TAFE NSW - Hunter TAFE - Australia

Úvod

Read the Official Description

Studie Hunter

Naše služby, Naše rozdíl

Na Hunter TAFE jsme odhodláni poskytovat vysoce kvalitní odborné vzdělávání a odbornou přípravu v Hunter a Central Coast kraji. Nejmodernější zařízení, v kombinaci s týmem vysoce kvalifikovaných průmyslu zkušený personál, zaručit naši studenti obdrží nejvyšší úroveň výcviku.

Hunter kraj, NSW, Austrálie je vzrušující, kreativní a pulzující oblast se nachází jen 2 hodiny na sever od Sydney.

S možností vzdělávání na kvalitu a uvolněný životní styl, že je to skvělé místo k životu, když jste studoval.

Nachází se na pobřeží, Hunter má skvělé pláže, jezera, zátoky, vinice, národní parky a dědictví oblasti. Má silné umění a tvůrčí scény, živé kavárny, bary a restaurace a zajímavé nákupy. To má také svůj vlastní letiště s denními spojením do Austrálii hlavních měst.

S NSW je druhé největší město, Newcastle, jako jeho kapitál, kvalitní životní styl, světové možnosti třída vzdělávání, renomovaných výzkumných zařízení a komplexní ekonomikou, lovec nabízí všechny služby metropolitní oblasti, ale s výhodami stál pouze region může dodat.

Proč studovat zde?

Region Hunter je uvolněný, bezpečné a čisté komunita, statistiky trestné činnosti mnohem nižší než větších měst v Austrálii. Jako jeden z Austrálie je nejvíce obyvatelné oblasti, životní náklady lovec jsou ve srovnání s velkými městy, jako je Sydney, Melbourne, Perthu a Brisbane nižší u potravin, dopravy a ubytování.

Region Hunter je známý pro jeho velkou klima, velkolepé surfování pláže, umělecké galerie, kavárny, restaurace, vinařství a různé obchody a trhy. Je domovem pro tisíce zahraničních studentů, kteří se zapíší na Hunter TAFE a University of Newcastle.

Najdete zde také některé z největších australských firem v Hunter, poskytuje ideální prostředí pro studenty, kteří chtějí začlenit reálného světa pracovních příležitostí do svých akademických studií.

vzdělání

V srdci Hunter je Newcastle - jeden ze světově nejkrásnějších pobřežních měst, a domov pro tisíce zahraničních studentů, kteří se zapíší na Hunter TAFE, s více než 55.000 studentů zapsaných v 15 kampusech a 600 kurzů a University of Newcastle.

Regiony hostí více než 15.000 mezinárodních a multi-kulturní studenty, kteří nyní oblast je kosmopolitní životní styl, bez stresu z dražších australských měst. Přátelé setkat v regionech mnoho kaváren a barů, a odpočinout si v oblasti přírodních prostředí. Je to dokonalá rovnováha studia a životního stylu.

Živé

Stejně jako bytí vynikající obchodní a investiční umístění, Hunter nabízí životní styl, který je těžko odpovídat.

Region nabízí vynikající vzdělávací a zdravotnická zařízení, regionální centrum pro umění, prvotřídní restaurací a zábavních podniků, stejně jako každou příležitost pro amatérské i profesionální sportovce.

To má rozsáhlou řadu malebných parků, nedotčené pláže a vodních cest, vynikající kulturní, vzdělávací, rekreační a zábavní vybavení. Má také životní náklady nižší než v hlavních metropolitních oblastech po celé zemi.

Co naši studenti říkají o nás?

"Můj přítel studoval v Newcastlu a on mi vždycky říkal o svých pozitivních vzpomínkách Hunter TAFE. To byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl přijít sem. Nicméně, nejvíce vlivný faktor byl mezinárodní pověst Hunter TAFE pro vynikající kvalitu výuky.

Newcastle je úžasné město. Je to skvělá směs menší městské oblasti s téměř všemi zařízeních velkého města a navíc, pokud se dostanete opravdu zoufalý Sydney je jen 2 hodiny dolů dálnice nebo železnice. Lidé jsou přátelští, vnímavý, nádherný architektura, veřejná doprava je dobré a některé z nejvíce ohromující scenérie je během několika minut jízdy. Newcastle je také uvolněný město. Náklady na bydlení je velmi nízká, a pokud pracujete ve městě, měli byste mít na výběr bydlení v pobřežní oblasti, zelenější oblasti, nebo malebné vesničce, vše v rozumné vzdálenosti "Ioannis Pagkalinis, Řecku, Advanced Diploma of obchodní

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomy » Vidět Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certificate

