American University of Antigua

College of Medicine

Úvod

Read the Official Description

Americká univerzita v Antiguu (AUA) College of Medicine je instituce věnovaná vytváření budoucích generací lékařů, které slouží společnostem, které zastupují. Tyto komunity jsou často nedostatečně zastoupeny v oblasti medicíny a odrážejí se v rozmanitosti našeho studentského orgánu. Společnost byla založena v roce 2004, AUA dosáhla více než některé školy mají v desetiletích. AUA vede cestu k řešení předpokládaného nedostatku lékařů, zejména v oblasti primární péče, rodinné medicíny a interního lékařství. Naše fakulty na světové úrovni kladou velký důraz na zpřístupnění studentům a vytvoření učebního prostředí, v němž je praktická výuka normou.

Stručný pohled na některé z největších úspěchů AUA umožní budoucím žadatelům zvýšit důvěru ohledně jejich rozhodnutí vážně zvážit AUA:

  • AUA je schválen, uznáván a akreditován americkým ministerstvem školství, ministerstvem školství New Yorku, lékařskou radou Kalifornie, ministerstvem školství v Floridu a Karibským akreditačním orgánem pro vzdělávání v lékařství a dalších zdravotnických vědách. Jsme jednou z tří karibských lékařských škol s těmito odlišnostmi.
  • Prvotní míra úspěšnosti AUA pro USMLE, první krok, nejdůležitější zkouška pro studenta americké a karibské medicíny, činí 96%.
  • AUA má rostoucí síť 35 nemocničních poboček ve Spojených státech a Kanadě.
  • AUA má dva průkopnické programy s Mezinárodní univerzitou Florida (FIU). Program klinického clerkologického certifikátu umožňuje studentům dokončit všechny jejich základní klinické rotační nemocnice spojené s HWCOM, zatímco program AUA-FIU Global MD poskytuje výzkumné příležitosti, lékařský výcvik ve Španělsku a zaměřuje se na sociální determinanty zdraví doma iv zahraničí.
  • Hlava IV (federální) financování, kanadské federální půjčky, výhody VA a stipendia jsou k dispozici kvalifikovaným žadatelům.

Pro studenty, kteří jsou odhodláni studovat medicínu, vášniví obsluhování svých komunit a představují si, že reagují na potřeby zdravotní péče na místní i celosvětové úrovni, AUA je ideální volbou.

POSLANÍ A HISTORIE

Americká univerzita v Antiguu (AUA) je inovační lékařská škola, která se zaměřuje na poskytování vzdělávání nejvyšší kvality zaměřené na žáka, poskytování příležitostí pro nedostatečně zastoupené menšiny, podporu rozmanité akademické obce a zajištění toho, aby její absolventi rozvíjeli dovednosti a postoje celoživotního učení, soucitu a profesionality. Poskytujeme také studenty, kteří by jinak nemohli získat zdravotní vzdělání s nástroji, aby se stali úspěšnými lékaři.

AUA byla založena se závazkem podporovat nedostatečné komunity a řešit nadcházející nedostatek lékařů s důrazem na primární péči. Jako taková univerzita uznává svou společenskou odpovědnost za to, aby pokročila v oblasti medicíny a vedla další generaci lékařů a zdravotnických pracovníků k tomu, aby reagovala na potřeby globální zdravotní péče.

AKREDITACE A SCHVÁLENÍ

Pro mnohé karibské lékařské školy trvá více než deset let, než obdrží tato uznání, avšak odhodlání AUA dodržovat nejvyšší akademické standardy nezůstaly bez povšimnutí vládními jurisdikcemi, externími agenturami a mezinárodními akreditačními orgány. V rekordním čase se univerzita stala jednou z mála, která získala prestižní akreditace získaná po komplexních hodnoceních, potvrzující mimořádnou kvalitu zařízení, učebních osnov, zdrojů, fakulty, administrativy a studentského orgánu AUA. Tato uznání umožňují našim studentům účastnit se klinických clerkships a našim absolventům zajistit pobytové pobyty a stát se licencovanými lékaři po celých Spojených státech a Kanadě.

