Přečtěte si oficiální popis

Xavier University School of Medicine (XUSOM) byla založena v roce 2005 a je objednaný vlády Aruby povolení Ministerstva školství, mládeže a Aruby. Nachází se v Oranjestad, hlavního města Aruby, studenti Karibiku Medical School jsou opatřeny bezpečném prostředí soustředit na své studium. Jako největší město v Aruba, Oranjestad může být snadno dosažitelná přímých letech z celého světa.

Naše kurzy založené na US vyučují významných lékařů z USA, kteří se zavázali k výuce. Karibik Medical School student poměr fakulty je 25 až 1, který poskytuje studentům individuální vzdělávací prostředí. Všechny laboratoře a učebny mají nejmodernější vybavení, včetně LCD projektory, grafy a anatomie muzeí. Měkčených lidské mrtvoly jsou využívány pro výuku a pitvu. Anatomické pitvy se provádějí na Dr. Horacio E. Oduber nemocnice, místní nemocnice v Aruba.

Mnoho nákupních center, vládních úřadů a restaurací rychlého občerstvení se nachází v docházkové vzdálenosti v Karibském lékařské fakulty. Těsné blízkosti centrálního autobusového nádraží umožňuje snadný přístup studenta do všech částí ostrova.

Areál sám o sobě je nově zrekonstruovaný, moderní zařízení skládá z více než 125.000 ft2. Celý objekt má centrální klimatizaci a je vybaven bezdrátovou technologií v celém textu. Studenti jsou zaručeny zabezpečený přístup k areálu po celou dobu, co XUSOM má noční a víkendové bezpečnostní důstojníky na místě. Areál zahrnuje živou multikulturní atmosféru, kde všichni studenti, pocit uznání a pohodlné.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Xavier University School of Medicine

Naše Ošetřovatelství Program BSN umožňuje studentům získat tříletý zrychlený maturity of Science v ošetřovatelství na naše Caribbean lékařské ... [+]

Naše Ošetřovatelství Program BSN umožňuje studentům získat tříletý zrychlil maturity of Science v ošetřovatelství u nás Karibiku lékařské fakultě.

Program BSN ošetřovatelství doplňuje Karibiku lékařskou školu a pomáhá splnit místní, regionální a globální potřebu vysoce kvalifikovaných, ze solidárních zdravotních sester. Kromě zmírnění kritické ošetřovatelské nedostatek, absolventi BSN programu Xaviera jsou schopni využít své vzdělání k dosažení vedoucí pozice v oblasti poskytování a zlepšování zdravotní péče prostřednictvím efektivní komunikace.

Program BSN integruje minimálně 58 hodin semestru svobodných umění vzdělávacích programů, která zahrnuje přírodní vědy a matematiku, komunikace, sociální a behaviorální vědy a humanitní obory. Posláním XUSOM School of Nursing je připravit bakalářského vzděláním registrovaných zdravotních sester (RN), kteří pak poskytují soucitné služby poskytuje nejvyšší standard bezpečné ošetřovatelské péče pro jednotlivce, rodiny a komunity. Dozvíte se to v jedné z nejlepších karibských zdravotnických škol na světě.... [-]

Aruba Oranjestad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

M.D.

Xavier University School of Medicine

Studenti zapsaní do programu MD se budou účastnit dvouletého předklinického kurzu a klinického školení, který jim připraví na vstup do rezidenčního programu ... [+]

Xavier University School of Medicine v urychlených skupiny Aruba programu čtyři akademické roky lékařské vzdělávání do o něco méně než 4 roky, aniž by byla ohrožena celkový počet hodin ve prospěch nebo klinické expozice.

[-]
Aruba Oranjestad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Xavier University School of Medicine

Lékařská fakulta Univerzity Xaviera nabízí program, kde absolventi středních škol dostávají pre-Med třídy, které jim připraví vstup do zdravotnického programu bez předcho ... [+]

[-]
Aruba Oranjestad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
11 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině