CERAH - The Geneva Centre for Education and Research in Humanitarian Action

Úvod

Read the Official Description

Středisko pro vzdělávání a výzkum v humanitární akce Kontexty, ve kterých humanitární intervence odvíjet jsou mnohem rozmanitější a složitější než kdy předtím. Mimořádné události se vyskytují v místech již trpí chronickou zaostalost, každá situace vyzývá k přijetí zvláštních a přizpůsobených odpovědí. Vzhledem k těmto složitostem, humanitární pracovníci mají zobrazovat a používat širokou škálu dovedností a schopností vyrovnat se situací ozbrojeného konfliktu, epidemie, přírodní katastrofy a sociálního vyloučení.

Výcvik a výzkum CERAH nabízí vzdělávací programy a řídí akademické výzkumné projekty mezinárodní pověsti opírající se o síť v Ženevě mezinárodních institucí a nevládních organizací.

CERAH je interdisciplinární výzkumné projekty pěstounské kritickou analýzu humanitární oblasti a humanitární práce, s cílem zlepšit výkon a podněcování zamyšlení nad odbornými postupy, politika humanitářstvím a humanitárních organizací.

V uznání širokou škálu dovedností a širokou základnu znalostí, aby humanitární profesionálové vyžadují dnes, CERAH své kurzy poskytují hloubkovou školení o předmětech, jako je mezinárodní humanitární právo, veřejné zdraví nebo projektového řízení pro nestátní neziskové organizace. Studenti se seznámí s řadou akademických pohledů, včetně antropologie, ekonomie a politických věd.

Modulární přístup ke vzdělání a odborné přípravě pro humanitární profesionály

CERAH své kurzy jsou strukturovány tak, aby nabízejí řadu možností vhodných pro lidi pracující v humanitární akce:

Master of Advanced Studies (MAS) (10 až 12 měsíců na plný úvazek / 60 kreditů) pokrývá všechny aspekty humanitární akce a umožňuje studentům také specializují na 2 oblastech svého výběru. základními cíli tohoto programu je zaměřen na získání teoretických nástrojů a praktických dovedností použitelných v současných humanitárních operací. Diploma of Advanced Studies (DAS) (4 měsíce na plný úvazek / 30 ECTS kreditů) umožňuje humanitární odborníci přemýšlet o své odborné zkušenosti a získat nové poznatky, jakož i analytické schopnosti. Program poskytuje účastníkům s přehledem koncepčních a provozních aspektů humanitární akce. Několik Certifikáty Advanced Studies (CAS) (6-7 týdny / 10 ECTS kreditů za každou CAS) nabízejí profesionálům možnost prohloubit své znalosti a dovednosti získat až v konkrétních oblastech humanitární akce. Intenzivní kurzy jsou dodávány akademiky a zkušené humanitární praktiky.

Zvláštní 8 měsíců Distanční vzdělávání Certificate of Advanced Studies - projektování strategií a projektů pro poskytování humanitární pomoci (8 měsíců / 15 ECTS kreditů) umožňuje profesionální studovat na částečný úvazek prostřednictvím distančního vzdělávání a současně uplatňovat své nové dovednosti a znalosti, aby jejich skutečné pracovní prostředí, s koučováním a pomoc. Tento kurz zahrnuje 10-ti denní polovině programu rezidenční relace v Ugandě.

Týdenní tematické semináře krátké kurzy (1 týden / 2 ECTS kreditů za každou TS) jsou interaktivní formáty školení, které umožňují účastníkům analyzovat celou řadu otázek velký význam současného humanismu. Kurzy jsou vedeny vedoucích akademiků a zkušených odborníků, kteří humanitárních řídit účastníky na vybudování analytické dovednosti a získat praktické nástroje.

Ženeva: centrum humanitární akce Ženeva je dobře známý jako mezinárodní centrum pro humanitární oblasti.

Mezinárodní výbor Červeného kříže, Lékaři bez hranic, Mezinárodní federace společností Červeného kříže a Červeného půlměsíce, Vysoký komisař OSN pro lidská práva, Mezinárodní organizace pro migraci a Světová zdravotnická organizace mají své sídlo v Ženevě.

Městské další hostitelé klíčové úřady z Úřadu OSN pro koordinaci humanitární činnosti, UNICEF, UNDP, Úřadu vysokého komisaře pro lidská práva, a Human Rights Watch. Desítky mezinárodních nevládních organizací udržují kanceláře v Ženevě.

CERAH a jeho studenti těžit z unikátní přístup do těchto důležitých aktérů v humanitární oblasti, stejně jako z vazby střediska na prestižních akademických institucí v Ženevě.

Akademický excellence Lektoři a výzkumní pracovníci z několika fakult Univerzity v Ženevě (medicíny, vědy, právo, překladatelství a tlumočnictví), z Graduate Institute (IHEID) az humanitárních organizací, aby své odborné znalosti a jedinečné perspektivy obohatit multidisciplinární program CERAH je.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certifikáty » Vidět Kurzy »