Vidět Health M.D. »

Programs

Tato škola dále nabízí:

M.D.

Bsc na md po dobu 6 let

Campus forma September 2019 Antigua a Barbuda Saint John's

Studenti, kteří se registrují na BSc v programu Zdravotní vědy na Manipal University, se mohou po úspěšném absolvování dvou let programu BSc v oboru Zdravotní vědy zapsat do programu doktorského lékaře (MD) na americké univerzitě v Antiguu (AUA). [+]

Manipal University je jednou z největších soukromých univerzit v zemi, kde se účastní více než 25 000 studentů z různých oborů. Univerzita nabízí řadu disciplín, které mohou studenti absolvovat, od vysokoškolských až po postgraduální programy ve strojírenství a informačních technologiích, managementu, biotechnologii, interiérovém designu a architektuře a médiích a komunikaci.

BSc ve vědách ve zdravotnictví je vysoce interdisciplinární program zaměřený na poskytnutí vynikajících příležitostí pro studenty, aby se pustili do slibných kariérních cest. Byl představen vizí posílení znalostí a dovedností studentů, kteří budou potřebovat být v čele medicíny a vědeckého výzkumu.... [-]


Globální zdraví md

Campus forma January 2019 Antigua a Barbuda Saint John's

Globální program MD je komplexní, čtyřletá podélná cesta v oblasti globálního zdraví, která je začleněna do učebních plánů na americké univerzitě Antigua College of Medicine. [+]

GLOBAL HEALTH MD

Americká univerzita Antigua College of Medicine (AUA) Globální MD program je veden ve spolupráci s Florida International University (FIU).

Globální program MD je komplexní, čtyřletá podélná cesta v oblasti globálního zdraví, která je začleněna do učebních plánů na americké univerzitě Antigua College of Medicine.

Celosvětové zdraví bylo definováno jako "oblast studia, výzkumu a praxe, která kladla prioritu na zlepšení zdraví a dosažení spravedlnosti ve zdraví pro všechny lidi na celém světě", konsorciem univerzit pro globální zdraví. Globální zdraví se zaměřuje na zdraví obyvatelstva v celosvětovém kontextu a přesahuje politické hranice národů, které se zaměřují na sociální determinanty zdraví, disparity v oblasti zdravotní péče, včetně problémů s infekčními a nepřenosnými chorobami, lidských práv a hospodářského rozvoje a politických a systémových otázek.... [-]


Premed + md kurzu po dobu 6 let

Campus forma September 2019 Antigua a Barbuda Saint John's

Prostřednictvím svých učebních plánů AICASA poskytuje všem potřebným zdrojům pro potenciální MD a další odborníky v oblasti zdravotnictví, aby získali své vzdělání na správné cestě. [+]

AICASA

Americká mezinárodní vysoká škola umění a věd - Antigua (AICASA) poskytuje zdravotní přírodovědné vzdělávání a vysokoškolské kurzy k vytvoření nebo posílení základů pro studium v ​​medicíně a dalších spojeneckých zdravotnických profesích. Studenti přicházející přímo ze střední školy, kteří znají cestu k magisterskému stupni, je ten, který chtějí sledovat, a mohou se ucházet o AICASA, aby získali AS ve zdravotnických vědách.

AICASA se domnívá, že kdokoliv s talentováním, pohonem a vášní být kvalifikovaným praktickým lékařem by nemělo být odepřeno příležitosti k realizaci tohoto snu. Vysoká škola poskytuje řadu vysokoškolských kurzů s důrazem na pre-medicínské a zdravotní vědy a nabízí mnoho možností, z nichž všechny mohou vést k příležitosti získání diplomu MD * nebo spolupracovník vědy (AS) ve zdravotnictví .... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Jabberwock Rd
Saint John's, Saint John, Antigua a Barbuda