Osvědčení 3 Ve Věku Péči

Campus forma Denní studium 6 měsíců January 2017 Austrálie Newcastle

Tento kurz je určen pro lidi, kteří pracují nebo chtějí pracovat v rozmezí věku od zařízení péče a situací, domácí péče. [+]

Tento kurz je určen pro lidi, kteří pracují nebo chtějí pracovat v rozmezí věku od zařízení péče a situací, domácí péče. Dozvíte se o tomto odvětví ve věku péče, jak poskytovat osobní péči a podporu pro starší lidi a jak rozhovor a komunikovat se staršími lidmi v rezidenčních zařízeních a situací, domácí péče. Měli byste si být vědomi toho, že můžete být požádáni, aby podstoupit pracovní screening a musí být očkováni proti infekčním chorobám, jako součást klinického umístění ve veřejné nebo soukromé nemocnici nebo zdravotnickém zařízení jako součást tohoto kurzu. Vaši učitelé vám dá další rady. [-]

Diplom

Diplom Z Ošetřovatelství (zapsáno-divize 2 Ošetřovatelství)

Campus forma Denní studium 18 měsíců January 2017 Austrálie Newcastle

Diplom ošetřovatelství (Zapsaní-Division 2 ošetřování) poskytuje kompetence pracovat jako zdravotní sestra zapsáno v různých klinických a komunitní péče o zdraví nastavením jako přidruženém k registrované zdravotní sestry. [+]

Diplom ošetřovatelství (Zapsaní-Division 2 ošetřovatelství) poskytuje kompetence pracovat jako zdravotní sestra zapsáno v různých klinických a komunitní péče o zdraví nastavením jako přidruženém k registrované zdravotní sestry. Ty budou muset provést minimálně 400 hodin klinické pracovní stáže v různých schválených klinických zařízení. Před klinické umístění, měli byste si být vědomi toho, že budete muset podstoupit pracovní screening a musí být očkováni proti infekčním chorobám. Budete také muset provést záznam v trestním rejstříku Check buď přes australské federální policie nebo NSW policie a dokončit prohlášení Zakázanou zaměstnanosti. Čistý trestní rejstřík Kontroly nebudou přijímány od soukromých organizací. Vaši učitelé vám dá další rady. Institut bude napomáhat při zařizování pracovní stáž ve schváleném klinickém zařízení. Tento kurz se skládá z bloků teoretické studie, která bude provozovat více než tři dny v týdnu, proložené s klinickou praxí v řadě zdravotnických zařízení. To vám umožní studovat a pracovat na částečný úvazek na ostatní dny v průběhu teoretické bloky (stejně jako je schopen pracovat na plný úvazek v období dovolených). Všimněte si také, že školné obsahovat text knihy. (Occupational English Test) je jazykový test anglický pro zdravotnické profesionály. OET je mezinárodní jazykový test anglický, které hodnotí jazykové a komunikační schopnosti zdravotnických pracovníků, kteří se snaží zaregistrovat a praxe v anglicky mluvícím prostředí. OET poskytuje platné a spolehlivé posouzení všech čtyř jazykových dovedností - poslech, čtení, psaní a mluvení - s důrazem na komunikaci v lékařských a zdravotnických pracovníků nastavení. OET testuje mezinárodní zdravotní praktici v následujících 12 profesích: Stomatologie Farmacie Dietetika Fyzioterapie Medicína Podiatry Ošetřovatelství Radiografie Pracovní lékařství Řeči patologie Optometrie Veterinární vědy Studenti použít on-line tím, že navštívíte webové stránky OEt: www.occupationalenglishtest.org Náklady: AUD 587,00 dolarů, včetně 7,00 dolarů rezervační poplatek ◦Test poplatků v Austrálii patří GST [-]

Videos

Diploma to Degree (D2D) Pathways - University of Newcastle & TAFE NSW - Hunter TAFE

HunterTAFE - 7 Day Study Tour

TAFE NSW | Berias

Emily Wambui Mumbi - International Student - Aged Care

Siobhon - Certificate IV Marketing Student - Work Experience

Hunter TAFE ELICOS student - Alejandra (from Spain)

2015 Hunter TAFE Community, Health and Fitness Award - Certificate IV in Community Services Work

Hunter TAFE ELICOS student - Giulia (from Italy)

Hunter TAFE Information Technology Student - Nathaniel O'Sullivan-Molloy

Ioannis Pagkalinis - International Student - Diploma Business Management

Perry Lamb - International Student - Diploma of Music Business

Damian Chimezie Duru - International Student - Diploma Community Services

Contact

Hunter TAFE - Newcastle Campus

Adresa, 1. řádek Tighes Hill 2297, Australia
Website http://www.hunter.tafensw.edu.au/
Telefonní číslo +612 4923 7425