) pokrývá fyziologii, farmakologii, biochemii, mikrobiologii, imunologii a molekulární biologii tak, aby vás vybavily pro svou biomedicínskou kariéru. Získáte dovednosti v lékařských laboratorních technikách, připravíte vědecké zprávy o biomedicínských experimentech a výzkumu. Můžete se rozhodnout pro studium biomedicínského studia na internetu nebo si vychutnat zkušenost na univerzitě. [+]

Objevte lékařský výzkum

Lidské tělo vás intrikuje? Hledáte Pathway do medicíny? Naše bakalářské zdravotnické (biomedicínské vědy) pokrývá fyziologii, farmakologii, biochemii, mikrobiologii, imunologii a molekulární biologii tak, aby vás vybavily pro svou biomedicínskou kariéru. Získáte dovednosti v lékařských laboratorních technikách, připravíte vědecké zprávy o biomedicínských experimentech a výzkumu. Můžete se rozhodnout pro studium biomedicínského studia na internetu nebo si vychutnat zkušenost na univerzitě.

Pathway ke studiu medicíny

Snažíte se studovat medicínu? Náš bakalářský program pro zdraví (biomedicínské vědy) vám poskytne rozsáhlé znalosti, které vám pomohou, pokud budete chtít vstupovat do medicíny prostřednictvím GAMSAT (Graduate Medical School Admission Test).... [-]


Bakalář zdravotnictví (Honours) (Human Services)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

USQ Bakalář zdravotnictví (Honors) (Human Services) vám poskytuje ideální platformu pro rozšíření a rozvoj znalostí v oblasti lidských služeb. Naučíte se techniky výzkumu a aplikujete je na oblast ve zdravotnictví, o které jste nejvíce vášniví. [+]

Jste připraveni udělat další krok ve své zdravotní kariéře?

USQ Bakalář zdravotnictví (Honors) (Human Services) vám poskytuje ideální platformu pro rozšíření a rozvoj znalostí v oblasti lidských služeb. Naučíte se techniky výzkumu a aplikujete je na oblast ve zdravotnictví, o které jste nejvíce vášniví.

Pod vedením našich předních výzkumných pracovníků budete zodpovědní za plánování a realizaci příslušného výzkumného projektu, který vychází z bakalářského programu Zdraví (Human Services) s vylepšenými výzkumnými dovednostmi a odbornými znalostmi v oblasti lidských služeb.

Proč lidské služby?

Jste vášniví pracovat s lidmi? Chcete zlepšit pohodu lidí a komunit? Uskutečněte výzkumný projekt v rámci programu Lidské služby a změňte své uplatnění prostřednictvím nových výzkumných dovedností v oblastech, jako je zdravotní a sociální péče, děti a rodina nebo domorodé studie a komunity.... [-]


Bakalář zdravotnictví (Vyznamenání) (Sport a cvičení)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

USQ je bakalář zdravotnictví (Honors) (sport a cvičení) vám poskytuje ideální platformu pro rozšíření a rozvoj znalostí v rámci sportu a cvičení. Naučíte se techniky výzkumu a aplikujete je na oblast ve zdravotnictví, o které jste nejvíce vášniví. [+]

Jste připraveni udělat další krok ve své zdravotní kariéře?

USQ je bakalář zdravotnictví (Honors) (sport a cvičení) vám poskytuje ideální platformu pro rozšíření a rozvoj znalostí v rámci sportu a cvičení. Naučíte se techniky výzkumu a aplikujete je na oblast ve zdravotnictví, o které jste nejvíce vášniví.

Pod vedením našich předních výzkumných pracovníků budete zodpovědní za plánování a realizaci příslušného výzkumného projektu, který vychází z bakalářského programu Zdraví (Honors) (Sport a cvičení) s vylepšenými výzkumnými dovednostmi a odbornými znalostmi v oblasti sportu a cvičení.

Proč sport a cvičení?

... [-]

Magistr

Videos

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

Contact

University of Southern Queensland

Adresa, 1. řádek USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Austrálie
Website http://www.usq.edu.au/international
Telefonní číslo +61 74631 5543

Adresa, 1. řádek USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek Australia Online, Austrálie
Telefonní číslo undefined