La Trobe University

Úvod

Read the Official Description

Naše vize

La Trobe bude univerzita známá pro svou špičkovou kvalitu a inovace ve vztahu k velkým otázkám naší doby, a jeho nadšení, aby rozdíl. La Trobe bude jedním ze tří největších univerzit ve Victorii, jeden z top desítky na národní a jedna z top 300 v mezinárodním měřítku.

Naše hodnoty

V roce 2012, jako součást rozvoje pět roků strategického plánu univerzity "Future Ready" jsme formulovali sadu hodnot. Vyvinuli jsme tyto hodnoty prostřednictvím konzultačního procesu, který zahrnuje mnoho zaměstnanců La Trobe. Získaných pět hodnot řídit vše, co děláme.

V La Trobe University jsme:

 • Take pohled na svět
 • Pokračovat nápady a kvality s energií
 • Léčit lidi s úctou a spolupracovat
 • Je otevřený, přátelský a upřímný
 • Držte sami zodpovědní za výrobu velké věci se stávají

Hodnoty jsou vyjádřeny prostřednictvím chování a během první části roku 2013 budeme zkoumat, jak La Trobe pracovníci a studenti mohou překládat naše hodnoty v chování, které vytvářejí přínos pro komunity jsme v interakci s a slouží.

Naše minulost

La Trobe byl třetí univerzity vytvořili pro Victorii, a byla založena jako doplněk, ale liší se od, jiný dva. Její zakladatelé aspiroval na vytvoření univerzitu, že by tato pomoc:

 • Poskytnout přístupné alternativu ke dvěma již existujícími vysokými školami
 • Přineste vysokoškolské vzdělání na severním předměstí Melbourne
 • Excel v několika vybraných oborů

Tvarovaný době našeho narození, La Trobe vyvinul výrazný étos, který připojil "sociální angažovanost" k dosažení vynikající akademické kvality. Reflexní naši touhu zapojit se s okolním světem, naše veřejné intelektuálové se stal a zůstává jedním z nejvíce zabývá v národě, a naši absolventi jsou jedny z nejvlivnějších jejich generace byly vyrobeny. V roce 1980 a 90. let se obnovoval University prostřednictvím nových vztahů, a to zejména v zemi Victoria. Jsme nyní multi-školní areál univerzity a největším poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání na Victoria regionech. Navíc máme největší regionální zápis z pevniny australských univerzitách v akademickém žebříčku světových univerzit "Top 500". La Trobe University má nyní některé z nejlepších světových výzkumníků v přírodních vědách a humanitních oborech přispívajících k dosažení tohoto žebříčku.

La Trobe je celosvětově uznávaná univerzita, transformovat životy svých studentů, mnozí jsou ve své rodině první navštěvovat univerzitu, a hraje důležitou roli ve svých místních komunitách. To jsou úspěchy, které můžeme být právem hrdí.

Naše budoucnost

Časy se změnily, a způsob, jakým musíme hrát svou roli ve světě, stejně jako složitost a náklady na akademický výzkum, změnily se s nimi. Například, Melbourne North je transformován populační expanzí a rostoucí poptávky po vysokoškolském vzdělávání. Všechny regiony, kde působíme čelit novým výzvám v důsledku strukturálních změn v národní a globální ekonomiky spolu s environmentálními a sociálními problémy. Studenti mají větší výběr, než kdy předtím, a očekávají, že vysoce kvalitní vzdělávací zkušenosti, spolu s poutavým, relevantní a flexibilní osnov. Problémy, kterým čelí naše společnost, a na které naše kurzy a výzkum musí reagovat, patří změna klimatu, stárnutí naší populace, vzestup Asie významu a vlivu, revoluce v lékařských vědách a odolnost společnosti tváří v tvář rychlá změna. Další výzvy budou v průběhu životnosti tohoto plánu vyplývají, a La Trobe bude agilní reagovat na ně.

Naše dějiny nám vybaví příslušné vzorce pro úspěch v takovém prostředí. Naše geografie, étos a akademické silné mohou být východiskem pro ještě živější a silnější La Trobe, který si zachovává svůj význam a zůstává věrná svým ideálům.

mezinárodní aktivity

La Trobe je věnovaná slouží globální komunitu prostřednictvím internacionalizace, inovativní výuky a výukových metod a výzkumu.

To zahrnuje podporovat naše studenty a zaměstnance získat mezinárodní zkušenosti, vývoj Internacionalizovaný osnov a výzkumných programů, a diverzifikace naší studentské komunity.

Silné mezinárodní zaměření univerzity se projevuje i neustále zvyšuje v několika klíčových oblastech univerzity:

učení

 • mezinárodně významné vzdělávací program, který připravuje studenty, aby se globální občané, podnikatelé, zaměstnavatelé a zaměstnanci
 • řada kurzů a cest, které splňují požadavky různých trhů, na kterých působíme, a které jsou poskytovány na pevnině ve Victorii a Sydney, nebo na volném moři s vysokou kvalitou nadnárodní výuky partneři
 • vysoce kvalitní akademické vztahy
 • silné a produktivní partnerství s poskytovateli dráhy na souši i na moři

Výzkum

 • silné mezinárodní partnerství výzkumu a mezinárodně zaměřené na výzkum

zapojení komunit

 • příležitostí a podpora pro zahraniční studenty, aby se úspěšně zapojit do svého univerzitního života a ve svých komunitách
 • výjimečně silné zapojení se zaměstnavateli, průmyslu a absolventy

Mobility studentů

 • příležitosti pro naše studenty k účasti na výměnných studijních programů v zahraničí a aktivní partnerství s více než 150 institucí ve více než 40 zemích světa.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Magistr » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář Biomedicíně

Campus forma Denní studium 3 let March 2018 Austrálie Melbourne

La Trobe je Bachelor of biomedicíně zkoumá lidské zdraví a nemoci spolu se základní molekulární základ nemocí, jako je Alzheimerova choroba, malárie a rakovina. [+]

La Trobe je Bakalář biomedicíně zkoumá na lidské zdraví a nemoci spolu se základní molekulární podstatě nemocí, jako jsou Alzheimerova choroba, malárie a rakovina. První rok základním přírodovědné předměty se zaměřují na biologii a chemii. Druhý rok předměty - Biosciences, lékařské vědy, biochemie, genetika, anatomie, fyziologie a mikrobiologie - povede vás k vaší třetí specializaci rok a postgraduálního studia. Dozvíte se o lidském těle ve zdraví a nemoci, a získat znalosti lékařské biochemie, mikrobiologie, farmakologie, buněčné a molekulární biologie, anatomie, fyziologie, infekčních chorob a neuroscience. Budete objevovat příznaky onemocnění, naučit se analyzovat vědeckých a lékařských dat, a dělat praktické laboratorní práce. Třetí rok pokročilé biochemie a lékařských věd stáže a laboratorní kurzy vám dát více praktické zkušenosti. Budeme také ukázat vám, jak číst, výzkum a interpretovat vědecké publikace a naučí vás smysluplně vyjádřit vědecké a biomedicínské vědecké informace v písemné formě. Prostřednictvím tohoto stupně, budete mít přístup k La Trobe institutu pro molekulární vědy - naše 100.000.000 $ výuku a výzkum zařízení. S naším průmysl cadetship programu, můžete také získat zkušenosti na pracovišti, a to na své schopnosti a odvětví spojů. Studenti prvního ročníku, může mít nárok na stipendium děkana pro akademické excelence či jiných vysokoškolských stipendií. Nabízíme také zámořské studijní příležitosti, včetně klinických stáží a dobrovolnictví. Můžete použít ke studiu tohoto kurzu přes naše Hallmark program učenců. Podívejte se na záznam pro skupinu Hallmark předmětu C pro více informací. Anglický jazyk Požadavky IELTS (akademické) skóre 6,0 bez individuální kapelou skóre méně než 6,0; TOEFL papíru-založené Test - minimální celkové... [-]

Magistr

Master Of Veřejného Zdraví

Campus forma Denní studium 2 let March 2018 Austrálie Melbourne

Pokud jste profesionální, v současné době pracuje v prostředí zdravotnictví a chtějí rozšířit svou kariéru do vedoucích rolí, tento program je určen pro vás. [+]

Pokud jste profesionál, v současné době pracuje v prostředí zdraví a chtějí rozšířit svou kariéru do vedoucích rolí, tento program je určen pro vás. Master of veřejného zdraví je mezinárodně uznávaný odborná kvalifikace v oblasti veřejného zdraví, která vám umožní pracovat po celém světě v různých prostředích zdraví. Jedná se o komplexní, stand-alone stupně, jak s výzkumem a praxí cest. Charakteristickým rysem je, že jsou vyškoleni podle nadace kompetencí pro veřejné zdraví absolventů v Austrálii. To zahrnuje osm základních hygienických předmětů, po kterém budete mít možnost dokončit vzdělání v obou režimech výzkumu nebo v režimu praxe. Anglický jazyk Požadavky IELTS (akademické): minimální skóre 6.5 bez individuální kapelou skóre méně než 6,0. TOEFL papíru-založené Test: Minimální počet bodů z 575 (minimální skóre 5 v testu psané angličtiny). TOEFL Internet-založené Test: Minimální počet bodů z 80 s minimálními celkovými pro SLR 18, W 22. La Trobe Melbourne (ELICOS): Dokončení angličtiny pro další studium v ​​pokročilé fázi 6B v La Trobe Melbourne s minimem 60 procent celkových a 60 procent v závěrečné zkoušce. Pro více informací prosím navštivte webové stránky La Trobe Melbourne. Angličtina jako vyučovacího jazyka v terciárním studiu může být přijat. Vezměte prosím na vědomí: Angličtina jako vyučovacím jazykem v předchozím studiu nebudou přijaty jako základ pro přijetí (angličtina) pro kurzy, kde schválila požadavek na skóre testu je nad IELTS 6,5 s žádnou kapelou skóre nižší než 6,0. Pearson Test z angličtiny (Academic) (PTE): Minimální počet bodů z 64, bez komunikativní dovednosti skóre menší než 59. Cambridge Certificate pokročilého anglického jazyka... [-]

Videos

La Trobe University: Be the Difference

La Trobe University: Be the Difference

Contact
Adresa destinace
La Trobe University,
Plenty Road, Bundoora,

Melbourne, Vítězství, 3086 AU
Adresa destinace
La Trobe University,
Edwards Road, Flora Hill

Bendigo, Vítězství, 3550 AU
Adresa destinace
La Trobe University,
University Drive, Wodonga

Albury, Nový Jižní Wales, 3689 AU
Adresa destinace
La Trobe University,
215 Franklin Street

Melbourne, Vítězství, 3000 AU
Adresa destinace
La Trobe University,
Benetook Avenue

Mildura, Vítězství, 3502 AU
Adresa destinace
La Trobe University,
210 Fryers Street

Shepparton, Vítězství, 3262 AU
Adresa destinace
La Trobe University,
Level 10, 11 York St

Sydney, Nový Jižní Wales, NSW 2000 AU