Curtin University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Curtin

Curtin University je Západní Austrálie je největší a nejvíce kulturně různorodé univerzita s Austrálií je třetí největší mezinárodní studentské populace. S areály v Malajsii a Singapuru, stejně jako face-to-face výuky v řadě zemí, Curtin má silný závazek k mezinárodní angažovanosti. Tato kulturní rozmanitost přidává bohatou a cennou rozměr našeho areálu atmosféry, připravit všechny absolventy žít a efektivně pracovat ve stále globálním prostředí.

Curtin kultura

Příjemně, uvolněně a vstřícné prostředí,

Bez ohledu na to, kdo jste a odkud jste, zjistíte, Curtin být přátelské a uvolněné místo, kde respekt jeden k druhému, je součástí každodenního života. Curtin je kulturně rozmanitý společnosti, kde se budou přijaty a spravedlivé zacházení. Naprostá populace univerzity znamená, že se ani jeden definitivní kultura přes areály, ale mnoho, což přispívá k živé prostředí, kde každý je součástí balení. Tvrdě pracujeme na udržení osvědčených postupů v těchto oblastech:

Multikulturní univerzitní

S více než 10.000 zahraničních studentů o studium v ​​Austrálii, Curtin nabízí jedinečnou cross-kulturní zážitek. Studenti se stávají součástí mezinárodní sítě, která poskytuje sociální a akademickou podporu pro celý život.

Jako student Curtin, se můžete zúčastnit různých multikulturních akcí, které se vyskytují v průběhu celého roku.

Curtin také podporuje náboženskou různorodost s Multi-Faith důstojníka k dispozici na Bentley areálu a modliteben na některé z našich areálech.

Domorodé kultury

Curtin má nejvyšší počet domorodých studentům libovolného univerzity v Austrálii. Naši Domorodé studenti přicházejí z celé země, aby studium v ​​Centru pro domorodé studia a my se snažíme poskytovat příslušné akademické a osobní podporu, stejně jako silný smysl pro komunitu.

Centrum pro domorodé studií podporuje Indigenous identitu, kulturu a dědictví, které poskytují absolventům s dovedností a schopností potřebných pro úspěšnou kariéru.

Centrum nabízí některé kurzy výhradně pro domácí studenty, včetně umožnění stupňů pro studenty, kteří nemusí splňovat běžné univerzity vstupní požadavky. Centrum se také aktivně podílí na výchově nepůvodních studentů z Austrálie i ze zahraničí o bohaté historii Austrálie domorodý lid a sociálních a politických otázek, které i nadále vliv na jejich životy.

Akční plán Curtin smíření také stmelil závazek University je k odbočce dobré úmysly do akce.

Prostředí

V našem vlastním dvorku a na celém světě, my jsme odhodláni snížení Curtin jeho ekologickou stopu.

Curtin kampusech používá více než 45.000 zaměstnanců a studentů, takže není žádným tajemstvím, že Curtin má významný dopad na životní prostředí. Zajištění udržitelnosti životního prostředí představuje obrovskou výzvu, ale to je jedno, že jsme i nadále řešit prostřednictvím řady iniciativ.

Vysoce kvalitní vzdělání

14.000 studentů z více než 70 zemí studuje vysokoškoláka a postgraduální firemní kurzy všech sedmi různých škol, které tvoří CBS.

Máme značné zkušenosti a vliv na poskytování vysoce kvalitních a transformační vzdělávání a výzkumu v Austrálii a Asii. Jednou z našich největších předností je schopnost produkovat průmysl připravené absolventy.

CBS také nabízí vlastní krátké kurzy a výkonné vzdělávací programy pro průmysl na pomoc zaměstnancům z celé řady organizací, zlepšit jejich výkonnost.

Global focus

Silné mezinárodní profil našich studentů a zaměstnanců a naše nadnárodní dosah zaručuje, dojdeme za domácí směrem k větší globálního obrazu, a to jak v naší výuky a výzkumu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Veřejného Zdraví

Campus nebo Online Denní studium 2 let February 2018 Austrálie Bentley Perth Sydney Malajsie Sarawak Singapur Singapore + 6 více

Tento plně online, multidisciplinární titul je určen pro zdravotnické pracovníky, kteří chtějí rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti veřejného zdraví, a pokračovat v práci. [+]

Master of veřejného zdraví Tento plně online, multidisciplinární titul je určen pro zdravotnické pracovníky, kteří chtějí rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti veřejného zdraví, a pokračovat v práci. Pokud jste již pracují v oblasti veřejného zdraví, nebo chcete-li přesunout do této oblasti, je tento kurz vás může připravit o postup ve vaší organizaci nebo oblasti, a poskytuje tak praktické dovednosti, a který vám pomůže rozšířit své znalosti a dovednosti set. Získáte důkladnou průpravu v hlavních oblastech veřejného zdraví a také příležitost se specializovat ve vaší oblasti zájmu. V prvním roce bude provést řadu základních jednotek, včetně epidemiologie a biostatistiky, podpora zdraví, zdravotní politiky, výživy veřejného zdraví a změny klimatu. Ve svém druhém roce si vyberete jeden z následujících toků, které se specializují na: Applied epidemiologie a biostatistiky: epidemiologie, geografické informační systémy, epidemiologie infekčních onemocnění a pokročilé aplikované biostatistiky Veřejné zdraví: zdraví veřejnosti výživa praxe, organizace zdravotnických systémů, epidemiologie infekčních nemocí a zdravotních partnerství, politiky a moci Podpora zdraví: metoda podpory zdraví, podpora zdraví v náročných situacích, vyhodnocení podpory zdraví, podpory zdraví, média a advokacii Zdravotní politika a správa: organizační ad systém zdravotní péče, vedení v oblasti zdravotnictví, úvod do ekonomiky zdravotnictví, plánování a hodnocení zdraví Ve svém druhém roce, budete mít také možnost provádět výzkum pod vedením akademického školitele. Můžete si vybrat mezi dvěma výzkumnými cestami. Prvním z nich je výzkumný projekt 50-úvěr, který v kombinaci s dvěma volitelnými jednotkami. Úplný seznam jednotek, naleznete v Curtin příručky. Druhá cesta je více náročné na výzkumnou a zahrnuje 100 kreditní výzkumu... [-]

Videos

Why Choose Curtin?