Přečtěte si oficiální popis

Společnost INT Nurse Training Pty Ltd byla založena na nadšení svého generálního ředitele a zakladatele paní Sarity Mudaliarové (RN) a její touze vyrábět profesionální, vysoce kvalifikované a kvalitní vyškolené ošetřovatele pro zdravotnictví a péči v naší komunitě. Touha se vztahuje i na vizi pro ty absolventy, aby se stal dlouhodobý, trvalý profesionálové, s kariéru v ošetřovatelství a Pathway k vyššímu studiu úrovni, včetně ošetřovatelské registraci. INT Nurse Training se bude usilovat o to, aby se stala vedoucím kvalitního vzdělání v odvětví zdravotnictví a péče, které udržuje péči zaměřenou na pacienta a zdraví společnosti v popředí svých hodnot.

Ošetřovatelská péče pro ty, kteří potřebují naši širší komunitu, jsou dovednosti, které jsou v rostoucí poptávce, od průmyslu, který zase vyžaduje pouze ty nejlepší vyškolené a nejdokonalejší pracovníky, s empatii na péči o nemocné, zraněné, křehké a stárnoucí. Jedná se o velice úspěšnou kariéru s mnoha specializovanými možnostmi a Pathways , protože máte skutečný dopad na životy lidí každý den.

"Jako registrovaná zdravotní sestra, která pracuje více než 30 let, se nyní soustředím na vzdělávání těch, kteří chtějí být součástí sektoru zdravotnictví a péče o komunitu, starají se o naše nejzranitelnější a mění život. Studium s námi bude těžké, ale obohacující, protože to uděláme správně, poskytujeme nejvyšší úroveň kvalifikovaného výcviku ve vynikajících zařízeních spojených s předními partnery v oboru. "

Pokud jste vášniví ohledně ošetřovatelství a péče a chtěli byste začít touto Pathway jako kariéra, vítám vás a těším se na to, že budete s námi studovat a zavázat se, že vám poskytneme co nejlepší vzdělání.

"Prvním požadavkem v nemocnici je, že by nemělo nemocné ublížit" - Florence Nightingale (RN)

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certificate

International Nurse Training

Tento kurz odráží úlohu podpůrných pracovníků, kteří dokončují specializované úkoly a funkce ve věkových službách; buď v obytných, domácích nebo komunitních prostředích. ... [+]

Popis předmětu

Tento kurz odráží úlohu podpůrných pracovníků, kteří dokončují specializované úkoly a funkce ve věkových službách; buď v obytných, domácích nebo komunitních prostředích. Pracovníci převezmou odpovědnost za své vlastní výstupy v rámci definovaných organizačních pokynů a udržují kvalitní poskytování služeb prostřednictvím rozvoje, usnadnění a přezkoumání individuálního plánování a poskytování služeb.

Od pracovníků se může požadovat, aby prokázali vůdčí postavení a měly omezenou odpovědnost za organizaci a množství a kvalitu výstupů ostatních v rámci omezených parametrů.

K dosažení této kvalifikace musí uchazeč absolvovat nejméně 120 hodin praxe, jak je podrobně popsáno v Požadavcích k hodnocení příslušných jednotek.... [-]

Austrálie Sydney
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

International Nurse Training

Tato kvalifikace odráží úlohu pracovníků, kteří poskytují služby klientům ve vztahu k problematice duševního zdraví. Mohou poskytovat služby poradenství, referování, advo ... [+]

Popis předmětu

Tato kvalifikace odráží úlohu pracovníků, kteří poskytují služby klientům ve vztahu k problematice duševního zdraví. Mohou poskytovat služby poradenství, referování, advokacie a vzdělávání / podpora zdraví. Tito pracovníci musí mít vysokoškolské odborné znalosti, dovednosti a kompetence, zejména pokud jde o zákony, které se týkají osob s duševním zdravím, rozsah služeb, které jsou jim k dispozici, a zdravotní problémy související s duševním zdravím.

Pracovníci v této oblasti budou mít k dispozici programy včasné intervence a podpory zdraví a výzkum a uplatní důkazy o své praxi. Budou také rozvíjet dovednosti potřebné pro obhajování jménem lidí se složitými souvisejícími problémy duševního zdraví, drog a alkoholu.... [-]

Austrálie Sydney
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
52 - 78 týdny
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině