International Nurse Training

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost INT Nurse Training Pty Ltd byla založena na nadšení svého generálního ředitele a zakladatele paní Sarity Mudaliarové (RN) a její touze vyrábět profesionální, vysoce kvalifikované a kvalitní vyškolené ošetřovatele pro zdravotnictví a péči v naší komunitě. Touha se vztahuje i na vizi pro ty absolventy, aby se stal dlouhodobý, trvalý profesionálové, s kariéru v ošetřovatelství a Pathway k vyššímu studiu úrovni, včetně ošetřovatelské registraci. INT Nurse Training se bude usilovat o to, aby se stala vedoucím kvalitního vzdělání v odvětví zdravotnictví a péče, které udržuje péči zaměřenou na pacienta a zdraví společnosti v popředí svých hodnot.

Ošetřovatelská péče pro ty, kteří potřebují naši širší komunitu, jsou dovednosti, které jsou v rostoucí poptávce, od průmyslu, který zase vyžaduje pouze ty nejlepší vyškolené a nejdokonalejší pracovníky, s empatii na péči o nemocné, zraněné, křehké a stárnoucí. Jedná se o velice úspěšnou kariéru s mnoha specializovanými možnostmi a Pathways , protože máte skutečný dopad na životy lidí každý den.

"Jako registrovaná zdravotní sestra, která pracuje více než 30 let, se nyní soustředím na vzdělávání těch, kteří chtějí být součástí sektoru zdravotnictví a péče o komunitu, starají se o naše nejzranitelnější a mění život. Studium s námi bude těžké, ale obohacující, protože to uděláme správně, poskytujeme nejvyšší úroveň kvalifikovaného výcviku ve vynikajících zařízeních spojených s předními partnery v oboru. "

Pokud jste vášniví ohledně ošetřovatelství a péče a chtěli byste začít touto Pathway jako kariéra, vítám vás a těším se na to, že budete s námi studovat a zavázat se, že vám poskytneme co nejlepší vzdělání.

"Prvním požadavkem v nemocnici je, že by nemělo nemocné ublížit" - Florence Nightingale (RN)

Místa

Sydney

Adresa, 1. řádek
40 Phillip St, St Marys
Sydney, Australia

Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie