James Cook University Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pokročte ve své kariéře s inovativním a flexibilním postgraduálním titulem. Začněte budovat jasnější budoucnost, dnes.

Naše magisterské, absolventské a postgraduální studium v oboru Ošetřovatelství, datová věda a podnikání vás vybaví dovednostmi, znalostmi a pověřeními, abyste mohli rozvíjet svou kariéru a dělat rozdíl ve zvoleném oboru.

Proč studovat s JCU?

Studujte, když vám to vyhovuje, získejte osobní akademickou podporu a udělejte svůj životopis s kvalifikací z mezinárodně uznávané univerzity.

S pověstí excelence ve výuce a výzkumu víme, že hodnota vzdělání na světové úrovni je vysoká: naši studenti absolvují své vedoucí postavení ve svých oborech a ve svých komunitách. JCU navíc získala pět let za úspěšné absolventské zaměstnání po dobu šesti let, kterou vede Průvodce dobrými univerzitami.

Prostřednictvím našich postgraduálních kurzů usilujeme o to, aby profesionálové měli pozitivní dopad a záleží na životě. Zapište se dnes a získejte dovednosti, které vám pomohou vybudovat si svou jasnější budoucnost.

Naše dědictví

Společnost JCU byla založena v roce 1961 a má školní areály ve městech Townsville, Cairns a Singapur. JCU je druhou nejstarší univerzitou v Queenslandu. Řada JCU, která se umístila v top 2% terciárních institucí na světě, je postavena na našem výzkumu na světové úrovni , stejně jako na špičkových výkonech našich absolventů ve všech odvětvích. Úspěch našich studentů je naší první prioritou.

Seznamte se s některými z akademiků, kteří vám přinesou špičkový výzkum a výuku ve světě:

  • Ošetřovatelství
  • Data Science
  • Obchod

Co nabízíme

Na JCU Online kombinujeme nejnovější poznatky o výuce a učení s hlubokým pochopením online dodávek postgraduálního kurzu .

Naši pracovníci patří mezi přední světoví akademici , kteří jsou známí svou stipendií, odbornou přísností a podporujícím přístupem k online postgraduálnímu studiu.

Naše pozice mezi světovými špičkovými univerzitami znamená, že titul z JCU Online pomůže vašemu životopisu . Ve skutečnosti, JCU obdržela pět hvězd za úspěch v zaměstnání v Good Universities Guide za posledních šest let běží.

Rozdíl v JCU Online

Postgraduální tituly z JCU Online jsou inovativní, flexibilní a šité na míru tak, aby vyhovovaly realitě dnešních profesionálů. Online kurzy JCU Online, které jsou přístupné na jakémkoli zařízení a které umožňují učení se kdykoliv a kdekoli, zapadají do vašeho života a vašeho životního stylu.

Naše interaktivní online prostředí je zajímavé. Video, audio, skupinové chaty a další vám pomohou cítit se ponořeni do kurzu a co nejvíce z vašeho studia. Ulehčujeme četné příležitosti, jak se spojit se svými spolužáky a zajistit, aby vaše akademická kvalifikace byla doplněna skutečnou sítí profesionálních vrstevníků.

Přesto, i když se snažíme o výhody on-line studia, uznáváme také hodnotu osobních spojení a individuální podpory . Proto, jako student JCU Online, budete mít svůj osobní poradce pro úspěch, který vám pomůže při zápisu do studia, pomáhání a povzbuzení vám až po dokončení kurzu.

Místa

Douglas

Adresa, 1. řádek
James Cook Drive,1
4811 Douglas, Queensland, Austrálie

Brisbane

Adresa, 1. řádek
Queen Street,349
4000 Brisbane, Queensland, Austrálie

Smithfield

Adresa, 1. řádek
McGregor Road,90
4878 Smithfield, Queensland, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium